Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok     
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
Aktualizace: 14.04.2024


Speciality
Aktuální pořadí Světového poháru 2024: Obtížnost [M] [Ž], Bouldering [M] [Ž], Rychlost [M] [Ž]

Help & Tips
Ve vyhledávači jsou zahrnuty soutěže Mistrovství světa, Olympijských her, Mistrovství Evropy a Světového poháru v obtížnosti, boulderingu a rychlosti od roku 1989, kdy se vedou oficiální statistiky. Žádné jiné lezecké soutěže (např. Rock Master) zde nenajdete.
V celkových výsledcích Světového poháru jsou zahrnuti pouze ti, kteří mají alespoň 1 bod, čili se minimálně v jednom závodě umístili do 30. místa včetně. Avšak v ostatních soutěžích se počítají úplně všichni, kdož se zúčastnili.
Položka Soutěž má upřesňující kritéria Země a Město. Takže pokud chcete např. zjistit, které lezecké soutěže se konaly v Brně, stačí zadat Soutěž='Vše' a Město='Brno'.
I položka Rozsah má další kritéria Země a Lezec. Týkají se upřesnění národnosti a jména lezce. Pokud chcete zjistit, kteří Češi byli mezi prvními třemi na Mistrovstvích světa, zadáte Rok='Vše', Rozsah='První tři', Země='Česká rep.', Soutěž='MS'.
U nepovinného jména lezce stačí zadat jeho část. Pokud zadáme např. 'bar', ve výsledcích bude 'Lombard François', 'Cabaret Jean', 'Stránská Barbara' atd. Česká jména je dobré zadávat s diakritikou, velká a malá písmena se nerozlišují. Takže projde např. 'kříž'.
Při najetí myší nad trojmístný kód země se jako tooltip objeví celé její jméno.