Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Munich (GER), 13.08.2016 - Bordeling
1 Narasaki Tomoa JPN
2 Chon Jongwon KOR
3 Rubtsov Alexey RUS
4 Firnenburg David GER
5 Mawem Mickael FRA
6 Cornu Manuel FRA
7 Bonder Jeremy FRA
8 Fujii Kokoro JPN
9 Hans Moritz GER
10 Levier Alban FRA
11 Ometz Baptiste SUI
12 Topishko Sergii UKR
13 Sharafutdinov Dmitrii RUS
14 Schubert Jakob AUT
15 Piccolruaz Michael ITA
16 Watabe Keita JPN
17 Stráník Martin CZE
18 Ishimatsu Taisei JPN
19 Baratzadeh Gholamali IRI
20 Flor Vazquez Jonatan ESP
21 Posch Jan-Luca AUT
21 Yamauchi Makoto JPN
23 Dornauer Alfons AUT
23 Luzhetskii Sergei RUS
25 Hori Tsukuru JPN
25 Lopez Mateos Eric ESP
25 Vezonik Gregor SLO
28 Kruder Jernej SLO
29 Au Chi-Fung HKG
29 Ogata Yoshiyuki JPN
31 Gullsten Anthony FIN
31 Landman Tyler GBR
33 Hojer Jan GER
33 Peharc Anze SLO
35 Mecherzynski- Wiktor Andrzej POL
35 Unger Simon GER
37 Fakiryanov Dmitrii RUS
37 Gelmanov Rustam RUS
39 Blaser Benjamin SUI
39 Scanlon Ciarán IRL
41 Rugens Rolands LAT
41 Stráník Štěpán CZE
43 Kameyama Ryohei JPN
43 Scarperi Stefan ITA
45 Nicouleau Bourles Jules FRA
45 Schröter Thilo Jeldrik NOR
47 Conrad Mathias GER
47 Khazanov Alex ISR
49 Palma Alessandro ITA
49 Takata Tomoaki JPN
51 Klingler Florian AUT
51 Wurm Alexander GER
53 Arnel Iisager Bjorn DEN
53 Marcus Nimrod ISR
53 Piazza Riccardo ITA
56 Timonov Vadim RUS
57 Barrans David GBR
57 König Matthias SUI
57 Seo Sungbo KOR
60 Chmiala Adrian POL
61 Earley Alistair AUS
61 Weiler Elias AUT
63 Moroni Gabriele ITA
63 Qu Haibin CHN
65 Hanke Christoph GER
65 Shimizu Atsushi JPN
67 Calvente Santana Nazaret ESP
67 Phillips Nathan GBR
69 Geukens Lukas BEL
69 Glowka Jakub POL
71 Danker Stefan GER
71 Yufei Pan CHN
73 Filotto Falco BOT
73 Smith Nathan CAN
75 Chan Cheung- Chi Shoji HKG
75 Difelice Andre CAN
77 Kučera Roman CZE
77 Puman Hannes SWE
79 Halenke Sebastian GER
79 Yau Ka-Chun HKG
81 Petrov Nikola BUL
81 Zanone Andrea ITA
83 Oberdorfer Anselm GER
83 Sopeju Ayodele CAN
85 Lam Hei-Yeung HKG
85 Ter-Minasyan Arman RUS
87 Roca Lopez Pol ESP
87 Shemla Yuval ISR
89 Kuhnel Martin USA
89 Parma Georg AUT
91 Holm Blaabjerg Thomas DEN
91 Piccolruaz David ITA
93 Nouri Amir IRI
93 Sundakov- Krumins Josef AUS
95 Jodlowski Jakub POL
95 Skorodumov Sergei RUS
97 Elvegard Kenneth NOR
97 Familrohani Hossein IRI
99 Erber Matthias AUT
99 Verdasco Urizal Sergio ESP
101 Harrison Campbell AUS
101 Schramm Anton GER
103 Marschner Kim GER
103 Pastor Martínez Sergio ESP
105 Bednar Štefan SVK
105 Heiniger Kevin SUI
105 Prinz Max GER
108 Favre Nils SUI
109 Jonasmcrae Elan CAN
109 Kelloniemi Ilari Juho FIN
