Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Chongqing (CHN), 01.05.2016 - Bordeling
1 Narasaki Tomoa JPN
2 Hojer Jan GER
3 Chon Jongwon KOR
4 Fujii Kokoro JPN
5 Rubtsov Alexey RUS
6 Verhoeven Jorg NED
7 McColl Sean CAN
8 Topishko Sergii UKR
9 Gelmanov Rustam RUS
10 Bonder Jeremy FRA
11 Sharafutdinov Dmitrii RUS
12 Kruder Jernej SLO
13 Hori Tsukuru JPN
14 Levier Alban FRA
15 Landman Tyler GBR
16 Ometz Baptiste SUI
17 Rugens Rolands LAT
18 Sugimoto Rei JPN
19 Piccolruaz Michael ITA
20 Fujiwaki Yuji JPN
21 Mecherzynski- Wiktor Andrzej POL
21 Yamauchi Makoto JPN
23 Cornu Manuel FRA
23 Ogata Yoshiyuki JPN
25 Takata Tomoaki JPN
25 Watabe Keita JPN
27 Huang Zhouwen CHN
27 Qu Haibin CHN
29 Kassay James AUS
29 Ma Zida CHN
31 Jodlowski Jakub POL
31 Mawem Mickael FRA
33 Dennis Chua SIN
33 Gagneux Pascal FRA
35 Khazanov Alex ISR
35 Scarperi Stefan ITA
37 Kim Jabee KOR
37 Vezonik Gregor SLO
39 Nakano Minoru JPN
39 Unger Simon GER
41 Chan Cheung- Chi Shoji HKG
41 Lam Hei-Yeung HKG
43 Au Chi-Fung HKG
43 Shimizu Atsushi JPN
45 Abudzar Yulianto INA
45 Averdunk Alexander GER
47 Blaser Benjamin SUI
47 Yau Ka-Chun HKG
49 Jonasmcrae Elan CAN
49 Lok Wan Tong MAC
51 Chae Sungjoon KOR
51 Qu Changfeng CHN
53 Dingguo Wang CHN
53 Hazlee Mohd SIN
53 Tang Siu-Hei HKG
53 Yufei Pan CHN
57 Mohd Hilman SIN
58 Abel Ben AUS
58 Lai Kin Wah CAN
58 Yamchuk Danila LAT
61 Beisembayev Yerzhan KAZ
62 Wang Qinghua CHN
63 Rindi Sufriyanto INA
1 Coxsey Shauna GBR
2 Noguchi Akiyo JPN
3 Nonaka Miho JPN
4 Kotake Mei JPN
5 Sinnhuber Karoline AUT
6 Retschy Monika GER
7 Le Neve Melissa FRA
8 Caulier Chloé BEL
9 Gibert Fanny FRA
10 Tracy Michaela GBR
11 Kaiser Clementine FRA
12 Blair-Coyle Sierra USA
13 Klingler Petra SUI
14 Onoe Aya JPN
15 Schwaiger Berit AUT
16 Sa Sol KOR
17 Crane Leah GBR
18 Saurwein Katharina AUT
19 Kobayashi Yuka JPN
20 Lee Hung Ying TPE
21 Yip Alannah CAN
22 Dufraisse Alizée FRA
23 Tajima Aika JPN
24 Sakamoto Ayari JPN
25 Ekwinska Katarzyna POL
26 Bärtschi Natalie SUI
26 Čelková Mária SVK
26 Pucheux Margaux FRA
26 Rekabi Elnaz IRI
30 Baima Yuzhen CHN
31 Kassay Claire AUS
32 Horan Emma AUS
33 Renqing Lamu CHN
33 Zijlstra Vera NED
35 Oba Miwa JPN
36 Jiang Rong CHN
36 Kim Minseon KOR


Světový pohár Chongqing (CHN), 01.05.2016 - Rychlost
1 Timofeev Dmitrii RUS
2 Hroza Libor CZE
3 Boldyrev Danyil UKR
4 Dzienski Marcin POL
5 Vaitsekhovskii Evgenii RUS
6 Mawem Bassa FRA
7 Alipourshenazandifar Reza IRI
8 Kokorin Stanislav RUS
9 Abudzar Yulianto INA
10 Rindi Sufriyanto INA
11 Santoni Alessandro ITA
12 Shilov Aleksandr RUS
13 Gontero Leonardo ITA
14 Ou Zhiyong CHN
15 Toozandehjani Hamidreza IRI
16 Shikov Aleksandr RUS
17 Galar Pandu Asmoro INA
18 Kříž Jan CZE
19 Lewicki Michal POL
20 Chae Sungjoon KOR
21 Mohammadi Morteza IRI
22 Zhixuan Chen CHN
23 Ma Zida CHN
24 Lin Penghui CHN
25 McColl Sean CAN
26 Tyapkin Igor UKR
27 Yurong Duan CHN
28 Sordyl Tomasz POL
29 Qu Haibin CHN
30 Yufei Pan CHN
31 Ogata Yoshiyuki JPN
32 Au Chi-Fung HKG
33 Beisembayev Yerzhan KAZ
34 Chan Cheung- Chi Shoji HKG
35 Watabe Keita JPN
1 Kaplina Iuliia RUS
2 Jaubert Anouck FRA
3 Buczek Klaudia POL
4 Ita Triana Purnamasari INA
5 Rudzinska Aleksandra POL
6 Ropek Edyta POL
7 Marenych Alla UKR
8 Tsyganova Anna RUS
9 Sarisson Aurelia FRA
10 Lach Nina AUT
11 Brozek Anna POL
12 Dhorifatus Syafiiyah INA
13 Pichler Stefanie AUT
14 Elmer Alexandra AUT
15 He Cuilian CHN
16 Tian Peiyang CHN
17 Renqing Lamu CHN
18 Oba Miwa JPN
18 Pubu Zhuoma CHN