Nejvíce titulů jednotlivci
Mistrovství světa - Obtížnost
1 Legrand François FRA 3
1 Ondra Adam CZE 3
1 Schubert Jakob AUT 3
4 Julian Puigblanque Ramón ESP 2
4 Mrázek Tomáš CZE 2
6 Lagni Bernardino ITA 1
6 Petit François FRA 1
6 Pouvreau Gérome FRA 1
6 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 1
1 Eiter Angela AUT 4
2 Garnbret Janja SLO 2
2 Good Susi SUI 2
2 Sansoz Liv FRA 2
5 Cufar Martina SLO 1
5 Erbesfield Robyn USA 1
5 Ernst Johanna AUT 1
5 Kim Jain KOR 1
5 Pilz Jessica AUT 1
5 Sarkany Muriel BEL 1
5 Seo Chaehyun KOR 1

Mistrovství Evropy - Obtížnost
1 Julian Puigblanque Ramón ESP 3
2 Chabot Alexandre FRA 2
2 Desgranges Romain FRA 2
4 Lama David AUT 1
4 Legrand François FRA 1
4 Lehmann Sascha SUI 1
4 Ondra Adam CZE 1
4 Petit Arnaud FRA 1
4 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 1
4 Vickers Ian GBR 1
1 Durif Charlotte FRA 1
1 Eiter Angela AUT 1
1 Ernst Johanna AUT 1
1 Fakhritdinova Dinara RUS 1
1 Good Susi SUI 1
1 Markovic Mina SLO 1
1 Meshkova Viktoriia RUS 1
1 Minoret Chloé FRA 1
1 Rakovec Lucka SLO 1
1 Sansoz Liv FRA 1
1 Sarkany Muriel BEL 1
1 Schöpf Bettina AUT 1
1 Sedlmayer Katrin GER 1
1 Verhoeven Anak BEL 1

Světový pohár (jednotlivé závody) - Obtížnost
1 Chabot Alexandre FRA 21
1 Julian Puigblanque Ramón ESP 21
3 Schubert Jakob AUT 19
4 Legrand François FRA 15
4 Ondra Adam CZE 15
6 Mrázek Tomáš CZE 10
7 Amma Sachi JPN 7
7 Crespi Flavio ITA 7
9 Desgranges Romain FRA 6
9 Ghisolfi Stefano ITA 6
9 Hirayama Yuji JPN 6
9 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 6
13 Lama David AUT 5
13 Skofic Domen SLO 5
15 Ovchinnikov Evgeny RUS 4
15 Petit François FRA 4
15 Verhoeven Jorg NED 4
18 Lombard François FRA 3
18 McColl Sean CAN 3
18 Petit Arnaud FRA 3
21 Bailey Sean USA 2
21 Lachat Cédric SUI 2
21 Supper Gautier FRA 2
24 Auclair François FRA 1
24 Becan Klemen SLO 1
24 Bindhammer Andreas GER 1
24 Bombardi Marcello ITA 1
24 Brenna Cristian ITA 1
24 Chevieux Elie SUI 1
24 Finkel Christoph GER 1
24 Halenke Sebastian GER 1
24 Higuchi Masahiro JPN 1
24 Korenaga Keiichiro JPN 1
24 Köstermeyer Guido GER 1
24 Lagni Bernardino ITA 1
24 Laurence Ludovic FRA 1
24 Lehmann Sascha SUI 1
24 Marin Garcia Eduard ESP 1
24 Megos Alexander GER 1
24 Min Hyunbin KOR 1
24 Nishida Hidemasa JPN 1
24 Preußler Timo GER 1
24 Rakhmetov Salavat RUS 1
24 Sharma Chris USA 1
24 Shimizu Hiroto JPN 1
24 Tribout Jean-Baptiste FRA 1
1 Kim Jain KOR 29
2 Eiter Angela AUT 25
3 Markovic Mina SLO 20
3 Sarkany Muriel BEL 20
5 Garnbret Janja SLO 18
6 Erbesfield Robyn USA 12
6 Vidmar Maja SLO 12
8 Sansoz Liv FRA 11
9 Ernst Johanna AUT 9
10 Good Susi SUI 5
10 Levet Sandrine FRA 5
10 Patissier Isabelle FRA 5
13 Seo Chaehyun KOR 4
14 Cufar Martina SLO 3
14 Guyon Laurence FRA 3
14 Verhoeven Anak BEL 3
17 Oda Momoka JPN 2
17 Pilz Jessica AUT 2
17 Röck Magdalena AUT 2
17 Rogora Laura ITA 2
21 Adamovská Eliška CZE 1
21 Bodet Stéphanie FRA 1
21 Brown Katie USA 1
21 Ciavaldini Caroline FRA 1
21 Durif Charlotte FRA 1
21 Eyer Alexandra SUI 1
21 Gros Natalija SLO 1
21 Hill Lynn USA 1
21 Janicot Hélene FRA 1
21 Minoret Chloé FRA 1
21 Pouget Emilie FRA 1
21 Raybaud Nanette FRA 1
21 Sedlmayer Katrin GER 1

