Historicky nejúspěšnější závodníci
Muži
Pořadí
Jméno
Země
Body
MS
SP
SP celk.
OH
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
1 Schubert Jakob AUT 1119 268 13 565 139 261 28 25 1
2 Ondra Adam CZE 969 364 15 372 61 228 17 5 1
3 Fischhuber Kilian AUT 839 92 10 450 107 297 23
4 Julian Puigblanque Ramón ESP 789 144 10 456 129 189 18
5 Legrand François FRA 667 164 7 275 54 228 13
6 Vaitsekhovskii Evgenii RUS 613 76 6 330 72 207 14
7 Sinitcyn Sergei RUS 592 56 6 290 71 246 14
8 Mrázek Tomáš CZE 586 148 8 303 80 135 15
9 Sharafutdinov Dmitrii RUS 561 152 10 268 80 141 24
10 Chabot Alexandre FRA 536 44 5 330 56 162 10
11 Zhong Qixin CHN 521 204 11 227 57 90 15
12 Usobiaga Lakunza Patxi ESP 512 144 7 236 65 132 9
13 Narasaki Tomoa JPN 478 148 10 192 63 123 15 15 1
14 Kokorin Stanislav RUS 473 108 7 218 69 147 12
15 McColl Sean CAN 451 72 23 292 162 87 34 1
16 Meyer Jérôme FRA 447 40 3 230 54 177 12
17 Boldyrev Danyil UKR 412 128 9 170 44 114 10
18 Amma Sachi JPN 409 32 5 263 63 114 15
19 Petit François FRA 408 80 6 172 61 156 15
20 Oleksy Tomasz POL 395 108 14 170 96 117 28
21 Hirayama Yuji JPN 377 96 8 167 47 114 15
22 Verhoeven Jorg NED 362 36 14 245 122 81 24
23 Hroza Libor CZE 358 40 7 210 68 108 14
24 Gelmanov Rustam RUS 357 72 7 183 78 102 15
25 Styenkovyy Maksym UKR 307 136 7 96 33 75 13
26 Desgranges Romain FRA 301 12 9 193 123 96 18
27 Peshekhonov Alexander RUS 296 20 3 162 38 114 9
28 Core Christian ITA 282 68 7 124 75 90 18
29 Alipourshenazandifar Reza IRI 271 104 5 125 33 42 8
30 Skofic Domen SLO 266 32 13 159 90 75 17
31 Ghisolfi Stefano ITA 263 4 13 160 103 99 18
32 Mawem Bassa FRA 261 44 9 124 46 93 9 1
32 Crespi Flavio ITA 261 4 6 176 71 81 11
34 Rakhmetov Salavat RUS 255 48 12 147 66 60 22
35 Dzienski Marcin POL 254 56 11 117 61 81 10
36 Du Lac Daniel FRA 245 20 5 129 51 96 12
37 Chon Jongwon KOR 244 32 10 122 54 90 11 1
38 Lachat Cédric SUI 235 60 17 157 72 18 23
39 Pouvreau Gérome FRA 234 68 6 106 61 60 13
40 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir RUS 233 100 5 55 12 78 6
41 Fujii Kokoro JPN 229 68 10 98 77 63 16
42 Hojer Jan GER 225 28 17 134 97 63 20 1
43 Petit Arnaud FRA 213 44 3 88 37 81 10
44 Lama David AUT 208 20 3 140 41 48 9
45 Glairon Mondet Guillaume FRA 181 24 5 112 69 45 14
46 Kryvosheytsev Yevgen UKR 168 80 13 43 57 45 21
