Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár (celkové výsledky), 2018 - Obtížnost
1 Schubert Jakob AUT
2 Ghisolfi Stefano ITA
3 Desgranges Romain FRA
3 Skofic Domen SLO
5 Min Hyunbin KOR
6 Megos Alexander GER
7 Homma Taisei JPN
8 Lehmann Sascha SUI
9 Hada Yuki JPN
10 Vettorata Francesco ITA
11 Bombardi Marcello ITA
11 Nishida Hidemasa JPN
13 Rudigier Max AUT
14 Higuchi Masahiro JPN
15 Tanaka Shuta JPN
16 Narasaki Tomoa JPN
17 Samoilov Fedir UKR
18 Bailey Sean USA
19 Nakano Minoru JPN
20 Joannes Thomas FRA
21 Bosi William GBR
22 Shimizu Hiroto JPN
23 Puman Hannes SWE
24 Fujii Kokoro JPN
25 Timmermans Loic BEL
26 McColl Sean CAN
27 Ogata Yoshiyuki JPN
28 Nakagami Taito JPN
29 Konečný Jakub CZE
30 Collin Nicolas BEL
31 Ondra Adam CZE
32 Flohé Yannick GER
32 Parma Georg AUT
34 Ginés López Alberto ESP
35 Qu Haibin CHN
36 Harada Kai JPN
37 Potocar Luka SLO
38 Julian Puigblanque Ramón ESP
39 Halenke Sebastian GER
39 Pope James GBR
41 Kim Hanwool KOR
42 Jonasmcrae Elan CAN
43 Dohi Keita JPN
43 Firnenburg David GER
45 Kuhnel Martin USA
45 Monchois Nao FRA
47 Hojer Jan GER
48 Piccolruaz Michael ITA
49 Avezou Sam FRA
49 Supper Gautier FRA
51 Shemla Yuval ISR
52 Brosler John USA
52 Cano Blazquez Javier ESP
52 Jo Wan Jae KOR
52 Lightner Kai USA
56 Verhoeven Jorg NED
57 Geffroy Romaric FRA
57 Kruder Jernej SLO
57 Muhammad Alfian INA
57 Sapra Rahul CAN
61 Bergant Martin SLO
61 Doyle Aidan CAN
61 Ruana Rudolph USA
64 Barraclough Brandon CAN
64 Duval Arsene FRA
66 McArthur Hamish GBR
66 Preskar Milan SLO
66 Septo Wibowo Siburian Pangeran INA
69 Bonder Jeremy FRA
69 Jaelolo Aspar INA
69 Posch Mathias AUT
69 Vogt Dimitri SUI
1 Garnbret Janja SLO
2 Pilz Jessica AUT
3 Kim Jain KOR
4 Hily Manon FRA
5 Kotake Mei JPN
6 Kalan Tjasa SLO
7 Schubert Hannah AUT
8 Markovic Mina SLO
8 Noguchi Akiyo JPN
10 Krampl Mia SLO
11 Verhoeven Anak BEL
12 Posch Katharina AUT
13 Shiraishi Ashima USA
14 Schranz Christine AUT
15 Onoe Aya JPN
16 Lukan Vita SLO
17 Janicot Hélene FRA
18 Hafsaas Tina Johnsen NOR
19 Fiser Julia AUT
20 Koller Anne-Sophie SUI
21 Hirano Natsumi JPN
22 Doumont Heloise BEL
23 Nonaka Miho JPN
24 Ito Futaba JPN
25 Buhrfeind Claire USA
26 Choong Katherine SUI
27 Chanourdie Julia FRA
28 Kazbekova Ievgeniia UKR
29 Arc Nolwenn FRA
30 Romain Salomé FRA
31 Tajima Aika JPN
32 Kurita Miu JPN
33 Gibert Fanny FRA
34 Rogora Laura ITA
35 Gejo Stasa SRB
36 Berthier Nolwen FRA
37 Skusek Lana SLO
38 Hiroshige Yuki JPN
39 Fakhritdinova Dinara RUS
40 Becerra Mathilde FRA
40 Mackenzie Oceania AUS
42 Xiang Hongchun CHN
43 Thompson-Smith Molly GBR
44 Kadic Katja SLO
44 Rakovec Lucka SLO
46 Arthaud Nina FRA
46 Han Seuran KOR
48 Hulliger Michelle SUI
49 Kim Lan KOR
50 Panteleeva Iuliia RUS
51 Tsyganova Anna RUS
52 Vejmolová Iva CZE
53 Pouget Camille FRA
54 Kipriianova Ekaterina RUS
54 Kups Ida POL
54 Lin Hsiu-Ju TPE
57 Agrapart Maëlys FRA
57 Chen Zhuoying CHN
57 Cho Gayeon KOR
57 Frangos Rebecca CAN
57 Jaubert Anouck FRA
57 Klingler Petra SUI
57 Raboutou Brooke USA
57 Yoshimura Moe JPN
65 Stöckler Laura AUT
66 Michalkova Vanda SVK
66 Palmer Emma USA
66 Van Bergen Nikki NED
69 Slemensek Tjasa SLO
70 Ghisolfi Claudia ITA
70 Nurul Iqomah INA
70 Röck Magdalena AUT
70 Wulff Thea USA