Světový pohár Chamonix (FRA), 13.07.2019 - Obtížnost
1 |
Ondra Adam |
CZE |
2 |
Ginés López Alberto |
ESP |
3 |
Harada Kai |
JPN |
4 |
Bosi William |
GBR |
5 |
Schubert Jakob |
AUT |
6 |
McColl Sean |
CAN |
7 |
Stráník Martin |
CZE |
8 |
Megos Alexander |
GER |
9 |
Duval Alistair |
FRA |
10 |
Flohé Yannick |
GER |
11 |
Fujii Kokoro |
JPN |
12 |
Coleman Nathaniel |
USA |
13 |
Lehmann Sascha |
SUI |
14 |
Hojer Jan |
GER |
15 |
Bombardi Marcello |
ITA |
16 |
Hada Yuki |
JPN |
17 |
Sugimoto Rei |
JPN |
18 |
Bergant Martin |
SLO |
19 |
Desgranges Romain |
FRA |
20 |
Skofic Domen |
SLO |
21 |
Homma Taisei |
JPN |
22 |
Linacisoro Molina Mikel Asier |
ESP |
23 |
Martin Philipp |
GER |
24 |
Bailey Sean |
USA |
25 |
Chon Jongwon |
KOR |
26 |
Ghisolfi Stefano |
ITA |
27 |
Marcus Nimrod |
ISR |
28 |
Narasaki Tomoa |
JPN |
29 |
Halenke Sebastian |
GER |
30 |
Kruder Jernej |
SLO |
30 |
Mawem Mickael |
FRA |
32 |
Puman Hannes |
SWE |
33 |
Lee Dohyun |
KOR |
34 |
Avezou Sam |
FRA |
35 |
Galla Zach |
USA |
36 |
Reuser Tim |
NED |
37 |
Uchida Lucas |
CAN |
38 |
Kim Hanwool |
KOR |
39 |
O'halloran Tom |
AUS |
40 |
Pope James |
GBR |
41 |
Plevko Tomas |
SVK |
42 |
Barrans David |
GBR |
42 |
Vettorata Francesco |
ITA |
44 |
Peharc Anze |
SLO |
45 |
Vogt Dimitri |
SUI |
46 |
Parmentier Hugo |
FRA |
47 |
Narasaki Meichi |
JPN |
48 |
Brand Mark |
NED |
49 |
Cornu Manuel |
FRA |
50 |
Konečný Jakub |
CZE |
50 |
Schiestl Matthias |
AUT |
52 |
Ayala Benjamin |
CHI |
52 |
Shikov Aleksandr |
RUS |
54 |
Kim Jabee |
KOR |
55 |
Collin Nicolas |
BEL |
55 |
Iarilovets Nikolai |
RUS |
55 |
McArthur Hamish |
GBR |
55 |
Potocar Luka |
SLO |
59 |
Harrison Campbell |
AUS |
59 |
Lorenzi Simon |
BEL |
59 |
Ruana Rudolph |
USA |
59 |
Tekles Martin |
GER |
63 |
Posch Mathias |
AUT |
64 |
Joannes Thomas |
FRA |
65 |
McNamee Guy |
CAN |
66 |
Rudigier Max |
AUT |
67 |
Clémence Julien |
SUI |
67 |
Grupper Jesse |
USA |
67 |
Monchois Nao |
FRA |
67 |
Preskar Milan |
SLO |
67 |
Valencia Danny |
ECU |
72 |
Khaibullin Rishat |
KAZ |
73 |
Geisenhoff Philipp |
SUI |
73 |
Volf Štěpán |
CZE |
75 |
Lempereur Sven |
BEL |
76 |
Cosser Christopher |
RSA |
77 |
Lemaire Adrien |
FRA |
78 |
Piccolruaz Michael |
ITA |
79 |
Escobar Ronny |
CHI |
80 |
