Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Kranj (SLO), 29.09.2019 - Obtížnost
1 Ondra Adam CZE
2 Harada Kai JPN
3 Ginés López Alberto ESP
4 McColl Sean CAN
5 Fujii Kokoro JPN
6 Ghisolfi Stefano ITA
7 Schubert Jakob AUT
8 Stráník Martin CZE
9 Sugimoto Rei JPN
10 Fakiryanov Dmitrii RUS
11 Samoilov Fedir UKR
12 Desgranges Romain FRA
13 Potocar Luka SLO
14 Bailey Sean USA
15 Bergant Martin SLO
16 Peharc Anze SLO
17 Flohé Yannick GER
18 Bombardi Marcello ITA
19 McArthur Hamish GBR
20 Halenke Sebastian GER
21 Monchois Nao FRA
22 Homma Taisei JPN
23 Pope James GBR
24 Grupper Jesse USA
25 Konečný Jakub CZE
26 Bosi William GBR
27 Timmermans Loic BEL
28 Rudigier Max AUT
29 Hada Yuki JPN
30 Puman Hannes SWE
30 Vettorata Francesco ITA
32 Kim Hanwool KOR
33 Narasaki Meichi JPN
34 Chon Jongwon KOR
35 Reuser Tim NED
36 Dornauer Alfons AUT
37 Iarilovets Nikolai RUS
38 Marcus Nimrod ISR
39 Brand Mark NED
40 Schiestl Matthias AUT
41 Dohi Keita JPN
42 Kruder Jernej SLO
43 Rubtsov Aleksey RUS
44 Marschner Kim GER
45 Zajc Ziga SLO
46 Peeters Harold BEL
47 Piccolruaz Michael ITA
48 Kim Jabee KOR
49 Linacisoro Molina Mikel Asier ESP
50 Klingler Florian AUT
51 Timonov Vadim RUS
52 Preskar Milan SLO
53 Berthe Sébastien BEL
54 Collin Nicolas BEL
55 Martin Philipp GER
56 Polak Andrej SLO
57 Duval Alistair FRA
58 Grosso Cesar BRA
59 Lee Dohyun KOR
60 Gundolf Louis AUT
60 Tkachuk Mykhayil UKR
62 Kleesattel Max GER
63 Chan Cheung-Chi Shoji HKG
64 Potůček Šimon CZE
65 Cavé Leto NED
66 Yau Ka-Chun HKG
67 Forrest Kieran GBR
68 Au Chi-Fung HKG
68 Shikov Aleksandr RUS
70 Brosler John USA
71 Padin Simón ARG
72 Kříž Jan CZE
1 Seo Chaehyun KOR
2 Pilz Jessica AUT
3 Rakovec Lucka SLO
4 Verhoeven Anak BEL
5 Mori Ai JPN
6 Hirano Natsumi JPN
7 Krampl Mia SLO
8 Kotake Mei JPN
9 Kim Jain KOR
10 Kalan Tjasa SLO
11 Skusek Lana SLO
12 Rogora Laura ITA
13 Garnbret Janja SLO
14 Condie Kyra USA
15 Markovic Mina SLO
16 Shiraishi Ashima USA
17 Arc Nolwenn FRA
17 Fiser Julia AUT
19 Choong Katherine SUI
20 Rekabi Elnaz IRI
21 Gibert Fanny FRA
22 Koller Anne-Sophie SUI
23 Ito Futaba JPN
24 Hiroshige Yuki JPN
25 Doumont Heloise BEL
26 Potapova Nika UKR
27 Thompson-Smith Molly GBR
28 Michalkova Vanda SVK
29 Moriwaki Honoka JPN
30 Hulliger Michelle SUI
31 Hammelmüller Eva Maria AUT
32 Lettner Sandra AUT
33 Meshkova Viktoriia RUS
34 Van Der Meer Lynn NED
35 Sa Sol KOR
36 Schubert Hannah AUT
37 Ghisolfi Claudia ITA
38 Krasovskaya Elena RUS
39 Hönig Afra GER
40 Johnson Alex USA
41 Smetanová Michaela CZE
41 Tarkus Lucija SLO
43 Kim Lan KOR
44 Zaikina Anna RUS
45 Phillips Emily GBR
46 Bestvater Alma GER
47 Lee Hung Ying TPE
48 Hammer Maggie USA
49 Morandini Sara ITA
50 Park Estelle USA
51 Yu Wai-Ping HKG
52 Magalhaes De Castro Bianca BRA
53 Kalucka Aleksandra POL