Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Xiamen (CHN), 21.10.2019 - Obtížnost
1 Ondra Adam CZE
2 Homma Taisei JPN
3 Narasaki Tomoa JPN
4 Harada Kai JPN
5 Ginés López Alberto ESP
6 Narasaki Meichi JPN
7 Grupper Jesse USA
8 Bailey Sean USA
9 Pope James GBR
10 Halenke Sebastian GER
11 Fujii Kokoro JPN
12 Bombardi Marcello ITA
13 Flohé Yannick GER
13 Ghisolfi Stefano ITA
15 Konečný Jakub CZE
16 Hanke Christoph GER
17 Pan Yufei CHN
18 Rubtsov Aleksey RUS
19 Stráník Martin CZE
20 Piccolruaz Michael ITA
21 Khazanov Alex ISR
22 Lee Dohyun KOR
23 Shevchenko Vladislav RUS
24 Lee Sungsu KOR
25 Desgranges Romain FRA
26 McColl Sean CAN
27 Peharc Anze SLO
27 Ruana Rudolph USA
29 Samoilov Fedir UKR
30 Timmermans Loic BEL
31 Chon Jongwon KOR
31 Collin Nicolas BEL
31 Kruder Jernej SLO
31 Linacisoro Molina Mikel Asier ESP
31 Reuser Tim NED
36 Lorenzi Simon BEL
37 Kim Hanwool KOR
38 Coleman Nathaniel USA
39 Hada Yuki JPN
40 Dohi Keita JPN
40 Harrison Campbell AUS
40 Puman Hannes SWE
43 Iarilovets Nikolai RUS
44 Khaibullin Rishat KAZ
45 Roji Fatchur INA
46 Tkachuk Mykhayil UKR
47 Brosler John USA
48 Zhong Qixin CHN
49 Granja Carlos ECU
50 Damasco Joshua AUS
51 Shikov Aleksandr RUS
52 Muhammad Alfian INA
53 Jaelolo Aspar INA
54 Zaenal Aripin INA
55 Kříž Jan CZE
1 Seo Chaehyun KOR
2 Noguchi Akiyo JPN
3 Kim Jain KOR
4 Garnbret Janja SLO
5 Tanii Natsuki JPN
6 Rakovec Lucka SLO
7 Zhang Yuetong CHN
8 Kazbekova Ievgeniia UKR
9 Mori Ai JPN
10 Fiser Julia AUT
10 Hirano Natsumi JPN
10 Kim Lan KOR
10 Rogora Laura ITA
10 Romain Salomé FRA
10 Schranz Christine AUT
10 Tajima Aika JPN
10 Thompson-Smith Molly GBR
18 Hiroshige Yuki JPN
19 Rekabi Elnaz IRI
20 Chanourdie Julia FRA
20 Hayes Margo USA
22 Doumont Heloise BEL
23 Krasovskaya Elena RUS
24 Krampl Mia SLO
25 Shiraishi Ashima USA
26 Kotake Mei JPN
27 Potapova Nika UKR
28 Lettner Sandra AUT
29 Gibert Fanny FRA
30 Hafsaas Tina Johnsen NOR
31 Meshkova Viktoriia RUS
32 Yip Alannah CAN
33 Phillips Emily GBR
34 Sa Sol KOR
35 Lee Hung Ying TPE
36 Johnson Alex USA
37 Mackenzie Oceania AUS
38 Jiang Rong CHN
39 Rojas Andrea ECU
40 Niu Di CHN
41 Jaubert Anouck FRA
41 Xiang Hongchun CHN
43 Bestvater Alma GER
44 Hönig Afra GER
45 Song Yiling CHN
46 Stirling Lucinda Ann AUS
47 Hammer Maggie USA
48 Nurul Iqamah INA
49 Chudziak Patrycja POL
50 Kaplina Iuliia RUS
51 Susanti Rahayu Aries INA


Světový pohár Xiamen (CHN), 21.10.2019 - Rychlost
1 Zhong Qixin CHN
2 Rudatskiy Lev RUS