Cano Blazquez Javier |
ESP |
80 |
Grünenfelder Nino |
SUI |
82 |
Faulkner Sean |
CAN |
83 |
Vargas Benjamin |
CHI |
84 |
Pan Yufei |
CHN |
85 |
Miniely Or |
ISR |
86 |
Grosso Cesar |
BRA |
87 |
Roji Fatchur |
INA |
88 |
Shchervianin Aleksei |
RUS |
89 |
Marne Hritik |
IND |
90 |
Lindbäck Kristoffer |
SWE |
91 |
Fossali Ludovico |
ITA |
92 |
Ho Foganholo Felipe |
BRA |
93 |
Tkachuk Mykhayil |
UKR |
94 |
Chuat Dylan |
SUI |
95 |
Mawem Bassa |
FRA |
96 |
Abel Ben |
AUS |
97 |
Cavé Leto |
NED |
98 |
Zazulin Evgenii |
RUS |
99 |
McNamee Kindar |
CAN |
100 |
Trojan Vojtěch |
CZE |
101 |
Padin Simón |
ARG |
102 |
Aljaro Jose Maria |
CHI |
103 |
Granja Carlos |
ECU |
104 |
Pavlenko Kostiantyn |
UKR |
105 |
Rios Emilio |
CHI |
106 |
Bhutia Pema Thendup |
IND |
107 |
Muhammad Fajri Alfian |
INA |
108 |
Bhujel Ganesh |
IND |
109 |
Jaelolo Aspar |
INA |
110 |
Lee Seungbeom |
KOR |
111 |
Gabuldani Soso |
GEO |
1 |
Seo Chaehyun |
KOR |
2 |
Zhang Yuetong |
CHN |
3 |
Pilz Jessica |
AUT |
4 |
Mori Ai |
JPN |
5 |
Shiraishi Ashima |
USA |
6 |
Thompson-Smith Molly |
GBR |
7 |
Rakovec Lucka |
SLO |
8 |
Tanii Natsuki |
JPN |
9 |
Garnbret Janja |
SLO |
10 |
Noguchi Akiyo |
JPN |
11 |
Krampl Mia |
SLO |
12 |
Lukan Vita |
SLO |
13 |
Pouget Camille |
FRA |
14 |
Chanourdie Julia |
FRA |
15 |
Schranz Christine |
AUT |
16 |
Klingler Petra |
SUI |
16 |
Nonaka Miho |
JPN |
18 |
Hayes Margo |
USA |
19 |
Posch Katharina |
AUT |
20 |
Kazbekova Ievgeniia |
UKR |
21 |
Douady Luce |
FRA |
22 |
Meshkova Viktoriia |
RUS |
23 |
Coxsey Shauna |
GBR |
24 |
Aguado Valentina |
ARG |
25 |
Ito Futaba |
JPN |
26 |
Doumont Heloise |
BEL |
27 |
Kalan Tjasa |
SLO |
28 |
Raboutou Brooke |
USA |
28 |
Rogora Laura |
ITA |
30 |
Arc Nolwenn |
FRA |
30 |
Arthaud Nina |
FRA |
32 |
Caulier Chloe |
BEL |
32 |
Condie Kyra |
USA |
32 |
Koller Anne-Sophie |
SUI |
35 |
Kotake Mei |
JPN |
35 |
Yip Alannah |
CAN |
37 |
Fiser Julia |
AUT |
37 |
Kim Lan |
KOR |
37 |
Neame Joanna |
GBR |
37 |
Vejmolová Iva |
CZE |
41 |
Sa Sol |
KOR |
42 |
Lettner Sandra |
AUT |
43 |
Kümin Andrea |
SUI |
44 |
Ghisolfi Claudia |
ITA |
45 |
Watillon Lucie |
BEL |
46 |
Scolaris Ilaria |
ITA |
47 |
Krasovskaia Elena |
RUS |
48 |
Hulliger Michelle |
SUI |
49 |
Rojas Andrea |
ECU |
50 |
