Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Chongqing (CHN), 06.05.2018 - Bordeling
1 Fujii Kokoro JPN
2 McColl Sean CAN
3 Rubtsov Aleksei RUS
4 Schubert Jakob AUT
5 Hojer Jan GER
6 Kruder Jernej SLO
7 Cornu Manuel FRA
7 Levier Alban FRA
9 Ishimatsu Taisei JPN
10 Ogata Yoshiyuki JPN
11 Narasaki Tomoa JPN
12 Sugimoto Rei JPN
13 Vezonik Gregor SLO
14 Murai Ryuichi JPN
15 Fujiwaki Yuji JPN
16 Phillips Nathan GBR
16 Peharc Anze SLO
18 Flohé Yannick GER
19 Flor Vazquez Jonatan ESP
20 Mawem Mickael FRA
21 Harada Kai JPN
21 Khazanov Alex ISR
23 Moroni Gabriele ITA
23 Watabe Keita JPN
25 Takata Tomoaki JPN
25 Weiler Elias AUT
27 Dornauer Alfons AUT
27 Holowach Jason CAN
29 Marschner Kim GER
29 Topishko Sergii UKR
31 Bailey Sean USA
31 Firnenburg David GER
33 Glairon Mondet Guillaume FRA
33 Hans Moritz GER
35 Piazza Riccardo ITA
35 Prinz Max GER
37 Pan Yufei CHN
37 Piccolruaz Michael ITA
39 Posch Jan-Luca AUT
39 Roberts Aidan GBR
41 Gelmanov Rustam RUS
41 Ho Cheuk-Hei HKG
43 Barrans David GBR
43 Skorodumov Sergei RUS
45 Cousins Matthew GBR
45 Dohi Keita JPN
47 Lopez Mateos Eric ESP
47 Smith Nathan CAN
49 Huang Dichong CHN
49 Korenaga Keiichiro JPN
51 Chiam Kai Chen Asher Gavin SIN
51 Schröter Thilo Jeldrik NOR
53 Dennis Chua SIN
53 Lam Hei-Yeung HKG
55 Januel Nicolas FRA
55 Klingler Florian AUT
55 Uchida Lucas CAN
58 Chan Chong Kiat Mark SIN
59 Emmanuel Ryan Paul SIN
59 Parma Georg AUT
61 Chan Cheung- Chi Shoji HKG
61 Rugens Rolands LAT
63 Au Chi-Fung HKG
63 Landman Tyler GBR
65 Erber Matthias AUT
65 Pastor Martínez Sergio ESP
67 Averdunk Alexander GER
67 Healy Liam AUS
67 Lok Wan Tong MAC
67 Ruangrit Winai THA
71 Bowman Samuel AUS
71 Lazure Sebastien CAN
73 Earley Alistair AUS
73 Fossali Ludovico ITA
73 Sanders George NZL
76 Verdasco Urizal Sergio ESP
77 Abel Ben AUS
77 Dzienski Marcin POL
77 Fleury Tyler NZL
77 Munday Samuel NZL
77 Wang Chun-Hsiang TPE
77 Wotton Kye CAN
77 Yamchuk Danila LAT
1 Noguchi Akiyo JPN
2 Nonaka Miho JPN
3 Gejo Stasa SRB
4 Kipriianova Ekaterina RUS
5 Pilz Jessica AUT
6 Kadic Katja SLO
7 Caulier Chloe BEL
8 Gibert Fanny FRA
9 Sandoz Mélanie FRA
10 Lee Hung Ying TPE
11 Yip Alannah CAN
12 Bestvater Alma GER
13 Cohaut Flavy FRA
14 Andre Charlotte FRA
15 Färber Johanna AUT
16 Ito Futaba JPN
17 Pinggera Julia AUT
18 Teng Vanessa Si Yinn SIN
18 Kajima Tomoko JPN
20 Nakamura Mao JPN
21 Condie Kyra USA
21 Kiesgen Lilli GER
23 Hönig Afra GER
23 Kikuchi Saki JPN
25 Kazbekova Ievgeniia UKR
25 Kotake Mei JPN
27 Faille Camille FRA
27 Sinnhuber Karoline AUT
29 Panteleeva Iuliia RUS
29 Vest Allison CAN
31 Kura Nanako JPN
31 Tsyganova Anna RUS
33 Jiang Rong CHN
33 Renqing Lamu CHN
35 Blair-Coyle Sierra USA