46 Vedenmeer Andrey UKR 168 60 10 36 25 72 7
48 Lombard François FRA 165 8 3 85 29 72 7
49 Deulin Vladislav RUS 162 8 3 94 30 60 8
50 Kazbekov Serik UKR 161 48 12 71 63 42 21
51 Brenna Cristian ITA 156 8 4 82 63 66 17
52 Andrada Jimenez Daniel ESP 155 52 7 73 39 30 13
53 Zakharov Vladimir UKR 141 80 4 22 17 39 5
53 Timofeev Dmitrii RUS 141 20 6 94 35 27 9
55 Kruder Jernej SLO 135 32 13 67 104 36 16
56 Rubtsov Alexey RUS 132 48 4 63 31 21 8
57 Supper Gautier FRA 128 20 3 75 59 33 10
58 Julien Stephane FRA 126 12 6 78 77 36 16
59 Soubbotine Iakov RUS 123 8 5 61 27 54 7
60 Ovchinnikov Evgeny RUS 121 8 10 98 60 15 20
61 Calibani Mauro ITA 118 60 4 31 22 27 9
62 Abdrakhmanov Sergey RUS 115 12 3 61 23 42 5
63 Escobar Manuel VEN 111 40 9 47 27 24 7
63 Ginés López Alberto ESP 111 3 27 20 24 3 60 1
65 Ogata Yoshiyuki JPN 107 7 56 52 51 10
66 Tribout Jean-Baptiste FRA 106 16 4 48 27 42 7
67 Fossali Ludovico ITA 103 48 8 40 48 15 8 1
68 Chaoulsky Alexandre RUS 102 12 3 54 16 36 6
69 Swirk Lukasz POL 100 4 5 54 40 42 11
70 Megos Alexander GER 96 52 6 41 38 3 12 1
71 Gadeev Alexei RUS 88 28 3 39 14 21 5
72 Bailey Sean USA 87 6 54 46 33 9
73 Shikov Aleksandr RUS 86 20 7 57 41 9 8
73 Sugimoto Rei JPN 86 4 7 64 57 18 14
73 Sharma Chris USA 86 32 1 48 10 6 7
76 Chevieux Elie SUI 85 28 4 42 35 15 7
76 Pons Pedro ESP 85 2 49 24 36 8
78 Harada Kai JPN 84 48 6 27 45 9 9 1
78 Moroni Gabriele ITA 84 8 57 58 27 14
80 Zardini Luca ITA 83 7 50 90 33 19
81 Hori Tsukuru JPN 81 8 7 49 67 24 12
81 Lagni Bernardino ITA 81 48 3 24 37 9 10
83 Romain Manuel FRA 78 8 5 58 54 12 9
84 Auclair François FRA 75 1 54 35 21 7
84 Stráník Martin CZE 75 44 13 28 58 3 17
86 Petrenko Maksym UKR 74 20 7 42 41 12 9
87 Florine Hans USA 72 72 6 3 1
88 Rubtsov Aleksei RUS 71 3 47 18 24 3
89 Coleman Nathaniel USA 68 7 19 34 9 9 40 1
89 Gontaryk Yaroslav UKR 68 8 3 36 18 24 5
91 Min Hyunbin KOR 67 4 5 48 50 15 9
92 Leonardo Veddriq INA 65 29 7 36 2
93 Baranov Vladislav RUS 62 2 26 14 36 6
94 Kosterin Alexander RUS 60 4 2 38 21 18 6
94 Jaelolo Aspar INA 60 4 57 28 3 7
96 Becan Klemen SLO 59 14 53 110 6 22
97 Cornu Manuel FRA 58 40 10 18 43 8
98 Rakhmetov Kairat KAZ 57 36 7 6 21 15 7
99 Tuscan Frédéric FRA 53 32 1 12 18 9 5
100 Potocar Luka SLO 52 32 5 11 21 9 3



Ženy
Pořadí
Jméno
Země
Body
MS
SP
SP celk.