Michalkova Vanda |
SVK |
51 |
Cassol Silvia |
ITA |
52 |
Van Bergen Nikki |
NED |
53 |
Hafsaas Tina Johnsen |
NOR |
53 |
Mackenzie Oceania |
AUS |
55 |
Choong Katherine |
SUI |
56 |
Van Der Meer Lynn |
NED |
57 |
Röck Magdalena |
AUT |
58 |
Rosen Kajsa |
SWE |
59 |
Hönig Afra |
GER |
60 |
Repusic Urska |
SLO |
61 |
Contreras Alejandra |
CHI |
62 |
Vest Allison |
CAN |
63 |
Panteleeva Iuliia |
RUS |
64 |
Berthier Nolwen |
FRA |
64 |
Jiang Rong |
CHN |
64 |
Phillips Emily |
GBR |
67 |
Delacquis Léa |
FRA |
68 |
Kura Nanako |
JPN |
69 |
Wienand Roxana |
GER |
70 |
Frangos Rebecca |
CAN |
70 |
Fuchs Romy |
GER |
70 |
Hartani Fitria |
INA |
73 |
Buitendyk Sophie |
CAN |
74 |
Adamovská Eliška |
CZE |
75 |
Frugtniet Rhoslyn |
GBR |
76 |
Robert Bréanne |
FRA |
77 |
Smetanová Michaela |
CZE |
78 |
Lee Hung Ying |
TPE |
79 |
Benach Zubero Maria |
ESP |
80 |
Jaubert Anouck |
FRA |
81 |
Grospiron Léna |
FRA |
82 |
Schubert Hannah |
AUT |
83 |
Monsech Gasca Rut |
ESP |
84 |
Magalhaes De Castro Bianca |
BRA |
85 |
Kvandahl Lisa-Marie |
NOR |
86 |
Stirling Lucinda Ann |
AUS |
87 |
Ulzhabayeva Tamara |
KAZ |
88 |
Kopf Sienna |
USA |
89 |
Novotná Eliška |
CZE |
90 |
Chapman Indiana |
CAN |
90 |
Kalucka Natalia |
POL |
92 |
Nurul Iqamah |
INA |
93 |
Večeřová Sabina |
CZE |
94 |
Dörffel Lucia |
GER |
95 |
Tvauri Nitsa |
GEO |
96 |
Susanti Rahayu Aries |
INA |
97 |
Marlenova Assel |
KAZ |
98 |
Speed Amanda |
NZL |
99 |
Perry Roxy |
AUS |
100 |
De Charmoy Rachelle |
RSA |
101 |
Silva Muykuay |
CHI |
102 |
Tetzlaff Sarah |
NZL |
103 |
De La Torre Jennifer Marie |
MEX |
|
Světový pohár Chamonix (FRA), 13.07.2019 - Rychlost
1 |
Muhammad Fajri Alfian |
INA |
2 |
Zhong Qixin |
CHN |
3 |
Deulin Vladislav |
RUS |
4 |
Boldyrev Danyil |
UKR |
5 |
Dzienski Marcin |
POL |
6 |
Rukin Sergey |
RUS |
7 |
Mawem Bassa |
FRA |
8 |
Brosler John |
USA |
9 |
Jaelolo Aspar |
INA |
10 |
Lee Seungbeom |
KOR |
11 |
Pavlenko Kostiantyn |
UKR |
12 |
Kokorin Stanislav |
RUS |
13 |
Cao Long |
CHN |
14 |
Shikov Aleksandr |
RUS |
15 |
Shilov Aleksandr |
RUS |
16 |
Timofeev Dmitrii |
RUS |
17 |
Granja Carlos |
ECU |
18 |
Kříž Jan |
CZE |
19 |
Rebreyend Pierre |
FRA |
20 |
Noya Cardona Erik |
ESP |
21 |
Mawem Mickael |
FRA |
22 |
Long Jinbao |
CHN |
23 |
