Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Tai'an (CHN), 13.05.2018 - Bordeling
1 Khazanov Alex ISR
2 Kruder Jernej SLO
3 Vezonik Gregor SLO
4 Sugimoto Rei JPN
5 Fujii Kokoro JPN
6 Chon Jongwon KOR
7 Hojer Jan GER
8 Narasaki Tomoa JPN
9 Watabe Keita JPN
10 Takata Tomoaki JPN
11 Fujiwaki Yuji JPN
12 Schubert Jakob AUT
12 Rubtsov Aleksei RUS
14 Moroni Gabriele ITA
15 Ishimatsu Taisei JPN
16 Peharc Anze SLO
17 Phillips Nathan GBR
18 Ogata Yoshiyuki JPN
19 Murai Ryuichi JPN
20 McColl Sean CAN
21 Cousins Matthew GBR
21 Mawem Mickael FRA
23 Harada Kai JPN
23 Levier Alban FRA
25 Cornu Manuel FRA
25 Dohi Keita JPN
27 Bailey Sean USA
27 Flohé Yannick GER
29 Chiam Kai Chen Asher Gavin SIN
29 Pan Yufei CHN
31 Klingler Florian AUT
31 Topishko Sergii UKR
33 Au Chi-Fung HKG
33 Lightner Kai USA
35 Flor Vazquez Jonatan ESP
35 Huang Dichong CHN
37 Roberts Aidan GBR
37 Weiler Elias AUT
39 Marschner Kim GER
39 Rugens Rolands LAT
41 Averdunk Alexander GER
41 Glairon Mondet Guillaume FRA
43 Erber Matthias AUT
43 Piccolruaz Michael ITA
45 Posch Jan-Luca AUT
45 Skorodumov Sergei RUS
47 Dornauer Alfons AUT
47 Emmanuel Ryan Paul SIN
49 Barrans David GBR
49 Prinz Max GER
51 Hans Moritz GER
51 Lok Wan Tong MAC
53 Bowman Samuel AUS
53 Parma Georg AUT
55 Holowach Jason CAN
55 Kim Hongil KOR
57 Januel Nicolas FRA
57 Lopez Mateos Eric ESP
59 Piazza Riccardo ITA
59 Schröter Thilo Jeldrik NOR
61 Landman Tyler GBR
61 Verdasco Urizal Sergio ESP
63 Chan Cheung- Chi Shoji HKG
63 Martin Philipp GER
65 Smith Nathan CAN
65 Uchida Lucas CAN
67 Eom Seongmin KOR
67 Kim Donghyeon KOR
69 Richardson Zach CAN
69 Santoni Alessandro ITA
71 Brosler John USA
71 Healy Liam AUS
73 Dennis Chua SIN
73 Fossali Ludovico ITA
75 Kim Hanwool KOR
75 Lam Hei-Yeung HKG
77 Lazure Sebastien CAN
77 Pastor Martínez Sergio ESP
79 Gelmanov Rustam RUS
79 Ho Cheuk-Hei HKG
81 Abel Ben AUS
81 Earley Alistair AUS
83 Chan Chong Kiat Mark SIN
83 Cho Seungwoon KOR
85 Korenaga Keiichiro JPN
85 Munday Samuel NZL
87 Dzienski Marcin POL
87 Fleury Tyler NZL
87 Gontero Leonardo ITA
87 Sanders George NZL
87 Wang Chun-Hsiang TPE
87 Wotton Kye CAN
87 Yamchuk Danila LAT
1 Noguchi Akiyo JPN
2 Nonaka Miho JPN
3 Gibert Fanny FRA
4 Gejo Stasa SRB
5 Färber Johanna AUT
6 Condie Kyra USA
7 Kadic Katja SLO
8 Panteleeva Iuliia RUS
9 Kura Nanako JPN
10 Kipriianova Ekaterina RUS
11 Kotake Mei JPN
11 Kajima Tomoko JPN
13 Ito Futaba JPN
14 Sa Sol KOR
15 Sugimura Saeko JPN
16 Pilz Jessica AUT
17 Kim Jain KOR
18 Cohaut Flavy FRA
19 Onoe Aya JPN
20 Pinggera Julia AUT
21 Andre Charlotte FRA
21 Sandoz Mélanie FRA
23 Bestvater Alma GER
23 Blair-Coyle Sierra USA
25 Kiesgen Lilli GER
25 Lee Hung Ying TPE
25 Sinnhuber Karoline AUT
28 Wood Jennifer GBR
29 Kazbekova Ievgeniia UKR