Světový pohár (celkové výsledky) - Obtížnost
1 Legrand François FRA 4
2 Chabot Alexandre FRA 3
2 Ondra Adam CZE 3
2 Schubert Jakob AUT 3
5 Amma Sachi JPN 2
5 Hirayama Yuji JPN 2
5 Petit François FRA 2
5 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 2
9 Crespi Flavio ITA 1
9 Desgranges Romain FRA 1
9 Ghisolfi Stefano ITA 1
9 Julian Puigblanque Ramón ESP 1
9 Lombard François FRA 1
9 Mrázek Tomáš CZE 1
9 Petit Arnaud FRA 1
9 Skofic Domen SLO 1
9 Verhoeven Jorg NED 1
1 Sarkany Muriel BEL 5
2 Erbesfield Robyn USA 4
2 Garnbret Janja SLO 4
4 Eiter Angela AUT 3
4 Kim Jain KOR 3
4 Markovic Mina SLO 3
4 Sansoz Liv FRA 3
8 Ernst Johanna AUT 2
9 Patissier Isabelle FRA 1
9 Seo Chaehyun KOR 1
9 Vidmar Maja SLO 1

Celkem za MS, ME a celkové výsledky SP - Obtížnost
1 Legrand François FRA 8
2 Ondra Adam CZE 7
3 Julian Puigblanque Ramón ESP 6
3 Schubert Jakob AUT 6
5 Chabot Alexandre FRA 5
6 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 4
7 Desgranges Romain FRA 3
7 Mrázek Tomáš CZE 3
7 Petit François FRA 3
10 Amma Sachi JPN 2
10 Hirayama Yuji JPN 2
10 Petit Arnaud FRA 2
13 Crespi Flavio ITA 1
13 Ghisolfi Stefano ITA 1
13 Lagni Bernardino ITA 1
13 Lama David AUT 1
13 Lehmann Sascha SUI 1
13 Lombard François FRA 1
13 Pouvreau Gérome FRA 1
13 Skofic Domen SLO 1
13 Verhoeven Jorg NED 1
13 Vickers Ian GBR 1
1 Eiter Angela AUT 8
2 Sarkany Muriel BEL 7
3 Garnbret Janja SLO 6
3 Sansoz Liv FRA 6
5 Erbesfield Robyn USA 5
6 Ernst Johanna AUT 4
6 Kim Jain KOR 4
6 Markovic Mina SLO 4
9 Good Susi SUI 3
10 Seo Chaehyun KOR 2
11 Cufar Martina SLO 1
11 Durif Charlotte FRA 1
11 Fakhritdinova Dinara RUS 1
11 Meshkova Viktoriia RUS 1
11 Minoret Chloé FRA 1
11 Patissier Isabelle FRA 1
11 Pilz Jessica AUT 1
11 Rakovec Lucka SLO 1
11 Schöpf Bettina AUT 1
11 Sedlmayer Katrin GER 1
11 Verhoeven Anak BEL 1
11 Vidmar Maja SLO 1



