Světový pohár Villars (SUI), 16.07.2016 - Obtížnost
1 |
McColl Sean |
CAN |
2 |
Korenaga Keiichiro |
JPN |
3 |
Joannes Thomas |
FRA |
4 |
Bailey Sean |
USA |
5 |
Primozic Urban |
SLO |
6 |
Schubert Jakob |
AUT |
7 |
Higuchi Masahiro |
JPN |
8 |
Fujii Kokoro |
JPN |
9 |
Ghisolfi Stefano |
ITA |
10 |
Shimatani Naoki |
JPN |
11 |
Blein Charli |
FRA |
12 |
Michel Nathan |
FRA |
13 |
Skofic Domen |
SLO |
13 |
Supper Gautier |
FRA |
15 |
Kim Hanwool |
KOR |
16 |
Park Jihwan |
KOR |
17 |
Bonzom Maël |
FRA |
18 |
Lehmann Sascha |
SUI |
19 |
Carnati Stefano |
ITA |
20 |
Timmermans Loic |
BEL |
21 |
Collin Nicolas |
BEL |
22 |
Nakano Minoru |
JPN |
23 |
Hada Yuki |
JPN |
24 |
Tekles Martin |
GER |
25 |
Julian Puigblanque Ramón |
ESP |
26 |
Halenke Sebastian |
GER |
27 |
Desgranges Romain |
FRA |
28 |
Vettorata Francesco |
ITA |
29 |
Hanssens Stephane |
BEL |
30 |
Gotta Alberto |
ITA |
31 |
Jonasmcrae Elan |
CAN |
32 |
Lechner Mario |
AUT |
33 |
Bergant Martin |
SLO |
34 |
Hanke Christoph |
GER |
35 |
Bombardi Marcello |
ITA |
36 |
Harada Kai |
JPN |
37 |
Cho Seungwoon |
KOR |
38 |
Ravanal Tomas |
CHI |
39 |
Hardmeier Obed |
SUI |
40 |
Lehmann Remo |
SUI |
41 |
Berthe Sébastien |
BEL |
42 |
Narasaki Meichi |
JPN |
42 |
Tresco Benisaac |
USA |
44 |
Cano Blazquez Javier |
ESP |
45 |
Bosco Francesco |
ITA |
46 |
Firnenburg Ruben |
GER |
47 |
Smith Nathan |
CAN |
47 |
Vogt Dimitri |
SUI |
49 |
Schiestl Matthias |
AUT |
50 |
Hernández Castilla Alex |
ESP |
51 |
Huser Kevin |
SUI |
52 |
Blaser Benjamin |
SUI |
53 |
Jech Martin |
CZE |
54 |
Arantzamendi Irueta Inaki |
ESP |
55 |
Chernikov Mikhail |
RUS |
56 |
Tribout Adrien |
FRA |
57 |
Rudigier Max |
AUT |
58 |
Röck Bernhard |
AUT |
59 |
Kuhnel Martin |
USA |
60 |
Harrison Campbell |
AUS |
61 |
Bjorngaard Rolf -Martin |
NOR |
62 |
Dvořák Jakub |
CZE |
63 |
Wellington Matthew |
CAN |
64 |
Sapra Rahul |
CAN |
65 |
Marx Oliver |
RSA |
66 |
Binter Tomáš |
CZE |
1 |
Garnbret Janja |
SLO |
2 |
Verhoeven Anak |
BEL |
3 |
Kim Jain |
KOR |
4 |
Pilz Jessica |
AUT |
5 |
Röck Magdalena |
AUT |
6 |
Schranz Christine |
AUT |
7 |
Kobayashi Yuka |
JPN |
8 |
Romain Salomé |
FRA |
9 |
Janicot Hélene |
FRA |
10 |
Schubert Hannah |
AUT |
11 |
Ota Risa |
JPN |
12 |
Chanourdie Julia |
FRA |
13 |
Becerra Mathilde |
FRA |
14 |
Koller Anne-Sophie |
SUI |
15 |
Markovic Mina |
SLO |
16 |
Van Bergen Nikki |
NED |
17 |
Kamin Rebeka |
SLO |
18 |
Kotake Mei |
JPN |
19 |
Gollo Asja |
ITA |
20 |
Fakhritdinova Dinara |
RUS |
21 |
Posch Katharina |
AUT |
22 |
Ghisolfi Claudia |