29 Yip Alannah CAN
31 Hönig Afra GER
31 Vest Allison CAN
33 Faille Camille FRA
33 Zijlstra Vera NED
35 Caulier Chloe BEL
35 Jaubert Anouck FRA
37 Jiang Rong CHN
37 Zakharova Margaryta UKR
39 Park Heeyeon KOR
39 Teng Vanessa Si Yinn SIN
41 Marenych Alla UKR
41 Tsyganova Anna RUS
43 Renqing Lamu CHN
43 Tetzlaff Sarah NZL
45 Brozek Anna POL
45 Horrocks Imogen GBR
47 Ropek Edyta POL


Světový pohár Tai'an (CHN), 13.05.2018 - Rychlost
1 Mawem Bassa FRA
2 Sabri Sabri INA
3 Timofeev Dmitrii RUS
4 Jaelolo Aspar INA
5 Kokorin Stanislav RUS
6 Muhammad Alfian INA
7 Boldyrev Danyil UKR
8 Muhammad Hinayah INA
9 Shikov Aleksandr RUS
10 Shilov Aleksandr RUS
11 Rindi Sufriyanto INA
12 Lin Penghui CHN
13 Brosler John USA
14 Septo Wibowo Siburian Pangeran INA
15 Fossali Ludovico ITA
16 Bogomolov Arsenii RUS
17 Khabibullin Artem RUS
18 Abudzar Yulianto INA
19 Moro Guillaume FRA
20 Pavlenko Kostiantyn UKR
21 Deulin Vladislav RUS
21 Dzienski Marcin POL
23 Li Guangfeng CHN
24 Santoni Alessandro ITA
25 Gontero Leonardo ITA
26 Duan Yurong CHN
27 Liang Rongqi CHN
28 Yang Xueban CHN
29 Mawem Mickael FRA
30 Emmanuel Ryan Paul SIN
31 Huang Dichong CHN
32 Pan Yufei CHN
33 Li Yuxu CHN
34 Cho Seungwoon KOR
35 Kim Donghyeon KOR
36 Kim Jungju KOR
37 Cornu Manuel FRA
38 Kim Hongil KOR
39 Li Jinxin CHN
40 Kuan Liang Tay SIN
41 Ogata Yoshiyuki JPN
42 Narasaki Tomoa JPN
43 Eom Seongmin KOR
44 Fujii Kokoro JPN
45 Topishko Sergii UKR
46 Kim Hanwool KOR
47 Piccolruaz Michael ITA
48 Dohi Keita JPN
49 McColl Sean CAN
50 Schubert Jakob AUT
51 Au Chi-Fung HKG
52 Averdunk Alexander GER
53 Marschner Kim GER
54 Lightner Kai USA
55 Hojer Jan GER
55 Piazza Riccardo ITA
57 Harada Kai JPN
58 Hans Moritz GER
59 Lopez Mateos Eric ESP
60 Flor Vazquez Jonatan ESP
61 Verdasco Urizal Sergio ESP
62 Chan Chong Kiat Mark SIN
63 Sanders George NZL
64 Munday Samuel NZL
65 Holowach Jason CAN
66 Fleury Tyler NZL
67 Chan Cheung- Chi Shoji HKG
67 Ou Zhiyong CHN
1 Jaubert Anouck FRA
2 Agustina Sari INA
3 Susanti Rahayu Aries INA
4 Brozek Anna POL
5 Sarisson Aurelia FRA
6 Tsyganova Anna RUS
7 Krasavina Mariia RUS
8 Sallsabillah Rajiah INA
9 Remizova Elena RUS
10 Marenych Alla UKR
11 Ni Mingwei CHN
12 He Cuilian CHN
13 Wellyanti Santi INA
14 Timofeeva Elena RUS
15 Andrier Victoire FRA
16 Kaplina Iuliia RUS
17 Ropek Edyta POL
18 Fleuret Elma FRA
18 Niu Di CHN
20 Kan Daria RUS
21 Song Yiling CHN
22 Lestari Puji INA
22 Nurul Iqomah INA
22 Pan Xuhua CHN
25 Mudji Mulyani INA
26 Qiu Haimei CHN
27 Nonaka Miho JPN
28 Deng Lijuan CHN
29 Jiang Rong CHN
30 Lee Hung Ying TPE
31 Renqing Lamu CHN
32 Kura Nanako JPN
33 Yip Alannah CAN
34 Teng Vanessa Si Yinn SIN
35 Noguchi Akiyo JPN
36 Nadrah Yusri SIN
37 Nadirah Azmie SIN
38 Tetzlaff Sarah NZL
39 Panteleeva Iuliia RUS