Mistrovství světa - Bordeling
1 Sharafutdinov Dmitrii RUS 3
2 Narasaki Tomoa JPN 2
3 Calibani Mauro ITA 1
3 Core Christian ITA 1
3 Fujii Kokoro JPN 1
3 Harada Kai JPN 1
3 Ondra Adam CZE 1
3 Rakhmetov Salavat RUS 1
3 Rubtsov Alexey RUS 1
1 Garnbret Janja SLO 2
1 Stöhr Anna AUT 2
3 Abramchuk Yulia RUS 1
3 Grossman Natalia USA 1
3 Klingler Petra SUI 1
3 Levet Sandrine FRA 1
3 Motteau Myriam FRA 1
3 Sandoz Mélanie FRA 1
3 Shalagina Olga UKR 1
3 Wurm Juliane GER 1

Mistrovství Evropy - Bordeling
1 Hojer Jan GER 2
2 Core Christian ITA 1
2 Du Lac Daniel FRA 1
2 Fischhuber Kilian AUT 1
2 Kruder Jernej SLO 1
2 Lachat Cédric SUI 1
2 Lama David AUT 1
2 Mawem Mickael FRA 1
2 Meyer Jérôme FRA 1
1 Stöhr Anna AUT 2
2 Bibik Olga RUS 1
2 Danion Juliette FRA 1
2 Gejo Stasa SRB 1
2 Gros Natalija SLO 1
2 Levet Sandrine FRA 1
2 Meshkova Viktoriia RUS 1
2 Repusic Urska SLO 1
2 Wurm Juliane GER 1

Světový pohár (jednotlivé závody) - Bordeling
1 Fischhuber Kilian AUT 21
2 Sharafutdinov Dmitrii RUS 12
3 Meyer Jérôme FRA 11
4 Gelmanov Rustam RUS 6
4 Hojer Jan GER 6
4 Ondra Adam CZE 6
7 Chon Jongwon KOR 5
8 Fujii Kokoro JPN 4
8 Narasaki Tomoa JPN 4
8 Rakhmetov Salavat RUS 4
11 Andrada Jimenez Daniel ESP 3
11 Core Christian ITA 3
11 Du Lac Daniel FRA 3
11 Glairon Mondet Guillaume FRA 3
11 Julien Stephane FRA 3
11 Lama David AUT 3
11 Pons Pedro ESP 3
11 Schubert Jakob AUT 3
19 Kruder Jernej SLO 2
19 McColl Sean CAN 2
19 Ogata Yoshiyuki JPN 2
19 Oleksy Tomasz POL 2
19 Pouvreau Gérome FRA 2
19 Rubtsov Alexey RUS 2
19 Sugimoto Rei JPN 2
26 Bailey Sean USA 1
26 Baumann Jonas GER 1
26 Calibani Mauro ITA 1
26 Cornu Manuel FRA 1
26 Croxall Mark GBR 1
26 Earl Andrew GBR 1
26 Hori Tsukuru JPN 1
26 Kazbekov Serik UKR 1
26 Khazanov Alex ISR 1
26 Laurence Ludovic FRA 1
26 Levier Alban FRA 1
26 Moroni Gabriele ITA 1
26 Mrázek Tomáš CZE 1
26 Rubtsov Aleksei RUS 1
26 Shalagin Mykhaylo UKR 1
26 Smith Malcolm GBR 1
26 Vezonik Gregor SLO 1
26 Watabe Keita JPN 1
26 Woods Daniel USA 1
1 Stöhr Anna AUT 22
2 Noguchi Akiyo JPN 21
3 Levet Sandrine FRA 17
4 Garnbret Janja SLO 13
5 Coxsey Shauna GBR 11
6 Bibik Olga RUS 6
7 Choumilova Elena RUS 5
7 Danion Juliette FRA 5
9 Bodet Stéphanie FRA 3
9 Nonaka Miho JPN 3
11 Abramchuk Yulia RUS 2
11 Graftiaux Chloé BEL 2
11 Gros Natalija SLO 2
11 Grossman Natalia USA 2
11 Johnson Alex USA 2
11 Markovic Mina SLO 2
11 Mascarenas Megan USA 2
11 Motteau Myriam FRA 2
11 Puccio Alex USA 2
11 Shalagina Olga UKR 2
11 Wurm Juliane GER 2
22 Balakireva Alexandra RUS 1
22 Bereciartu Urruzola Josune ESP 1
22 Kim Jain KOR 1
22 Klingler Petra SUI 1
22 Perlova Nataliya UKR 1
22 Rands Lisa USA 1
22 Sansoz Liv FRA 1
22 Saurwein Katharina AUT 1
22 Uhden Marietta GER 1

