Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Vail (USA), 09.06.2018 - Bordeling
1 Sugimoto Rei JPN
2 Bailey Sean USA
3 Narasaki Tomoa JPN
4 Kruder Jernej SLO
5 Murai Ryuichi JPN
6 Takata Tomoaki JPN
7 Chon Jongwon KOR
8 Fujiwaki Yuji JPN
9 Rubtsov Aleksei RUS
10 Hojer Jan GER
11 Mawem Mickael FRA
12 Hada Yuki JPN
13 Ogata Yoshiyuki JPN
14 Vezonik Gregor SLO
15 Harada Kai JPN
16 Coleman Nathaniel USA
17 Khazanov Alex ISR
18 Fujii Kokoro JPN
19 Roberts Aidan GBR
20 Weiler Elias AUT
21 Dohi Keita JPN
21 Lightner Kai USA
23 Topishko Sergii UKR
23 Wills Colin USA
25 Lazure Sebastien CAN
25 Levier Alban FRA
27 Pan Yufei CHN
27 Watabe Keita JPN
29 Moroni Gabriele ITA
29 Stráník Martin CZE
31 Cornu Manuel FRA
31 Verhoeven Jorg NED
33 Piccolruaz Michael ITA
33 Vorotnikov Vasya USA
35 Blaser Benjamin SUI
35 Schröter Thilo Jeldrik NOR
37 Averdunk Alexander GER
37 Bombardi Marcello ITA
37 Diaz Joseph USA
40 Ho Cheuk-Hei HKG
41 Au Chi-Fung HKG
41 Ometz Baptiste SUI
43 Favre Nils SUI
43 Serlachius Rolf Fredrik SWE
45 Dornauer Alfons AUT
45 Peharc Anze SLO
47 Fultz Matt USA
47 Galla Zach USA
49 Ruana Rudolph USA
49 Takahashi Keenan USA
51 Landman Tyler GBR
51 Prinz Max GER
51 Uchida Lucas CAN
54 Unger Simon GER
55 Dobrzanski Maciej POL
55 Ma Zida CHN
55 Piazza Riccardo ITA
55 Ridge Noah USA
59 Barron Charles USA
59 Barth Solomon USA
59 Granja Carlos ECU
59 Ouriques Jean BRA
63 Traversi Carlo USA
64 Grosso Cesar BRA
65 Brosler John USA
65 Kleesattel Max GER
67 Hanna Benjamin USA
67 Mah Jj CAN
69 Marschner Kim GER
69 Stráník Štěpán CZE
71 Elfenbein Theis Lindegren DEN
71 Larsen Palmer USA
73 Chan Cheung- Chi Shoji HKG
73 Hans Moritz GER
75 Heiniger Kevin SUI
75 Holowach Jason CAN
75 Nicoloso Pedro Ferreira BRA
75 O'rourke Michael USA
79 Fulkerson Ross USA
80 Richardson Zach CAN
81 Beall Daniel USA
81 Hernandez Galo ECU
81 Yau Ka-Chun HKG
84 Levin Ram ISR
85 Arnel Iisager Bjorn DEN
85 Gatland Chase NZL
85 Rivadeneira Nickolaie ECU
85 Trudeau David CAN
89 Jafari Mahmoudabadi Mohammad IRI
90 Krulwich Daniel ISR
91 Yamchuk Danila LAT
1 Puccio Alex USA
2 Nonaka Miho JPN
3 Noguchi Akiyo JPN
4 Gibert Fanny FRA
5 Condie Kyra USA
6 Bestvater Alma GER
7 Coxsey Shauna GBR
8 Sa Sol KOR
8 Yip Alannah CAN
10 Meul Hannah GER
11 Sterrer Franziska AUT
12 Kiesgen Lilli GER
13 Nakamura Mao JPN
14 Blair-Coyle Sierra USA
15 Repusic Urska SLO
16 Kotake Mei JPN
16 Madere Maya USA
18 Schwaiger Berit AUT
18 Kiersch Michaela USA
20 Crane Leah GBR
21 Raboutou Brooke USA
21 Zijlstra Vera NED
23 Kadic Katja SLO
23 Melius Tiffany AUS
25 Karnis Bronwen CAN
25 Tracy Michaela GBR
27 Färber Johanna AUT
27 Kups Ida POL
27 Vandet Salling Katrine DEN
30 Vest Allison CAN
31 Martin Meagan USA
31 Renqing Lamu CHN
33 Grossman Natalia USA
33 Hayes Margo USA
33 Lynch Megan USA
33 Saurwein Katharina AUT
37 Buhrfeind Claire USA
38 Frangos Rebecca CAN
39 Gifford Isabel USA
39 Weber Alyssa CAN
41 Fischer Madison CAN
41 Roy Babette CAN
43 Canavan Lily USA
43 Jiang Rong CHN
43 Kopf Sienna USA
43 Park Heeyeon KOR
47 Holfeld Johanna GER
48 Lee Hung Ying TPE
49 Dörffel Lucia GER
49 Hammer Maggie USA
49 Onoe Aya JPN
49 Vroom Tiba NED
53 Kelly Anna USA
54 Riscado Luana BRA
55 Lampner Gabby USA
55 Morris Maddy USA
55 Shiraiwa Thais Makino BRA
58 To Hoi-Ying HKG