OH
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
1 Noguchi Akiyo JPN 1176 184 18 640 149 327 33 25 1
2 Kim Jain KOR 1051 184 19 603 131 264 28
3 Garnbret Janja SLO 1046 224 7 501 65 261 14 60 1
4 Sarkany Muriel BEL 945 200 10 466 95 279 20
5 Levet Sandrine FRA 883 104 8 497 86 282 18
6 Eiter Angela AUT 845 200 7 465 76 180 13
7 Stöhr Anna AUT 828 152 8 448 80 228 16
8 Markovic Mina SLO 812 68 15 513 147 231 23
9 Sansoz Liv FRA 557 136 5 238 34 183 10
10 Erbesfield Robyn USA 540 148 4 233 26 159 5
11 Jaubert Anouck FRA 531 52 10 306 71 168 12 5 1
12 Kaplina Iuliia RUS 512 84 6 290 52 138 9 1
13 Ryepko Olena UKR 511 176 8 206 47 129 14
14 Vidmar Maja SLO 491 48 9 320 95 123 17
15 Coxsey Shauna GBR 469 32 5 293 56 144 12 1
16 Ropek Edyta POL 467 92 12 225 99 150 21
17 Krasavina Mariia RUS 459 80 6 235 53 144 10
18 Bibik Olga RUS 437 108 15 197 81 132 27
19 Ruyga Tatiana RUS 400 128 8 149 34 123 11
20 Yurina Valentina RUS 389 72 5 185 49 132 11
21 Stenkovaya Anna RUS 370 20 5 209 45 141 13
22 Nonaka Miho JPN 361 48 8 177 60 96 16 40 1
23 Ernst Johanna AUT 338 80 3 168 33 90 7
24 Gros Natalija SLO 321 11 228 92 93 16
25 Zakharova Olga UKR 316 68 5 101 28 147 12
26 Abramchuk Yulia RUS 304 92 8 137 61 75 16
27 Pilz Jessica AUT 301 84 10 163 66 54 16 1
28 Gaidamakina Alina RUS 292 52 3 147 32 93 8
29 Good Susi SUI 277 96 2 124 17 57 3
30 Cufar Martina SLO 273 52 7 152 75 69 20
31 Patissier Isabelle FRA 267 52 2 131 18 84 4
32 Levochkina Yuliya RUS 261 52 4 131 34 78 8
33 Verhoeven Anak BEL 260 40 5 163 42 57 8
34 Rudzinska Aleksandra POL 238 80 6 122 35 36 8
35 Bodet Stéphanie FRA 228 8 4 124 32 96 9
35 Ciavaldini Caroline FRA 228 16 5 155 70 57 10
37 Shalagina Olga UKR 207 92 12 91 48 24 17
38 Choumilova Elena RUS 206 3 128 41 78 15
39 Grossman Natalia USA 203 80 5 63 16 60 3
40 Danion Juliette FRA 200 16 3 112 35 72 7
41 Puccio Alex USA 196 32 6 125 37 39 11
42 Wurm Juliane GER 192 68 7 97 61 27 13
43 Guyon Laurence FRA 185 68 4 69 20 48 5
44 Perlova Nataliya UKR 183 72 12 45 63 66 23
45 Tsyganova Anna RUS 182 80 8 75 63 27 17
46 Röck Magdalena AUT 170 40 4 97 54 33 9
47 Seo Chaehyun KOR 165 60 5 69 10 36 2 1
47 Motteau Myriam FRA 165 48 2 60 22 57 7
49 Oda Momoka JPN 150 12 3 114 51 24 11