Světový pohár (celkové výsledky) - Bordeling
1 Fischhuber Kilian AUT 5
2 Meyer Jérôme FRA 3
3 Chon Jongwon KOR 2
3 Core Christian ITA 2
3 Narasaki Tomoa JPN 2
6 Du Lac Daniel FRA 1
6 Gelmanov Rustam RUS 1
6 Hojer Jan GER 1
6 Kruder Jernej SLO 1
6 Ogata Yoshiyuki JPN 1
6 Ondra Adam CZE 1
6 Pons Pedro ESP 1
6 Sharafutdinov Dmitrii RUS 1
1 Levet Sandrine FRA 5
2 Noguchi Akiyo JPN 4
2 Stöhr Anna AUT 4
4 Coxsey Shauna GBR 2
5 Bibik Olga RUS 1
5 Bodet Stéphanie FRA 1
5 Danion Juliette FRA 1
5 Garnbret Janja SLO 1
5 Grossman Natalia USA 1
5 Nonaka Miho JPN 1
5 Perlova Nataliya UKR 1

Celkem za MS, ME a celkové výsledky SP - Bordeling
1 Fischhuber Kilian AUT 6
2 Core Christian ITA 4
2 Meyer Jérôme FRA 4
2 Narasaki Tomoa JPN 4
2 Sharafutdinov Dmitrii RUS 4
6 Hojer Jan GER 3
7 Chon Jongwon KOR 2
7 Du Lac Daniel FRA 2
7 Kruder Jernej SLO 2
7 Ondra Adam CZE 2
11 Calibani Mauro ITA 1
11 Fujii Kokoro JPN 1
11 Gelmanov Rustam RUS 1
11 Harada Kai JPN 1
11 Lachat Cédric SUI 1
11 Lama David AUT 1
11 Mawem Mickael FRA 1
11 Ogata Yoshiyuki JPN 1
11 Pons Pedro ESP 1
11 Rakhmetov Salavat RUS 1
11 Rubtsov Alexey RUS 1
1 Stöhr Anna AUT 8
2 Levet Sandrine FRA 7
3 Noguchi Akiyo JPN 4
4 Garnbret Janja SLO 3
5 Bibik Olga RUS 2
5 Coxsey Shauna GBR 2
5 Danion Juliette FRA 2
5 Grossman Natalia USA 2
5 Wurm Juliane GER 2
10 Abramchuk Yulia RUS 1
10 Bodet Stéphanie FRA 1
10 Gejo Stasa SRB 1
10 Gros Natalija SLO 1
10 Klingler Petra SUI 1
10 Meshkova Viktoriia RUS 1
10 Motteau Myriam FRA 1
10 Nonaka Miho JPN 1
10 Perlova Nataliya UKR 1
10 Repusic Urska SLO 1
10 Sandoz Mélanie FRA 1
10 Shalagina Olga UKR 1



Mistrovství světa - Rychlost
1 Zhong Qixin CHN 4
2 Boldyrev Danyil UKR 2
2 Styenkovyy Maksym UKR 2
4 Alipourshenazandifar Reza IRI 1
4 Andrada Jimenez Daniel ESP 1
4 Dzienski Marcin POL 1
4 Florine Hans USA 1
4 Fossali Ludovico ITA 1
4 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 1
4 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 1
4 Vedenmeer Andrey UKR 1
4 Zakharov Vladimir UKR 1
1 Ryepko Olena UKR 3
2 Ruyga Tatiana RUS 2
3 Bibik Olga RUS 1
3 Dorsimond Isabelle BEL 1
3 Erbesfield Robyn USA 1
3 Gaidamakina Alina RUS 1
3 He Cuilian CHN 1
3 Kalucka Natalia POL 1
3 Krasavina Mariia RUS 1
3 Levochkina Yuliya RUS 1
3 Miroslaw Aleksandra POL 1
3 Rudzinska Aleksandra POL 1
3 Tsyganova Anna RUS 1
3 Zakharova Olga UKR 1

