Mistrovství světa Paris (FRA), 18.09.2016 - Obtížnost
1 |
Ondra Adam |
CZE |
2 |
Schubert Jakob |
AUT |
3 |
Supper Gautier |
FRA |
4 |
Skofic Domen |
SLO |
5 |
Desgranges Romain |
FRA |
6 |
McColl Sean |
CAN |
7 |
Ghisolfi Stefano |
ITA |
8 |
Korenaga Keiichiro |
JPN |
9 |
Julian Puigblanque Ramón |
ESP |
10 |
Halenke Sebastian |
GER |
11 |
Fakirianov Dmitrii |
RUS |
12 |
Primozic Urban |
SLO |
13 |
Vettorata Francesco |
ITA |
13 |
Timmermans Loic |
BEL |
15 |
Puman Hannes |
SWE |
16 |
Samoilov Fedir |
UKR |
17 |
Lehmann Sascha |
SUI |
17 |
Firnenburg David |
GER |
19 |
Parma Georg |
AUT |
19 |
Gotta Alberto |
ITA |
21 |
Park Jihwan |
KOR |
22 |
Huser Kevin |
SUI |
23 |
Konečný Jakub |
CZE |
24 |
Higuchi Masahiro |
JPN |
25 |
Shimatani Naoki |
JPN |
26 |
Rudigier Max |
AUT |
26 |
Joannes Thomas |
FRA |
28 |
Cano Blazquez Javier |
ESP |
29 |
Bombardi Marcello |
ITA |
29 |
Bydtaev Sergei |
RUS |
29 |
Narasaki Meichi |
JPN |
32 |
Bailey Sean |
USA |
33 |
Hanke Christoph |
GER |
33 |
Tekles Martin |
GER |
35 |
Ravanal Tomas |
CHI |
35 |
Shemla Yuval |
ISR |
37 |
Bergant Martin |
SLO |
37 |
Kim Hanwool |
KOR |
39 |
Cho Seungwoon |
KOR |
39 |
Firnenburg Ruben |
GER |
41 |
Carnati Stefano |
ITA |
41 |
Jonasmcrae Elan |
CAN |
43 |
Collin Nicolas |
BEL |
43 |
Lee Minyoung |
KOR |
45 |
Barrans David |
GBR |
45 |
Kim Jabee |
KOR |
45 |
Luzhetskii Sergei |
RUS |
48 |
Kryukov Valeriy |
UKR |
49 |
Bosi William |
GBR |
49 |
Shevchenko Vladislav |
RUS |
51 |
Cornu Manuel |
FRA |
51 |
Kauffmann Antoine |
BEL |
53 |
Kushnir Yiftach |
ISR |
53 |
Reuser Tim |
NED |
53 |
Wechsler Or |
ISR |
56 |
Traversi Carlo |
USA |
57 |
Hanssens Stephane |
BEL |
57 |
Pope James |
GBR |
59 |
Chernikov Mikhail |
RUS |
59 |
Yufei Pan |
CHN |
61 |
Geiman Austin |
USA |
61 |
Shin Joonha |
KOR |
63 |
Hanna Benjamin |
USA |
63 |
Lopez Mateos Eric |
ESP |
65 |
Chan Cheung-Chi Shoji |
HKG |
65 |
Harrison Campbell |
AUS |
67 |
Devyaterikov Artyom |
KAZ |
67 |
Mitchell Brendan |
USA |
69 |
Bednar Štefan |
SVK |
69 |
Schröter Thilo Jeldrik |
NOR |
71 |
Hernández Castilla Alex |
ESP |
71 |
Jech Martin |
CZE |
73 |
Berthe Sébastien |
BEL |
73 |
Smith Nathan |
CAN |
75 |
Ivanov Petar |
BUL |
75 |
Rugens Rolands |
LAT |
77 |
Binter Tomáš |
CZE |
77 |
Yau Ka-Chun |
HKG |
79 |
Ayala Benjamin |
CHI |
79 |
Escobar Ronny |
CHI |
81 |
Tkachuk Mykhayil |
UKR |
81 |
Wellington Matthew |
CAN |
83 |
Arantzamendi Irueta Inaki |
ESP |
83 |
Murdoch Kyle |
CAN |
85 |
Brosler John |
USA |
85 |
Earley Alistair |