50 Alekseeva Kseniia RUS 138 4 7 92 37 42 14
51 Piszczek Renata POL 135 52 11 32 47 51 19
52 Piratinskaya Mayya RUS 134 56 5 39 36 39 15
53 He Cuilian CHN 130 60 5 58 36 12 11
54 Tuzhylina Svitlana UKR 129 8 5 73 24 48 7
54 Ovtchinnikova Elena USA 129 24 6 60 37 45 14
56 Susanti Rahayu Aries INA 120 81 22 39 3
57 Buczek Klaudia POL 119 40 4 55 56 24 10
58 Le Neve Melissa FRA 118 8 5 83 56 27 12
59 Podgorbounskikh Zosia RUS 114 12 3 54 26 48 12
60 Miroslaw Aleksandra POL 110 68 4 12 1 15 2 15 1
61 Raybaud Nanette FRA 106 24 2 58 21 24 4
62 Klingler Petra SUI 103 52 17 33 70 18 19 1
62 Song Yiling CHN 103 12 4 55 23 36 4 1
64 Janicot Hélene FRA 99 12 5 66 62 21 11
65 Gibert Fanny FRA 97 7 64 61 33 13
66 Eyer Alexandra SUI 95 8 14 63 92 24 22
67 Graftiaux Chloé BEL 94 7 67 52 27 12
68 Ostapenko Alena UKR 93 8 8 37 67 48 20
69 Hendrawati Agung Ethi INA 89 3 47 14 42 8
70 Durif Charlotte FRA 87 8 10 67 74 12 16
70 Richer Natalie FRA 87 4 4 41 34 42 8
70 Saurwein Katharina AUT 87 4 10 68 119 15 25
73 Uhden Marietta GER 83 40 9 43 47 16
74 Dorsimond Isabelle BEL 81 80 4 1 10 3
75 Gejo Stasa SRB 78 40 6 29 31 9 8
76 Kobayashi Yuka JPN 76 24 7 46 89 6 18
77 Iakovleva Olga RUS 75 40 6 20 27 15 10
78 He Cuifang CHN 74 44 4 30 16 9
79 Hill Lynn USA 72 8 1 49 10 15 2
80 Rogora Laura ITA 71 20 5 36 37 15 7 1
80 Minoret Chloé FRA 71 20 4 42 51 9 14
82 Lavarda Jenny ITA 69 20 18 46 156 3 33
83 Pouget Emilie FRA 68 32 2 30 19 6 5
84 Li Chunhua CHN 67 28 6 30 32 9 19
84 Theroux Corinne FRA 67 8 3 35 31 24 9
86 Inozemtseva Yulia RUS 65 32 6 24 30 9 10
87 Brozek Anna POL 60 32 9 22 44 6 8
87 Kotasová-Kostruhová Věra CZE 60 24 3 21 32 15 10
87 Sutkina Svetlana RUS 60 20 4 31 17 9 10
90 Novikova Natalia RUS 59 20 4 21 22 18 10
90 Schöpf Bettina AUT 59 12 5 35 53 12 13
92 Mascarenas Megan USA 58 12 1 40 13 6 5
92 Kalucka Natalia POL 58 48 7 4 19 6 3
94 Johnson Alex USA 55 7 46 33 9 9
95 Chereshneva Venera RUS 54 32 13 19 39 3 16
95 Chudziak Patrycja POL 54 8 9 22 37 24 8
97 Raboutou Brooke USA 53 16 8 18 25 9 10 10 1
97 Avezou Cecile FRA 53 12 8 32 65 9 17
99 Abgrall Emilie FRA 52 1 37 24 15 7
99 Posch Katharina AUT 52 8 6 35 79 9 17



Všichni
Pořadí
Jméno
Sex
Země
Body
MS
SP
SP celk.
OH
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
Body
Úč.
