Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Moscow (RUS), 22.04.2018 - Bordeling
1 Narasaki Tomoa JPN
2 Kruder Jernej SLO
3 Vezonik Gregor SLO
4 Chon Jongwon KOR
5 Rubtsov Aleksei RUS
6 Moroni Gabriele ITA
7 Khazanov Alex ISR
8 Watabe Keita JPN
9 Takata Tomoaki JPN
10 Sugimoto Rei JPN
11 Schröter Thilo Jeldrik NOR
12 Stráník Martin CZE
12 Collin Nicolas BEL
14 Harada Kai JPN
15 Topishko Sergii UKR
16 McColl Sean CAN
17 Fujii Kokoro JPN
18 Flohé Yannick GER
19 Ishimatsu Taisei JPN
19 Lopez Mateos Eric ESP
21 Murai Ryuichi JPN
22 Levier Alban FRA
23 Unger Simon GER
23 Watanabe Kaito JPN
25 Ogata Yoshiyuki JPN
25 Rugens Rolands LAT
25 Schubert Jakob AUT
28 Fujiwaki Yuji JPN
29 Favre Nils SUI
29 Piazza Riccardo ITA
31 Pelorson Nicolas FRA
31 Puman Hannes SWE
33 Firnenburg David GER
33 Sharafutdinov Dmitrii RUS
35 Averdunk Alexander GER
35 Hojer Jan GER
37 Parma Georg AUT
37 Phillips Nathan GBR
39 Blaser Benjamin SUI
39 Flor Vazquez Jonatan ESP
41 Cousins Matthew GBR
41 Dohi Keita JPN
41 Skofic Domen SLO
44 Pan Yufei CHN
45 Hans Moritz GER
45 Heiniger Kevin SUI
47 Cornu Manuel FRA
47 Landman Tyler GBR
49 Bombardi Marcello ITA
49 Mawem Mickael FRA
51 Ometz Baptiste SUI
51 Roberts Aidan GBR
53 Arnel Iisager Bjorn DEN
53 Gavrilov Vlas RUS
55 Lorenzi Simon BEL
55 Skorodumov Sergei RUS
57 Klingler Florian AUT
57 Pokusayev Oleg UKR
59 Petrakov Artem RUS
59 Samoilov Fedir UKR
61 Michurov Nikolai RUS
61 Nicouleau Bourles Jules FRA
63 Bosi William GBR
63 Sviridov Anton RUS
65 Huang Dichong CHN
65 Novitskiy Yury RUS
67 Krasanovs Jurijs LAT
67 Mitin Konstantin RUS
69 Erber Matthias AUT
69 Smith Nathan CAN
71 Marschner Kim GER
71 Yarilovets Nikolai RUS
73 Peysakhovich Oleg RUS
73 Vogt Dimitri SUI
75 Linacisoro Molina Mikel Asier ESP
75 Ter-Minasyan Arman RUS
77 Lazure Sebastien CAN
77 Manzoni Matteo ITA
79 Takzhanov Yury RUS
79 Timmermans Loic BEL
81 Hanssens Stephane BEL
81 Tiupyshev Sergei RUS
83 Coley Orrin GBR
83 Pecikiewicz Szymon POL
85 Levin Ram ISR
85 Marcus Nimrod ISR
85 Popov Dmitrii RUS
88 Jedlička Jakub CZE
89 Peteris Meirans LAT
89 Vettorata Francesco ITA
91 Abel Ben AUS
91 Cano Blazquez Javier ESP
91 Johnson Will CAN
94 Kozlov Vasily RUS
95 Dornauer Alfons AUT
95 Qu Haibin CHN
97 Cujic Borna CRO
97 Schenk Filip ITA
99 Familrohani Hossein IRI
99 Zanone Andrea ITA
101 Posch Jan-Luca AUT
101 Serlachius Rolf Fredrik SWE
101 Silevych Mykola UKR
104 Shemla Yuval ISR
105 Morozov Nikolai RUS
105 Paukaiev Artem UKR
105 Shevchenko Vladislav RUS
108 Ovchinnikov Semen RUS
109 Stráník Štěpán CZE
1 Garnbret Janja SLO
2 Nonaka Miho JPN
3 Noguchi Akiyo JPN
4 Klingler Petra SUI
5 Gibert Fanny FRA
6 Coxsey Shauna GBR
7 Sa Sol KOR
8 Ito Futaba JPN
9 Caulier Chloe BEL