Mistrovství Evropy - Rychlost
1 Hroza Libor CZE 2
1 Styenkovyy Maksym UKR 2
1 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 2
4 Abdrakhmanov Sergey RUS 1
4 Boldyrev Danyil UKR 1
4 Deulin Vladislav RUS 1
4 Dzienski Marcin POL 1
4 Oleksy Tomasz POL 1
4 Peshekhonov Alexander RUS 1
4 Rakhmetov Kairat KAZ 1
4 Vedenmeer Andrey UKR 1
1 Avezou Cecile FRA 2
1 Ropek Edyta POL 2
1 Ryepko Olena UKR 2
1 Stenkovaya Anna RUS 2
5 Barashchuk Ekaterina RUS 1
5 Jaubert Anouck FRA 1
5 Kaplina Iuliia RUS 1
5 Miroslaw Aleksandra POL 1
5 Ovtchinnikova Elena USA 1
5 Tsyganova Anna RUS 1

Světový pohár (jednotlivé závody) - Rychlost
1 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 14
2 Zhong Qixin CHN 13
3 Kokorin Stanislav RUS 10
4 Sinitcyn Sergei RUS 9
5 Alipourshenazandifar Reza IRI 6
6 Boldyrev Danyil UKR 5
6 Hroza Libor CZE 5
6 Oleksy Tomasz POL 5
6 Peshekhonov Alexander RUS 5
10 Dzienski Marcin POL 4
10 Styenkovyy Maksym UKR 4
10 Timofeev Dmitrii RUS 4
13 Abdrakhmanov Sergey RUS 3
13 Deulin Vladislav RUS 3
13 Mawem Bassa FRA 3
13 Shikov Aleksandr RUS 3
17 Escobar Manuel VEN 2
17 Leonardo Veddriq INA 2
17 Muhammad Alfian INA 2
17 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 2
17 Soubbotine Iakov RUS 2
17 Vedenmeer Andrey UKR 2
23 Chaoulsky Alexandre RUS 1
23 Chen Xiaojie CHN 1
23 De Las Salas Leonel VEN 1
23 Fossali Ludovico ITA 1
23 Gadeev Alexei RUS 1
23 Gontaryk Yaroslav UKR 1
23 Gontero Leonardo ITA 1
23 Jaelolo Aspar INA 1
23 Kryvosheytsev Yevgen UKR 1
23 Minatchev Evgueni RUS 1
23 Shevchenko Arseniy RUS 1
23 Skripov Anatoly RUS 1
23 Swirk Lukasz POL 1
1 Jaubert Anouck FRA 15
2 Kaplina Iuliia RUS 12
3 Ryepko Olena UKR 11
4 Stenkovaya Anna RUS 9
5 Gaidamakina Alina RUS 8
5 Ropek Edyta POL 8
7 Krasavina Mariia RUS 6
8 Ruyga Tatiana RUS 5
8 Yurina Valentina RUS 5
10 Levochkina Yuliya RUS 4
10 Rudzinska Aleksandra POL 4
10 Susanti Rahayu Aries INA 4
10 Zakharova Olga UKR 4
14 Song Yiling CHN 3
14 Tuzhylina Svitlana UKR 3
16 Alekseeva Kseniia RUS 2
16 Podgorbounskikh Zosia RUS 2
18 Barashchuk Ekaterina RUS 1
18 Bibik Olga RUS 1
18 Blanco Lucelia VEN 1
18 Bruckner Esther FRA 1
18 Buczek Klaudia POL 1
18 Cheng Lai-Sho HKG 1
18 Da Silva Rosmery VEN 1
18 He Cuifang CHN 1
18 He Cuilian CHN 1
18 Inozemtseva Yulia RUS 1
18 Li Chunhua CHN 1
18 Miroslaw Aleksandra POL 1
18 Neliwati Evi INA 1
18 Ostapenko Alena UKR 1
18 Piratinskaya Mayya RUS 1
18 Piszczek Renata POL 1