1 Noguchi Akiyo F JPN 1176 184 18 640 149 327 33 25 1
2 Schubert Jakob M AUT 1119 268 13 565 139 261 28 25 1
3 Kim Jain F KOR 1051 184 19 603 131 264 28
4 Garnbret Janja F SLO 1046 224 7 501 65 261 14 60 1
5 Ondra Adam M CZE 969 364 15 372 61 228 17 5 1
6 Sarkany Muriel F BEL 945 200 10 466 95 279 20
7 Levet Sandrine F FRA 883 104 8 497 86 282 18
8 Eiter Angela F AUT 845 200 7 465 76 180 13
9 Fischhuber Kilian M AUT 839 92 10 450 107 297 23
10 Stöhr Anna F AUT 828 152 8 448 80 228 16
11 Markovic Mina F SLO 812 68 15 513 147 231 23
12 Julian Puigblanque Ramón M ESP 789 144 10 456 129 189 18
13 Legrand François M FRA 667 164 7 275 54 228 13
14 Vaitsekhovskii Evgenii M RUS 613 76 6 330 72 207 14
15 Sinitcyn Sergei M RUS 592 56 6 290 71 246 14
16 Mrázek Tomáš M CZE 586 148 8 303 80 135 15
17 Sharafutdinov Dmitrii M RUS 561 152 10 268 80 141 24
18 Sansoz Liv F FRA 557 136 5 238 34 183 10
19 Erbesfield Robyn F USA 540 148 4 233 26 159 5
20 Chabot Alexandre M FRA 536 44 5 330 56 162 10
21 Jaubert Anouck F FRA 531 52 10 306 71 168 12 5 1
22 Zhong Qixin M CHN 521 204 11 227 57 90 15
23 Kaplina Iuliia F RUS 512 84 6 290 52 138 9 1
23 Usobiaga Lakunza Patxi M ESP 512 144 7 236 65 132 9
25 Ryepko Olena F UKR 511 176 8 206 47 129 14
26 Vidmar Maja F SLO 491 48 9 320 95 123 17
27 Narasaki Tomoa M JPN 478 148 10 192 63 123 15 15 1
28 Kokorin Stanislav M RUS 473 108 7 218 69 147 12
29 Coxsey Shauna F GBR 469 32 5 293 56 144 12 1
30 Ropek Edyta F POL 467 92 12 225 99 150 21
31 Krasavina Mariia F RUS 459 80 6 235 53 144 10
32 McColl Sean M CAN 451 72 23 292 162 87 34 1
33 Meyer Jérôme M FRA 447 40 3 230 54 177 12
34 Bibik Olga F RUS 437 108 15 197 81 132 27
35 Boldyrev Danyil M UKR 412 128 9 170 44 114 10
36 Amma Sachi M JPN 409 32 5 263 63 114 15
37 Petit François M FRA 408 80 6 172 61 156 15
38 Ruyga Tatiana F RUS 400 128 8 149 34 123 11
39 Oleksy Tomasz M POL 395 108 14 170 96 117 28
40 Yurina Valentina F RUS 389 72 5 185 49 132 11
41 Hirayama Yuji M JPN 377 96 8 167 47 114 15
42 Stenkovaya Anna F RUS 370 20 5 209 45 141 13
43 Verhoeven Jorg M NED 362 36 14 245 122 81 24
44 Nonaka Miho F JPN 361 48 8 177 60 96 16 40 1
45 Hroza Libor M CZE 358 40 7 210 68 108 14
46 Gelmanov Rustam M RUS 357 72 7 183 78 102 15
47 Ernst Johanna F AUT 338 80 3 168 33 90 7
48 Gros Natalija F SLO 321 11 228 92 93 16
49 Zakharova Olga F UKR 316 68 5 101 28 147 12
50 Styenkovyy Maksym M UKR 307 136 7 96 33 75 13
51 Abramchuk Yulia F RUS 304 92 8 137 61 75 16
52 Desgranges Romain M FRA 301 12 9 193 123 96 18
52 Pilz Jessica F AUT 301 84 10 163 66 54 16 1
54 Peshekhonov Alexander M RUS 296 20 3 162 38 114 9
55 Gaidamakina Alina F RUS 292 52 3 147 32 93 8
56 Core Christian M ITA 282 68 7 124 75 90 18