ITA |
23 |
Ring Alina |
SUI |
24 |
Berthier Nolwen |
FRA |
25 |
Choong Katherine |
SUI |
26 |
Vráblíková Gabriela |
CZE |
27 |
Fux Evelyne |
SUI |
28 |
Durif Charlotte |
FRA |
29 |
Kümin Andrea |
SUI |
30 |
De Martini Lisa |
ITA |
30 |
Lavarda Jenny |
ITA |
30 |
Slezáková Lenka |
CZE |
33 |
Kim Minseon |
KOR |
34 |
Amoros Solene |
FRA |
34 |
Arc Nolwenn |
FRA |
34 |
Cassol Silvia |
ITA |
34 |
Clostermann Chiara Maria |
GER |
34 |
Hulliger Michelle |
SUI |
34 |
Marigo Léa |
FRA |
40 |
Miroslaw Karina |
POL |
41 |
Fiser Julia |
AUT |
41 |
Scolaris Ilaria |
ITA |
43 |
Cuypers Celine |
BEL |
44 |
Han Seuran |
KOR |
45 |
Miller Delaney |
USA |
46 |
Frangos Rebecca |
CAN |
47 |
Ruíz De Larramendi Arangoa Muriel |
ESP |
48 |
Stirling Lucinda Ann |
AUS |
49 |
Song Hannarai |
KOR |
50 |
Chouinard Annie |
CAN |
51 |
Kazbekova Ievgeniia |
UKR |
|
Světový pohár Villars (SUI), 16.07.2016 - Rychlost
1 |
Dzienski Marcin |
POL |
2 |
Boldyrev Danyil |
UKR |
3 |
Kokorin Stanislav |
RUS |
4 |
Timofeev Dmitrii |
RUS |
5 |
Mawem Bassa |
FRA |
6 |
Moro Guillaume |
FRA |
7 |
Shevchenko Arsenii |
RUS |
8 |
Alipourshenazandifar Reza |
IRI |
9 |
Nambot Quentin |
FRA |
10 |
Pavlenko Kostiantyn |
UKR |
11 |
Hroza Libor |
CZE |
12 |
Deulin Vladislav |
RUS |
13 |
Gontero Leonardo |
ITA |
14 |
Artamonov Georgy |
RUS |
15 |
Bogomolov Arsenii |
RUS |
16 |
Shilov Aleksandr |
RUS |
17 |
Fossali Ludovico |
ITA |
18 |
Kříž Jan |
CZE |
19 |
Halasa Rafal |
POL |
20 |
Zodda Gian Luca |
ITA |
21 |
Santoni Alessandro |
ITA |
22 |
Zama Stanislao |
ITA |
23 |
Mohammadi Morteza |
IRI |
24 |
Lewicki Michal |
POL |
25 |
Vaitsekhovskii Evgenii |
RUS |
26 |
Dorigatti Cristian |
ITA |
27 |
Knapp Lukas |
AUT |
28 |
Cho Seungwoon |
KOR |
29 |
McColl Sean |
CAN |
30 |
Kim Hanwool |
KOR |
1 |
Jaubert Anouck |
FRA |
2 |
Kaplina Iuliia |
RUS |
3 |
Fleuret Elma |
FRA |
4 |
Brozek Anna |
POL |
5 |
Sarisson Aurelia |
FRA |
6 |
Chudziak Patrycja |
POL |
7 |
Ropek Edyta |
POL |
8 |
Tsyganova Anna |
RUS |
9 |
Kan Daria |
RUS |
10 |
Motovilova Svetlana |
RUS |
11 |
Buczek Klaudia |
POL |
12 |
Markusheva Elena |
RUS |
13 |
Lach Nina |
AUT |
14 |
Elmer Alexandra |
AUT |
15 |
Ivanova Elizaveta |
RUS |
16 |
Rudzinska Aleksandra |
POL |
17 |
Rojas Andrea |
ECU |
18 |
Marenych Alla |
UKR |
19 |
Prokopiuk Monika |
POL |
20 |
Meister Erica |
USA |
21 |
Dalla Brida Elisabetta |
ITA |
22 |
Pichler Stefanie |
AUT |
23 |
Randi Giorgia |
ITA |
24 |
Porta Silvia |
ITA |
25 |
Fossali Giulia |
ITA |
26 |
Andrier Victoire |
FRA |
|
Nalezeno: 2 soutěže