Alipourshenazandifar Reza |
IRI |
24 |
Khabibullin Artem |
RUS |
25 |
Narasaki Tomoa |
JPN |
26 |
Zodda Gian Luca |
ITA |
27 |
Iarilovets Nikolai |
RUS |
28 |
Roji Fatchur |
INA |
29 |
Rudatskiy Lev |
RUS |
30 |
Chen Zhixing |
CHN |
31 |
Nagaev Almaz |
RUS |
32 |
Fossali Ludovico |
ITA |
33 |
Fujii Kokoro |
JPN |
34 |
Myrzabekov Alimzhan |
KAZ |
35 |
Avezou Sam |
FRA |
36 |
Knapp Lukas |
AUT |
37 |
Cornu Manuel |
FRA |
38 |
Erber Matthias |
AUT |
39 |
Murat Alisher |
KAZ |
40 |
Hojer Jan |
GER |
41 |
Valencia Danny |
ECU |
42 |
Khaibullin Rishat |
KAZ |
43 |
Harada Kai |
JPN |
44 |
Galla Zach |
USA |
45 |
Narasaki Meichi |
JPN |
46 |
Bosi William |
GBR |
47 |
Coleman Nathaniel |
USA |
48 |
Kruder Jernej |
SLO |
49 |
Chon Jongwon |
KOR |
50 |
Bhutia Pema Thendup |
IND |
51 |
Kim Hanwool |
KOR |
52 |
Sugimoto Rei |
JPN |
53 |
Flohé Yannick |
GER |
54 |
Lee Dohyun |
KOR |
55 |
Ginés López Alberto |
ESP |
56 |
Lehmann Sascha |
SUI |
57 |
Ho Foganholo Felipe |
BRA |
58 |
Bhujel Ganesh |
IND |
59 |
Linacisoro Molina Mikel Asier |
ESP |
60 |
Schubert Jakob |
AUT |
61 |
Ruana Rudolph |
USA |
62 |
Grosso Cesar |
BRA |
63 |
Ondra Adam |
CZE |
64 |
Bombardi Marcello |
ITA |
65 |
Marcus Nimrod |
ISR |
66 |
Kim Jabee |
KOR |
67 |
Jankhoteli Giga |
GEO |
68 |
Cano Blazquez Javier |
ESP |
69 |
Escobar Ronny |
CHI |
70 |
Potocar Luka |
SLO |
71 |
Abel Ben |
AUS |
72 |
Rios Emilio |
CHI |
73 |
Vettorata Francesco |
ITA |
74 |
Martin Philipp |
GER |
75 |
Reuser Tim |
NED |
76 |
Harrison Campbell |
AUS |
77 |
Padin Simón |
ARG |
78 |
Cosser Christopher |
RSA |
79 |
Vargas Benjamin |
CHI |
80 |
McColl Sean |
CAN |
81 |
Ayala Benjamin |
CHI |
82 |
Ghisolfi Stefano |
ITA |
83 |
Megos Alexander |
GER |
84 |
Plangger Tobias |
AUT |
85 |
Puman Hannes |
SWE |
86 |
Aljaro Jose Maria |
CHI |
87 |
Marne Hritik |
IND |
88 |
Desgranges Romain |
FRA |
89 |
Barrans David |
GBR |
90 |
Peharc Anze |
SLO |
91 |
Pan Yufei |
CHN |
92 |
Konečný Jakub |
CZE |
93 |
Collin Nicolas |
BEL |
94 |
Gabuldani Soso |
GEO |
95 |
Maimuratov Amir |
KAZ |
95 |
Piccolruaz Michael |
ITA |
95 |
Stráník Martin |
CZE |
1 |
Song Yiling |
CHN |
2 |
Ivanova Elizaveta |
RUS |
3 |
Kalucka Aleksandra |
POL |
4 |
Susanti Rahayu Aries |
INA |
5 |
Brozek Anna |
