Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár (celkové výsledky), 2018 - Rychlost
1 Mawem Bassa FRA
2 Boldyrev Danyil UKR
3 Timofeev Dmitrii RUS
4 Alipourshenazandifar Reza IRI
5 Shilov Aleksandr RUS
6 Jaelolo Aspar INA
7 Shikov Aleksandr RUS
8 Fossali Ludovico ITA
9 Li Jinxin CHN
10 Deulin Vladislav RUS
11 Kokorin Stanislav RUS
12 Sabri Sabri INA
13 Pavlenko Kostiantyn UKR
14 Kříž Jan CZE
14 Muhammad Hinayah INA
16 Dzienski Marcin POL
17 Moro Guillaume FRA
18 Muhammad Alfian INA
19 Gontero Leonardo ITA
19 Leonardo Veddriq INA
21 Lin Penghui CHN
21 Zodda Gian Luca ITA
23 Septo Wibowo Siburian Pangeran INA
24 Zhong Qixin CHN
25 Santoni Alessandro ITA
26 Brosler John USA
27 Bogomolov Arsenii RUS
28 Khabibullin Artem RUS
29 Rudatskiy Lev RUS
30 Rukin Sergei RUS
31 Maimuratov Amir KAZ
32 Finn-Henry Michael USA
33 Rebreyend Pierre FRA
34 Abudzar Yulianto INA
35 Granja Carlos ECU
36 Rindi Sufriyanto INA
37 Erber Matthias AUT
38 Alipourshenazandifar Milad IRI
38 Duan Yurong CHN
40 Asrar Ehsan IRI
40 Ou Zhiyong CHN
42 Faizullin Ruslan RUS
42 Li Guangfeng CHN
44 Liang Rongqi CHN
45 Ogata Yoshiyuki JPN
46 Knapp Lukas AUT
46 Mawem Mickael FRA
46 Tkach Yaroslav UKR
49 Khaibullin Rishat KAZ
49 Schubert Jakob AUT
49 Stefani Jacopo ITA
52 Alipourshenazandifar Mehdi IRI
52 Delfaniyan Ehsan IRI
52 Narasaki Tomoa JPN
55 Emmanuel Ryan Paul SIN
55 Hammer Max USA
55 Izmailov Tagir RUS
55 Zama Stanislao ITA
59 Chen Zhixuan CHN
59 Dorigatti Cristian ITA
61 Goodacre Joe USA
61 Terleev Vladislav RUS
63 Collin Nicolas BEL
63 Pavlenko Oleksandr UKR
65 Cingari Alessandro ITA
65 Karim Pour Porya IRI
65 Lehmann Sascha SUI
65 Yang Xueban CHN
69 Doyle Aidan CAN
69 Huang Dichong CHN
69 Plangger Tobias AUT
72 Nagaev Almaz RUS
72 Pan Yufei CHN
72 Timmermans Loic BEL
1 Jaubert Anouck FRA
2 Susanti Rahayu Aries INA
3 Kaplina Iuliia RUS
4 Krasavina Mariia RUS
5 Brozek Anna POL
6 Timofeeva Elena RUS
7 Tsyganova Anna RUS
8 Remizova Elena RUS
9 Agustina Sari INA
10 Andrier Victoire FRA
11 He Cuilian CHN
12 Sarisson Aurelia FRA
13 Lestari Puji INA
14 Ni Mingwei CHN
15 Sallsabillah Rajiah INA
16 Song Yiling CHN
17 Chudziak Patrycja POL
18 Kalucka Aleksandra POL
19 Rudzinska Aleksandra POL
20 Ivanova Elizaveta RUS
21 Fleuret Elma FRA
22 Dalla Brida Elisabetta ITA
23 Buczek Klaudia POL
24 Kan Daria RUS
25 Wellyanti Santi INA
26 Nurul Iqomah INA
27 Rojas Andrea ECU
28 Barashchuk Ekaterina RUS
29 Kalucka Natalia POL
29 Marenych Alla UKR
31 Elmer Alexandra AUT
32 Qiu Haimei CHN
33 Viglione Capucine FRA
34 Niu Di CHN
35 Kolkotina Tetiana UKR
36 Porta Silvia ITA
37 Kelly Piper USA
38 Ropek Edyta POL
39 Lach Nina AUT
40 Deng Lijuan CHN
41 Xie Guizhen CHN
42 Mudji Mulyani INA
43 Nonaka Miho JPN
44 Fitriyani Fitriyani INA
44 Krasovskaia Elena RUS
44 Kushaeva Kamilla RUS
47 Mackenzie Oceania AUS
48 Aksenova Polina RUS
48 Pan Xuhua CHN
48 Prokopiuk Monika POL
51 Ito Futaba JPN
51 Zanetti Martina ITA
53 Buhrfeind Claire USA
53 Stöckler Laura AUT
55 Lee Hung Ying TPE
55 Randi Giulia ITA
57 Noguchi Akiyo JPN
58 Garnbret Janja SLO
58 Klingler Petra SUI
60 Pilz Jessica AUT
60 Sepulveda Elizabeth USA
60 Vasi Francesca ITA
63 Gejo Stasa SRB
64 Lammer Laura AUT
64 Marlenova Assel KAZ
64 Panteleeva Iuliia RUS
64 Petrova Kseniia RUS
68 Bestvater Alma GER
68 Gibert Fanny FRA
68 Raboutou Brooke USA
71 Jiang Rong CHN
71 Kurita Miu JPN
71 Renqing Lamu CHN
71 Rudka Maja POL
75 Condie Kyra USA
75 Contreras Alejandra CHI
75 Kim Jain KOR
75 Krampl Mia SLO
75 Křížová Hana CZE
75 Sharova Svetlana RUS