111 Gosselin Tristen CAN
111 Levin Ram ISR
111 Szocs Karoly-Csaba ROU
114 Karpin Sergii UKR
115 Coimbra Ricardo POR
115 Thulstrup Frederik Zeilberger DEN
117 Ron Ho SIN
117 Ungureanu Daniel ROU
119 Abel Ben AUS
119 Shokatmoghad. Majid IRI
121 Karolak Grzegorz POL
121 Wang Chun-Hsiang TPE
123 Aktuyun Zorbey TUR
123 O Connor Daragh IRL
123 Toma Constantin ROU
126 Lindbäck Kristoffer SWE
126 Marx Oliver RSA
128 Bjorngaard Rolf -Martin NOR
129 Evora Joao POR
129 Santha Robert ROU
131 Mejia Hector GUA
131 Sevil Efe Can TUR
133 Ip Tsun-Ting HKG
133 Uruluer Arda Kadir TUR
135 Chávez Luis GUA
135 Kukhar Anton UKR
137 Bernidakis Georgios GRE
137 La Mont Denver USA
137 Smith Christopher USA
140 Trpovski Viktor MKD
1 Nonaka Miho JPN
2 Coxsey Shauna GBR
3 Noguchi Akiyo JPN
4 Le Neve Melissa FRA
5 Gejo Stasa SRB
6 Kruder Julija SLO
7 Gibert Fanny FRA
8 Crane Leah GBR
9 Sandoz Mélanie FRA
10 Sakamoto Ayari JPN
11 Sterrer Franziska AUT
12 Saurwein Katharina AUT
13 Kaiser Clementine FRA
14 Bärtschi Natalie SUI
15 Caulier Chloé BEL
16 Lapshina Evgeniya RUS
17 Kiesgen Lilli GER
18 Slemensek Tjasa SLO
18 Kotake Mei JPN
20 Medici Giulia ITA
21 Hayes Tara GBR
21 Klingler Petra SUI
21 Midtboe Hannah NOR
24 Retschy Monika GER
25 Andreeva Ekaterina RUS
25 Lee Hung Ying TPE
27 Kümin Andrea SUI
27 Thévenet Marine FRA
29 Pinggera Julia AUT
29 Yip Alannah CAN
31 Bestvater Alma GER
31 Shemulinkina Tatiana RUS
33 Färber Johanna AUT
33 Růžičková Petra CZE
35 Kadic Katja SLO
35 Yokoyama Sofya SUI
37 Chulich Lisa USA
37 Sinnhuber Karoline AUT
39 Holfeld Johanna GER
39 Onoe Aya JPN
41 Fuchs Romy GER
41 Kremer Valeri ISR
43 Margolina Anna RUS
43 Zabala Zurinaga Itziar ESP
45 Friedrich Luna GER
45 Lochner Leonie GER
45 Rosen Kajsa SWE
48 Ebner Andrea ITA
49 Dörffel Lucia GER
49 Zijlstra Vera NED
51 Király Nóra HUN
51 Laitinen Anna FIN
53 Haave Sunniva Eik NOR
53 Van Liere Mirthe NED
55 Kotrbová Daniela CZE
55 Vest Allison CAN
57 Grünewald Florence GER
57 Miller Delaney USA
59 Iakovleva Olga RUS
59 Meijering Amanda NED
61 Hafsaas Tina Johnsen NOR
61 Vandet Salling Katrine DEN
61 Vlčková Eliška CZE
64 Oba Miwa JPN
65 Borella Anna ITA
65 Plantin Stella SWE
65 Yohai Naama ISR
68 Kastet Mie (marie Therese) NOR
69 Čelková Mária SVK
69 Stirling Lucinda Ann AUS
71 Bílková Karina CZE
71 Meyer Janka GER
73 Stewart- Patterson Alison CAN
73 Wahlin Tove SWE
75 Jellema Kristina CAN
75 Ochenatu Crina ROU
77 Amann Katrin SWE
77 Gerhardt Emilie GER
79 Coimbra Beatriz POR
79 Zaharia Ana-Maria ROU
81 Basoglu Kabran Fatma TUR
81 Herforth Baehr Nea DEN
83 Barbulescu Ruxandra- Georgeta ROU
83 Nagy Judit ROU