10 Kadic Katja SLO
11 Krampl Mia SLO
12 Sandoz Mélanie FRA
13 Kikuchi Saki JPN
14 Pilz Jessica AUT
15 Gejo Stasa SRB
16 Kiesgen Lilli GER
16 Posch Katharina AUT
18 Schwaiger Berit AUT
19 Sterrer Franziska AUT
20 Krasovskaia Elena RUS
21 Kipriianova Ekaterina RUS
21 Markovic Mina SLO
23 Bestvater Alma GER
23 Lee Hung Ying TPE
25 Andre Charlotte FRA
25 Kazbekova Ievgeniia UKR
27 Blair-Coyle Sierra USA
27 Schubert Hannah AUT
29 Aguado Valentina ARG
29 Chanourdie Julia FRA
31 Nakamura Mao JPN
31 Shemulinkina Tatiana RUS
33 Rekabi Elnaz IRI
33 Stotz Rebekka SUI
35 Evgeneva Anastasiia RUS
35 Saurwein Katharina AUT
37 Bärtschi Natalie SUI
37 Kotake Mei JPN
39 Agrapart Maëlys FRA
39 Madere Maya USA
39 Yokoyama Sofya SUI
42 Slemensek Tjasa SLO
43 Chamiakina Valiantsina BLR
43 Zijlstra Vera NED
45 Lapshina Evgeniya RUS
45 Zaikina Anna RUS
47 Hafsaas Tina Johnsen NOR
47 Wood Jennifer GBR
49 Kura Nanako JPN
49 Kuzmenko Irina RUS
51 Ebner Andrea ITA
51 Meshkova Viktoriia RUS
51 Panteleeva Iuliia RUS
54 Novitskaia Ekaterina RUS
55 Emeleva Luiza RUS
55 Haave Sunniva Eik NOR
57 Hönig Afra GER
57 Horrocks Imogen GBR
59 Onoe Aya JPN
59 Zanetti Martina ITA
61 Margolina Anna RUS
61 Zakharova Margaryta UKR
63 Musienko Mariia RUS
63 Niu Di CHN
63 Zabala Zurinaga Itziar ESP
66 Kaneko Momoka JPN
66 Späte Jara SUI
68 Chulich Lisa USA
69 Kastet Mie (marie Therese) NOR
69 Kümin Andrea SUI
69 Kushch Olga RUS
69 Vroom Tiba NED
73 Fakhritdinova Dinara RUS
73 Jafari Mahmodabadi Fatemeh IRI
73 Stepanova Nataliia RUS
76 Fell Frederike GER
76 Vandet Salling Katrine DEN
78 Tsyganova Anna RUS
79 Kopusava Kseniya BLR
79 Kremer Valeri ISR
79 Misiukevich Aliaksandra BLR
82 Park Heeyeon KOR
83 Malysheva Daria RUS
83 Rak Volha BLR
83 Titkina Daria BLR
86 Bílková Karina CZE
87 Chudziak Patrycja POL
87 Diana Lotina LAT
87 Marenych Alla UKR
87 Rojas Andrea ECU
91 Kotrbová Daniela CZE
92 Ropek Edyta POL
93 Badrabadi Bahareh IRI
93 Doumont Heloise BEL
93 Katrina Cirvele LAT
93 Nazarirobati Hadis IRI
93 Pahuda Katsiaryna BLR
98 Zvigule Alise LAT
99 Deriabina Valeriia RUS
100 Cherniavska Yevheniia UKR


Světový pohár Moscow (RUS), 22.04.2018 - Rychlost
1 Alipourshenazandifar Reza IRI
2 Deulin Vladislav RUS
3 Leonardo Veddriq INA
4 Muhammad Hinayah INA
5 Kříž Jan CZE
6 Fossali Ludovico ITA
7 Sabri Sabri INA
8 Gontero Leonardo ITA
9 Septo Wibowo Siburian Pangeran INA
10 Santoni Alessandro ITA
11 Kokorin Stanislav RUS
12 Li Jinxin CHN
13 Jaelolo Aspar INA
14 Shikov Aleksandr RUS
15 Timofeev Dmitrii RUS
16 Maimuratov Amir KAZ
17 Pavlenko Kostiantyn UKR
18 Asrar Ehsan IRI
19 Muhammad Alfian INA
20 Abudzar Yulianto INA
20 Khabibullin Artem RUS
22 Faizullin Ruslan RUS
23 Alipourshenazandifar Mehdi IRI