35 Onoe Aya JPN
37 Sugimura Saeko JPN
37 Zijlstra Vera NED
39 Plypoolsup Pankaew THA
39 Wood Jennifer GBR
41 Buczek Klaudia POL
41 Horrocks Imogen GBR
43 Yu Wai-Ping HKG
43 Zakharova Margaryta UKR
45 Brozek Anna POL
45 Yuen Wing Sze HKG
47 Tetzlaff Sarah NZL


Světový pohár Chongqing (CHN), 06.05.2018 - Rychlost
1 Timofeev Dmitrii RUS
2 Jaelolo Aspar INA
3 Boldyrev Danyil UKR
4 Li Jinxin CHN
5 Mawem Bassa FRA
6 Shikov Aleksandr RUS
7 Alipourshenazandifar Reza IRI
8 Kokorin Stanislav RUS
9 Muhammad Hinayah INA
10 Fossali Ludovico ITA
10 Shilov Aleksandr RUS
12 Lin Penghui CHN
13 Sabri Sabri INA
14 Bogomolov Arsenii RUS
15 Septo Wibowo Siburian Pangeran INA
16 Deulin Vladislav RUS
17 Dzienski Marcin POL
17 Ou Zhiyong CHN
17 Pavlenko Kostiantyn UKR
20 Moro Guillaume FRA
21 Abudzar Yulianto INA
22 Gontero Leonardo ITA
23 Liang Rongqi CHN
24 Li Guangfeng CHN
25 Emmanuel Ryan Paul SIN
26 Khabibullin Artem RUS
27 Leonardo Veddriq INA
28 Mawem Mickael FRA
29 Huang Dichong CHN
30 Duan Yurong CHN
31 Santoni Alessandro ITA
32 Cornu Manuel FRA
33 Narasaki Tomoa JPN
34 Ogata Yoshiyuki JPN
35 Fujii Kokoro JPN
36 Bunprakop Phanuphong THA
37 Yang Xueban CHN
38 Chan Cheung- Chi Shoji HKG
39 Dohi Keita JPN
39 Topishko Sergii UKR
41 Piccolruaz Michael ITA
41 Ruangrit Winai THA
43 Harada Kai JPN
44 Marschner Kim GER
44 Rindi Sufriyanto INA
46 Au Chi-Fung HKG
47 Kuan Liang Tay SIN
48 Amar Hassan Mohamad Kamal SIN
49 Firnenburg David GER
50 McColl Sean CAN
51 Verdasco Urizal Sergio ESP
52 Li Yuxu CHN
53 Holowach Jason CAN
54 Piazza Riccardo ITA
55 Lopez Mateos Eric ESP
56 Averdunk Alexander GER
57 Pastor Martínez Sergio ESP
58 Korenaga Keiichiro JPN
59 Flor Vazquez Jonatan ESP
60 Sanders George NZL
61 Chan Chong Kiat Mark SIN
62 Munday Samuel NZL
1 Susanti Rahayu Aries INA
2 Timofeeva Elena RUS
3 Lestari Puji INA
4 Tsyganova Anna RUS
5 He Cuilian CHN
6 Remizova Elena RUS
7 Agustina Sari INA
8 Jaubert Anouck FRA
9 Krasavina Mariia RUS
10 Nurul Iqomah INA
11 Andrier Victoire FRA
12 Sallsabillah Rajiah INA
13 Song Yiling CHN
14 Buczek Klaudia POL
15 Brozek Anna POL
16 Kaplina Iuliia RUS
17 Fleuret Elma FRA
18 Niu Di CHN
19 Marenych Alla UKR
20 Wellyanti Santi INA
21 Qiu Haimei CHN
22 Fitriyani Fitriyani INA
23 Ropek Edyta POL
24 Deng Lijuan CHN
25 Pan Xuhua CHN
26 Kan Daria RUS
27 Panteleeva Iuliia RUS
28 Lee Hung Ying TPE
29 Renqing Lamu CHN
30 Condie Kyra USA
31 Ito Futaba JPN
32 Kura Nanako JPN
33 Noguchi Akiyo JPN
34 Sarisson Aurelia FRA
35 Yip Alannah CAN
36 Nakamura Mao JPN
37 Disyabut Narada THA
38 Low Su Ying Stefanie Ann SIN
39 Kotake Mei JPN
40 Nadirah Azmie SIN
41 Teng Vanessa Si Yinn SIN
42 Tetzlaff Sarah NZL
43 Plypoolsup Pankaew THA