Světový pohár (celkové výsledky) - Rychlost
1 Kokorin Stanislav RUS 3
1 Sinitcyn Sergei RUS 3
1 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 3
4 Mawem Bassa FRA 2
4 Oleksy Tomasz POL 2
4 Vedenmeer Andrey UKR 2
7 Boldyrev Danyil UKR 1
7 Deulin Vladislav RUS 1
7 Dzienski Marcin POL 1
7 Leonardo Veddriq INA 1
7 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 1
7 Peshekhonov Alexander RUS 1
7 Styenkovyy Maksym UKR 1
7 Swirk Lukasz POL 1
7 Zhong Qixin CHN 1
1 Ropek Edyta POL 3
1 Ruyga Tatiana RUS 3
1 Zakharova Olga UKR 3
4 Gaidamakina Alina RUS 2
4 Jaubert Anouck FRA 2
4 Krasavina Mariia RUS 2
4 Ryepko Olena UKR 2
8 Hunt Emma USA 1
8 Kaplina Iuliia RUS 1
8 Levochkina Yuliya RUS 1
8 Piszczek Renata POL 1
8 Song Yiling CHN 1
8 Stenkovaya Anna RUS 1
8 Yurina Valentina RUS 1

Celkem za MS, ME a celkové výsledky SP - Rychlost
1 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 6
2 Styenkovyy Maksym UKR 5
2 Zhong Qixin CHN 5
4 Boldyrev Danyil UKR 4
4 Vedenmeer Andrey UKR 4
6 Dzienski Marcin POL 3
6 Kokorin Stanislav RUS 3
6 Oleksy Tomasz POL 3
6 Sinitcyn Sergei RUS 3
10 Deulin Vladislav RUS 2
10 Hroza Libor CZE 2
10 Mawem Bassa FRA 2
10 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 2
10 Peshekhonov Alexander RUS 2
15 Abdrakhmanov Sergey RUS 1
15 Alipourshenazandifar Reza IRI 1
15 Andrada Jimenez Daniel ESP 1
15 Florine Hans USA 1
15 Fossali Ludovico ITA 1
15 Leonardo Veddriq INA 1
15 Rakhmetov Kairat KAZ 1
15 Swirk Lukasz POL 1
15 Zakharov Vladimir UKR 1
1 Ryepko Olena UKR 7
2 Ropek Edyta POL 5
2 Ruyga Tatiana RUS 5
4 Zakharova Olga UKR 4
5 Gaidamakina Alina RUS 3
5 Jaubert Anouck FRA 3
5 Krasavina Mariia RUS 3
5 Stenkovaya Anna RUS 3
9 Avezou Cecile FRA 2
9 Kaplina Iuliia RUS 2
9 Levochkina Yuliya RUS 2
9 Miroslaw Aleksandra POL 2
9 Tsyganova Anna RUS 2
14 Barashchuk Ekaterina RUS 1
14 Bibik Olga RUS 1
14 Dorsimond Isabelle BEL 1
14 Erbesfield Robyn USA 1
14 He Cuilian CHN 1
14 Hunt Emma USA 1
14 Kalucka Natalia POL 1
14 Ovtchinnikova Elena USA 1
14 Piszczek Renata POL 1
14 Rudzinska Aleksandra POL 1
14 Song Yiling CHN 1
14 Yurina Valentina RUS 1