57 Good Susi F SUI 277 96 2 124 17 57 3
58 Cufar Martina F SLO 273 52 7 152 75 69 20
59 Alipourshenazandifar Reza M IRI 271 104 5 125 33 42 8
60 Patissier Isabelle F FRA 267 52 2 131 18 84 4
61 Skofic Domen M SLO 266 32 13 159 90 75 17
62 Ghisolfi Stefano M ITA 263 4 13 160 103 99 18
63 Mawem Bassa M FRA 261 44 9 124 46 93 9 1
63 Levochkina Yuliya F RUS 261 52 4 131 34 78 8
63 Crespi Flavio M ITA 261 4 6 176 71 81 11
66 Verhoeven Anak F BEL 260 40 5 163 42 57 8
67 Rakhmetov Salavat M RUS 255 48 12 147 66 60 22
68 Dzienski Marcin M POL 254 56 11 117 61 81 10
69 Du Lac Daniel M FRA 245 20 5 129 51 96 12
70 Chon Jongwon M KOR 244 32 10 122 54 90 11 1
71 Rudzinska Aleksandra F POL 238 80 6 122 35 36 8
72 Lachat Cédric M SUI 235 60 17 157 72 18 23
73 Pouvreau Gérome M FRA 234 68 6 106 61 60 13
74 Netsvetaev-Dolgalev Vladimir M RUS 233 100 5 55 12 78 6
75 Fujii Kokoro M JPN 229 68 10 98 77 63 16
76 Bodet Stéphanie F FRA 228 8 4 124 32 96 9
76 Ciavaldini Caroline F FRA 228 16 5 155 70 57 10
78 Hojer Jan M GER 225 28 17 134 97 63 20 1
79 Petit Arnaud M FRA 213 44 3 88 37 81 10
80 Lama David M AUT 208 20 3 140 41 48 9
81 Shalagina Olga F UKR 207 92 12 91 48 24 17
82 Choumilova Elena F RUS 206 3 128 41 78 15
83 Grossman Natalia F USA 203 80 5 63 16 60 3
84 Danion Juliette F FRA 200 16 3 112 35 72 7
85 Puccio Alex F USA 196 32 6 125 37 39 11
86 Wurm Juliane F GER 192 68 7 97 61 27 13
87 Guyon Laurence F FRA 185 68 4 69 20 48 5
88 Perlova Nataliya F UKR 183 72 12 45 63 66 23
89 Tsyganova Anna F RUS 182 80 8 75 63 27 17
90 Glairon Mondet Guillaume M FRA 181 24 5 112 69 45 14
91 Röck Magdalena F AUT 170 40 4 97 54 33 9
92 Kryvosheytsev Yevgen M UKR 168 80 13 43 57 45 21
92 Vedenmeer Andrey M UKR 168 60 10 36 25 72 7
94 Lombard François M FRA 165 8 3 85 29 72 7
94 Motteau Myriam F FRA 165 48 2 60 22 57 7
94 Seo Chaehyun F KOR 165 60 5 69 10 36 2 1
97 Deulin Vladislav M RUS 162 8 3 94 30 60 8
98 Kazbekov Serik M UKR 161 48 12 71 63 42 21
99 Brenna Cristian M ITA 156 8 4 82 63 66 17
100 Andrada Jimenez Daniel M ESP 155 52 7 73 39 30 13



Objektivní kritéria pro celkovou úspěšnost v lezeckých soutěžích neexistují. Nikdo neví, jestli je víc např. 3. místo na ME nebo dvě 2. místa na SP. Výše uvedené tabulky proto budou vždy spíše orientačním přehledem.

započítávají se jen výsledky do 6. místa na Mistrovství světa, Olympijských hrách, v jednotlivých závodech i celkových výsledcích Světových pohárů.
všechny disciplíny mají stejnou váhu, byť obtížnost je královská a rychlost druhořadá
kombinace se započítává pouze na Olympijských hrách, jde o umělou disciplínu vytvořenou pro tuto akci.


Bodování 1. 2. 3. 4. 5. 6.
OH
60
40
25
15
10
5
MS
48
32
20
12
8
4
SP celk.
36
24
15
9
6
3
ME
24
16
10
6
4
2
SP
12
8
5
3
2
1