3 Deulin Vladislav RUS
4 Rukin Sergey RUS
5 Mawem Bassa FRA
6 Alipourshenazandifar Reza IRI
7 Timofeev Dmitrii RUS
8 Muhammad Alfian INA
9 Lee Seungbeom KOR
10 Long Jinbao CHN
11 Lin Penghui CHN
12 Shikov Aleksandr RUS
13 Khaibullin Rishat KAZ
14 Rebreyend Pierre FRA
15 Roji Fatchur INA
16 Shilov Aleksandr RUS
17 Liang Rongqi CHN
18 Maimuratov Amir KAZ
19 Wang Minhui CHN
20 Ou Zhiyong CHN
21 Kokorin Stanislav RUS
22 Pavlenko Kostiantyn UKR
23 Bogomolov Arsenii RUS
24 Kříž Jan CZE
25 Dzienski Marcin POL
26 Zaenal Aripin INA
27 Zhang Liang CHN
28 Jaelolo Aspar INA
29 Granja Carlos ECU
30 Li Guangfeng CHN
31 Fujii Kokoro JPN
32 Flohé Yannick GER
33 Chon Jongwon KOR
34 Narasaki Meichi JPN
35 Mohammadi Morteza IRI
36 Dohi Keita JPN
37 Moro Guillaume FRA
38 Pan Yufei CHN
39 Narasaki Tomoa JPN
40 Piccolruaz Michael ITA
41 Bombardi Marcello ITA
42 McColl Sean CAN
43 Kim Hanwool KOR
44 Ghisolfi Stefano ITA
45 Lorenzi Simon BEL
46 Bailey Sean USA
47 Rubtsov Aleksey RUS
48 Timmermans Loic BEL
49 Linacisoro Molina Mikel Asier ESP
50 Ondra Adam CZE
51 Ruana Rudolph USA
52 Collin Nicolas BEL
53 Kruder Jernej SLO
54 Puman Hannes SWE
55 Peharc Anze SLO
56 Samoilov Fedir UKR
57 Reuser Tim NED
58 Ginés López Alberto ESP
59 Harrison Campbell AUS
60 Stráník Martin CZE
61 Desgranges Romain FRA
62 Bianba Zhaxi CHN
62 Brosler John USA
62 Coleman Nathaniel USA
62 Harada Kai JPN
1 Susanti Rahayu Aries INA
2 Song Yiling CHN
3 Krasavina Mariia RUS
4 Jaubert Anouck FRA
5 Deng Lijuan CHN
6 Tian Peiyang CHN
7 Niu Di CHN
8 Sarisson Aurelia FRA
9 Remizova Elena RUS
10 Andrier Victoire FRA
11 Kalucka Natalia POL
12 Yan Lirong CHN
13 Kolkotina Tetiana UKR
14 Rojas Andrea ECU
15 Sa Sol KOR
16 Xie Guizhen CHN
17 Bestvater Alma GER
18 Kaplina Iuliia RUS
19 Qiu Haimei CHN
20 Kalucka Aleksandra POL
21 Brozek Anna POL
22 Chanourdie Julia FRA
23 Krasovskaya Elena RUS
24 Lettner Sandra AUT
25 Lee Hung Ying TPE
26 Nurul Iqamah INA
27 Rekabi Elnaz IRI
28 Yip Alannah CAN
29 Ivanova Elizaveta RUS
30 Meshkova Viktoriia RUS
31 Zhang Yuetong CHN
32 Chudziak Patrycja POL
33 Gibert Fanny FRA
34 Johnson Alex USA
35 Kim Jain KOR
36 Rakovec Lucka SLO
37 Jiang Rong CHN
38 Rogora Laura ITA
39 Kazbekova Ievgeniia UKR
40 Seo Chaehyun KOR
41 Phillips Emily GBR
42 Hayes Margo USA
43 Hönig Afra GER
44 Hammer Maggie USA
45 Doumont Heloise BEL
46 Krampl Mia SLO
47 Shiraishi Ashima USA
48 Kim Lan KOR
49 Mori Ai JPN
50 Stirling Lucinda Ann AUS
51 Mackenzie Oceania AUS