Celkem za MS, ME a celkové výsledky SP - všechny disciplíny (O + B + R)
1 Ondra Adam CZE 9
2 Legrand François FRA 8
3 Fischhuber Kilian AUT 6
3 Julian Puigblanque Ramón ESP 6
3 Schubert Jakob AUT 6
3 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 6
7 Chabot Alexandre FRA 5
7 Styenkovyy Maksym UKR 5
7 Zhong Qixin CHN 5
10 Boldyrev Danyil UKR 4
10 Core Christian ITA 4
10 Meyer Jérôme FRA 4
10 Narasaki Tomoa JPN 4
10 Sharafutdinov Dmitrii RUS 4
10 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 4
10 Vedenmeer Andrey UKR 4
17 Desgranges Romain FRA 3
17 Dzienski Marcin POL 3
17 Hojer Jan GER 3
17 Kokorin Stanislav RUS 3
17 Mrázek Tomáš CZE 3
17 Oleksy Tomasz POL 3
17 Petit François FRA 3
17 Sinitcyn Sergei RUS 3
25 Amma Sachi JPN 2
25 Chon Jongwon KOR 2
25 Deulin Vladislav RUS 2
25 Du Lac Daniel FRA 2
25 Hirayama Yuji JPN 2
25 Hroza Libor CZE 2
25 Kruder Jernej SLO 2
25 Lama David AUT 2
25 Mawem Bassa FRA 2
25 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 2
25 Peshekhonov Alexander RUS 2
25 Petit Arnaud FRA 2
37 Abdrakhmanov Sergey RUS 1
37 Alipourshenazandifar Reza IRI 1
37 Andrada Jimenez Daniel ESP 1
37 Calibani Mauro ITA 1
37 Crespi Flavio ITA 1
37 Florine Hans USA 1
37 Fossali Ludovico ITA 1
37 Fujii Kokoro JPN 1
37 Gelmanov Rustam RUS 1
37 Ghisolfi Stefano ITA 1
37 Harada Kai JPN 1
37 Lachat Cédric SUI 1
37 Lagni Bernardino ITA 1
37 Lehmann Sascha SUI 1
37 Leonardo Veddriq INA 1
37 Lombard François FRA 1
37 Mawem Mickael FRA 1
37 Ogata Yoshiyuki JPN 1
37 Pons Pedro ESP 1
37 Pouvreau Gérome FRA 1
37 Rakhmetov Kairat KAZ 1
37 Rakhmetov Salavat RUS 1
37 Rubtsov Alexey RUS 1
37 Skofic Domen SLO 1
37 Swirk Lukasz POL 1
37 Verhoeven Jorg NED 1
37 Vickers Ian GBR 1
37 Zakharov Vladimir UKR 1
1 Garnbret Janja SLO 9
2 Eiter Angela AUT 8
2 Stöhr Anna AUT 8
4 Levet Sandrine FRA 7
4 Ryepko Olena UKR 7
4 Sarkany Muriel BEL 7
7 Erbesfield Robyn USA 6
7 Sansoz Liv FRA 6
9 Ropek Edyta POL 5
9 Ruyga Tatiana RUS 5
11 Ernst Johanna AUT 4
11 Kim Jain KOR 4
11 Markovic Mina SLO 4
11 Noguchi Akiyo JPN 4
11 Zakharova Olga UKR 4
16 Bibik Olga RUS 3
16 Gaidamakina Alina RUS 3
16 Good Susi SUI 3
16 Jaubert Anouck FRA 3
16 Krasavina Mariia RUS 3
16 Stenkovaya Anna RUS 3
22 Avezou Cecile FRA 2
22 Coxsey Shauna GBR 2
22 Danion Juliette FRA 2
22 Grossman Natalia USA 2
22 Kaplina Iuliia RUS 2
22 Levochkina Yuliya RUS 2
22 Meshkova Viktoriia RUS 2
22 Miroslaw Aleksandra POL 2
22 Seo Chaehyun KOR 2
22 Tsyganova Anna RUS 2
22 Wurm Juliane GER 2
33 Abramchuk Yulia RUS 1
33 Barashchuk Ekaterina RUS 1
33 Bodet Stéphanie FRA 1
33 Cufar Martina SLO 1
33 Dorsimond Isabelle BEL 1
33 Durif Charlotte FRA 1
33 Fakhritdinova Dinara RUS 1
33 Gejo Stasa SRB 1
33 Gros Natalija SLO 1
33 He Cuilian CHN 1
33 Hunt Emma USA 1
33 Kalucka Natalia POL 1
33 Klingler Petra SUI 1
33 Minoret Chloé FRA 1
33 Motteau Myriam FRA 1
33 Nonaka Miho JPN 1
33 Ovtchinnikova Elena USA 1
33 Patissier Isabelle FRA 1
33 Perlova Nataliya UKR 1
33 Pilz Jessica AUT 1
33 Piszczek Renata POL 1
33 Rakovec Lucka SLO 1
33 Repusic Urska SLO 1
33 Rudzinska Aleksandra POL 1
33 Sandoz Mélanie FRA 1
33 Schöpf Bettina AUT 1
33 Sedlmayer Katrin GER 1
33 Shalagina Olga UKR 1
33 Song Yiling CHN 1
33 Verhoeven Anak BEL 1
33 Vidmar Maja SLO 1
33 Yurina Valentina RUS 1