24 Izmailov Tagir RUS
25 Rudatskiy Lev RUS
26 Terleev Vladislav RUS
27 Dzienski Marcin POL
28 Karim Pour Porya IRI
29 Zodda Gian Luca ITA
30 Nagaev Almaz RUS
31 Daukaev Eduard RUS
32 Finn-Henry Michael USA
33 Ehtesham Nia Mohammad Reza IRI
34 Zaytsev Demyan RUS
35 Ou Zhiyong CHN
36 Wang Fengqi CHN
37 Yarilovets Nikolai RUS
38 Rukin Sergei RUS
39 Artamonov Georgy RUS
40 Devyaterikov Artyom KAZ
41 Pan Yufei CHN
42 Linacisoro Molina Mikel Asier ESP
43 Ogata Yoshiyuki JPN
44 Burian Petr CZE
45 Panfilov Alexey KAZ
46 Levin Josh USA
47 Pecikiewicz Szymon POL
48 McColl Sean CAN
49 Fujii Kokoro JPN
50 Schubert Jakob AUT
51 Schenk Filip ITA
52 Babichev Mikhail RUS
53 Cujic Borna CRO
54 Burian Matěj CZE
54 Narasaki Tomoa JPN
56 Ishimatsu Taisei JPN
57 Dohi Keita JPN
58 Cano Blazquez Javier ESP
59 Qu Haibin CHN
60 Hans Moritz GER
61 Huang Dichong CHN
62 Bogomolov Arsenii RUS
63 Lorenzi Simon BEL
64 Flohé Yannick GER
65 Flor Vazquez Jonatan ESP
66 Firnenburg David GER
67 Shemla Yuval ISR
68 Shevchenko Vladislav RUS
69 Collin Nicolas BEL
70 Marcus Nimrod ISR
71 Botnar Bohdan UKR
71 Harada Kai JPN
71 Karavaev Dmitry BLR
71 Myrzabekov Alimzhan KAZ
71 Shilov Aleksandr RUS
1 Jaubert Anouck FRA
2 Kaplina Iuliia RUS
3 Timofeeva Elena RUS
4 Susanti Rahayu Aries INA
5 Krasavina Mariia RUS
6 Sallsabillah Rajiah INA
7 Tsyganova Anna RUS
8 Wellyanti Santi INA
9 Lestari Puji INA
10 Ivanova Elizaveta RUS
11 Kalucka Aleksandra POL
12 Agustina Sari INA
13 Sarisson Aurelia FRA
14 Remizova Elena RUS
15 He Cuilian CHN
16 Fleuret Elma FRA
17 Barashchuk Ekaterina RUS
18 Kushaeva Kamilla RUS
19 Aksenova Polina RUS
20 Andrier Victoire FRA
21 Kan Daria RUS
22 Buczek Klaudia POL
23 Fitriyani Fitriyani INA
23 Marenych Alla UKR
25 Niu Di CHN
26 Rojas Andrea ECU
27 Petrova Kseniia RUS
28 Qiu Haimei CHN
29 Marlenova Assel KAZ
30 Sharova Svetlana RUS
31 Elmer Alexandra AUT
32 Krasovskaia Elena RUS
33 Gareeva Karina RUS
34 Brozek Anna POL
35 Emeleva Luiza RUS
36 Chudziak Patrycja POL
36 Kulagina Polina RUS
38 Lach Nina AUT
39 Panteleeva Iuliia RUS
40 Nurul Iqomah INA
41 Ropek Edyta POL
42 Galaganova Darina RUS
43 Stepanova Nataliia RUS
44 Nonaka Miho JPN
45 Ito Futaba JPN
46 Karami Azam IRI
47 Deriabina Valeriia RUS
48 Rekabi Elnaz IRI
49 Sabitova Irina RUS
50 Kura Nanako JPN
51 Aguado Valentina ARG
52 Zakharova Margaryta UKR
53 Noguchi Akiyo JPN
54 Chanourdie Julia FRA
55 Jafari Mahmodabadi Fatemeh IRI
56 Hammer Maggie USA
57 Nazarirobati Hadis IRI
58 Caulier Chloe BEL
59 Badrabadi Bahareh IRI
60 Fakhritdinova Dinara RUS
61 Ebner Andrea ITA
62 Kotake Mei JPN
63 Kikuchi Saki JPN
64 Musienko Mariia RUS
65 Doumont Heloise BEL
66 Hammer Lisa USA
67 Dalla Brida Elisabetta ITA
67 Lee Hung Ying TPE