POL |
6 |
Rojas Andrea |
ECU |
7 |
Chudziak Patrycja |
POL |
8 |
Krasavina Mariia |
RUS |
9 |
Nurul Iqamah |
INA |
10 |
Remizova Elena |
RUS |
11 |
Ni Mingwei |
CHN |
12 |
Elmer Alexandra |
AUT |
13 |
Viglione Capucine |
FRA |
14 |
Petrova Kseniia |
RUS |
15 |
Niu Di |
CHN |
16 |
Jaubert Anouck |
FRA |
17 |
Marlenova Assel |
KAZ |
18 |
Barashchuk Ekaterina |
RUS |
19 |
Kalucka Natalia |
POL |
20 |
Krasovskaia Elena |
RUS |
21 |
Dalla Brida Elisabetta |
ITA |
22 |
Condie Kyra |
USA |
23 |
Jiang Rong |
CHN |
24 |
Lee Hung Ying |
TPE |
25 |
Ito Futaba |
JPN |
26 |
Yip Alannah |
CAN |
27 |
Kopf Sienna |
USA |
28 |
Mackenzie Oceania |
AUS |
29 |
Nonaka Miho |
JPN |
30 |
Garnbret Janja |
SLO |
31 |
Fontelaye Romane |
FRA |
32 |
Chanourdie Julia |
FRA |
33 |
Klingler Petra |
SUI |
34 |
Timofeeva Elena |
RUS |
35 |
Sa Sol |
KOR |
36 |
Esmaeilzadeh Farnaz |
IRI |
37 |
Noguchi Akiyo |
JPN |
38 |
Coxsey Shauna |
GBR |
39 |
Pilz Jessica |
AUT |
40 |
Contreras Alejandra |
CHI |
41 |
Raboutou Brooke |
USA |
42 |
Caulier Chloe |
BEL |
43 |
Andrier Victoire |
FRA |
44 |
Panteleeva Iuliia |
RUS |
45 |
Lettner Sandra |
AUT |
46 |
Křížová Hana |
CZE |
47 |
Kura Nanako |
JPN |
48 |
Aguado Valentina |
ARG |
49 |
Sarisson Aurelia |
FRA |
50 |
Yokoyama Sofya |
SUI |
51 |
Rogora Laura |
ITA |
52 |
Phillips Emily |
GBR |
53 |
Hartani Fitria |
INA |
54 |
Repusic Urska |
SLO |
55 |
Seo Chaehyun |
KOR |
56 |
Watillon Lucie |
BEL |
57 |
Hayes Margo |
USA |
58 |
Silva Muykuay |
CHI |
59 |
Tetzlaff Sarah |
NZL |
60 |
Kim Lan |
KOR |
61 |
Doumont Heloise |
BEL |
62 |
Krampl Mia |
SLO |
63 |
Thompson-Smith Molly |
GBR |
64 |
Mori Ai |
JPN |
65 |
Zhang Yuetong |
CHN |
66 |
Shiraishi Ashima |
USA |
67 |
Frangos Rebecca |
CAN |
68 |
Tvauri Nitsa |
GEO |
69 |
Hönig Afra |
GER |
70 |
De La Torre Jennifer Marie |
MEX |
71 |
Benach Zubero Maria |
ESP |
72 |
Monsech Gasca Rut |
ESP |
73 |
Agambayeva Margarita |
KAZ |
74 |
Lukan Vita |
SLO |
75 |
Michalkova Vanda |
SVK |
76 |
Magalhaes De Castro Bianca |
BRA |
77 |
De Charmoy Rachelle |
RSA |
78 |
Speed Amanda |
NZL |
79 |
Crowley Grace |
AUS |
80 |
Stirling Lucinda Ann |
AUS |
81 |
Karami Azam |
IRI |
81 |
Lakzaiifar Kobra |
IRI |
81 |
Ulzhabayeva Tamara |
KAZ |
|
Nalezeno: 2 soutěže