Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Arco (ITA), 27.08.2016 - Obtížnost
1 Desgranges Romain FRA
2 Schubert Jakob AUT
3 Fakiryanov Dmitrii RUS
4 Skofic Domen SLO
5 Ondra Adam CZE
6 Halenke Sebastian GER
7 Vettorata Francesco ITA
8 Julian Puigblanque Ramón ESP
9 Ghisolfi Stefano ITA
10 Rudigier Max AUT
11 Joannes Thomas FRA
12 Primozic Urban SLO
13 Kim Hanwool KOR
14 Korenaga Keiichiro JPN
15 Chernikov Mikhail RUS
16 Lehmann Sascha SUI
17 Ravanal Tomas CHI
18 Bergant Martin SLO
19 Hanke Christoph GER
20 Samoilov Fedir UKR
21 Gotta Alberto ITA
22 Supper Gautier FRA
23 Bailey Sean USA
24 Bombardi Marcello ITA
25 Park Jihwan KOR
26 Lechner Mario AUT
27 Jonasmcrae Elan CAN
28 Blein Charli FRA
29 Röck Bernhard AUT
30 Firnenburg David GER
31 Otaka Kaya JPN
32 Tekles Martin GER
33 Bosi William GBR
34 Bonzom Maël FRA
35 Preskar Milan SLO
36 Carnati Stefano ITA
37 Timmermans Loic BEL
38 Bosio Anatole FRA
39 Huser Kevin SUI
40 Schenk Filip ITA
41 Pope James GBR
42 Inoue Ryo JPN
43 Cano Blazquez Javier ESP
44 Bendazzoli Giorgio ITA
45 Piccolruaz Michael ITA
46 Biagini Pietro ITA
47 Zeni Alessandro ITA
48 Wechsler Or ISR
49 Zazulin Evgenii RUS
50 Berthe Sébastien BEL
51 Harrison Campbell AUS
52 Kostner Janluca ITA
53 Oberprantach. David ITA
54 Bednar Štefan SVK
55 Müller Marco SUI
56 Hardmeier Obed SUI
56 Lehmann Remo SUI
56 Ogata Kazutoshi JPN
59 Byrne Connor GBR
59 Kauffmann Antoine BEL
61 Grosso Cesar BRA
62 Tkachuk Mykhayil UKR
63 Jech Martin CZE
64 Held Johannes AUT
64 Waldleben Moritz SUI
66 Smith Nathan CAN
67 Sinibaldi Lorenzo ITA
68 Esparta Frade Bittor ESP
69 Plevko Tomáš SVK
70 Earley Alistair AUS
70 Zíma Jan CZE
72 Marx Oliver RSA
1 Verhoeven Anak BEL
2 Kim Jain KOR
3 Garnbret Janja SLO
4 Becerra Mathilde FRA
5 Markovic Mina SLO
6 Koller Anne-Sophie SUI
7 Kobayashi Yuka JPN
8 Chanourdie Julia FRA
9 Röck Magdalena AUT
10 Schranz Christine AUT
11 Posch Katharina AUT
12 Janicot Hélene FRA
13 Hiroshige Yuki JPN
14 Fakhritdinova Dinara RUS
15 Durif Charlotte FRA
16 Ghisolfi Claudia ITA
17 Kazbekova Ievgeniia UKR
18 Gollo Asja ITA
19 Romain Salomé FRA
20 Ota Risa JPN
21 Takata Kokoro JPN
22 Kalan Tjasa SLO
23 Kamin Rebeka SLO
24 Miller Delaney USA
25 Fredman Netta ISR
26 Van Bergen Nikki NED
27 Kümin Andrea SUI
28 Yoshimura Moe JPN
29 Berthier Nolwen FRA
30 Han Seuran KOR
31 Buhrfeind Claire USA
32 Marigo Léa FRA
33 Ebner Andrea ITA
34 Cassol Silvia ITA
35 De Martini Lisa ITA
36 Stirling Lucinda Ann AUS
37 Meke Veronika SLO
38 Thompson- Smith Molly GBR
39 Ookawachi Serika JPN
40 Kim Minseon KOR
41 Fux Evelyne SUI
42 Wood Jennifer GBR
43 Bacher Barbara AUT
44 Clostermann Chiara Maria GER
45 Perry Roxy AUS
46 Talbot Julia USA
47 Vráblíková Gabriela CZE
48 Valsecchi Manuela ITA
49 Scolaris Ilaria ITA
50 Scroccaro Eva ITA
51 Kim Theisen Michelle DEN
52 Stewart- Patterson Alison CAN
53 Paulus Sofie GER
54 Spurrell Christy CAN
55 Pratt Jaylene CAN
56 Georgieva Maria BUL


Světový pohár Arco (ITA), 27.08.2016 - Rychlost
1 Dzienski Marcin POL
2 Boldyrev Danyil UKR
3 Mawem Bassa FRA
4 Gontero Leonardo ITA
5 Hroza Libor CZE
6 Shikov Aleksandr RUS
7 Nambot Quentin FRA
8 Moro Guillaume FRA
9 Santoni Alessandro ITA
10 Kokorin Stanislav RUS
11 Fossali Ludovico ITA
12 Bogomolov Arsenii RUS
13 Shilov Aleksandr RUS
14 Halasa Rafal POL
15 Pavlenko Kostiantyn UKR
16 Kříž Jan CZE
17 Lewicki Michal POL
18 Estevez Isaac ECU
19 Dorigatti Cristian ITA
20 Knapp Lukas AUT
21 Sandrin Leonardo ITA
22 Cingari Alessandro ITA
23 Randi Gabriele ITA
24 Martignene Paolo ITA
25 Zama Stanislao ITA
26 Bratschi Noah USA
27 Buoso Davide ITA
28 Styla Maciej POL
29 Zodda Gian Luca ITA
30 Finn-Henry Michael USA
31 Toure Ahmed USA
32 Firnenburg David GER
1 Jaubert Anouck FRA
2 Kaplina Iuliia RUS
3 Buczek Klaudia POL
4 Rudzinska Aleksandra POL
5 Sarisson Aurelia FRA
6 Brozek Anna POL
7 Markusheva Elena RUS
8 Motovilova Svetlana RUS
9 Marenych Alla UKR
10 Lach Nina AUT
11 Elmer Alexandra AUT
12 Andrier Victoire FRA
13 Dalla Brida Elisabetta ITA
14 Ropek Edyta POL
15 Chudziak Patrycja POL
16 Rojas Andrea ECU
17 Prokopiuk Monika POL
18 Porta Silvia ITA
19 Esmailzadeh Farnaz IRI
20 Randi Giorgia ITA
21 Fossali Giulia ITA
22 Durif Charlotte FRA
23 Kolkotina Tetiana UKR
24 Zanetti Martina ITA
25 Shymkova Anastasia UKR
26 Stewart- Patterson Alison CAN
27 Zanetti Alessandra ITA
28 Ebner Andrea ITA
29 Georgieva Maria BUL