AUS |
87 |
Bjorngaard Rolf -Martin |
NOR |
87 |
Petrov Nikola |
BUL |
87 |
Sherkat Tosh |
CAN |
90 |
Au Chi-Fung |
HKG |
91 |
Brand Mark |
NED |
91 |
Ungureanu Daniel |
ROU |
93 |
Aktuyun Zorbey |
TUR |
93 |
Lequerica Diego |
PER |
95 |
Naunov Vanco |
MKD |
95 |
Prieto Perilla Juan Sebastian |
COL |
97 |
Borman Gregory Raymond |
RSA |
97 |
Lyubenov Bozhidar |
BUL |
99 |
Karki Niraj |
NEP |
99 |
Marx Oliver |
RSA |
101 |
Begec Oguz Kaan |
TUR |
101 |
Trpovski Viktor |
MKD |
103 |
Sen Ali |
TUR |
103 |
Tasevski Vasil |
MKD |
1 |
Garnbret Janja |
SLO |
2 |
Verhoeven Anak |
BEL |
3 |
Markovic Mina |
SLO |
4 |
Kim Jain |
KOR |
5 |
Pilz Jessica |
AUT |
6 |
Chanourdie Julia |
FRA |
7 |
Röck Magdalena |
AUT |
7 |
Buhrfeind Claire |
USA |
9 |
Ring Alina |
SUI |
10 |
Schranz Christine |
AUT |
10 |
Becerra Mathilde |
FRA |
12 |
Romain Salomé |
FRA |
13 |
Koller Anne-Sophie |
SUI |
13 |
Posch Katharina |
AUT |
13 |
Kobayashi Yuka |
JPN |
13 |
Durif Charlotte |
FRA |
17 |
Hayes Margo |
USA |
17 |
Doumont Heloise |
BEL |
19 |
Schubert Hannah |
AUT |
19 |
Miller Delaney |
USA |
21 |
Kamin Rebeka |
SLO |
21 |
Hafsaas Tina Johnsen |
NOR |
23 |
Arc Nolwenn |
FRA |
23 |
Janicot Hélene |
FRA |
25 |
Thompson-Smith Molly |
GBR |
26 |
Fakhritdinova Dinara |
RUS |
27 |
Fredman Netta |
ISR |
27 |
Kalan Tjasa |
SLO |
29 |
Ebner Andrea |
ITA |
29 |
Krasovskaia Elena |
RUS |
31 |
Gollo Asja |
ITA |
31 |
Kazbekova Ievgeniia |
UKR |
33 |
Meshkova Viktoriia |
RUS |
33 |
Rosen Kajsa |
SWE |
35 |
Cho Haimi |
KOR |
35 |
Kim Minseon |
KOR |
37 |
Choong Katherine |
SUI |
37 |
Condie Kyra |
USA |
37 |
McKeehan Grace |
USA |
40 |
Horstmann Bimini |
USA |
41 |
Cuypers Celine |
BEL |
41 |
Ghisolfi Claudia |
ITA |
43 |
Musienko Mariia |
RUS |
43 |
Yip Alannah |
CAN |
45 |
Panteleeva Iuliia |
RUS |
45 |
Rekabi Elnaz |
IRI |
47 |
Lee Gahee |
KOR |
47 |
Plantin Stella |
SWE |
49 |
Perry Roxy |
AUS |
49 |
Slezáková Lenka |
CZE |
51 |
Terenteva Galina |
RUS |
51 |
Van Bergen Nikki |
NED |
53 |
Han Seuran |
KOR |
53 |
Kim Theisen Michelle |
DEN |
55 |
Kuznetsova Tamara |
KAZ |
55 |
Vráblíková Gabriela |
CZE |
57 |
Šimková Veronika |
CZE |
57 |
Stewart-Patterson Alison |
CAN |
57 |
Stirling Lucinda Ann |
AUS |
60 |
Spurrell Christy |
CAN |
61 |
Lith Aniek |
NED |
61 |
Yang Jiwon |
KOR |
63 |
Amann Katrin |
SWE |
63 |
Pokorná Andrea |
CZE |
65 |
Jeffery Suzu |
USA |
65 |
Ruíz De Larramendi Arangoa Muriel |
ESP |
67 |
Chouinard Annie |
CAN |
67 |
Zaharia Ana-Maria |
ROU |
69 |
Cardoso Janine |
BRA |
69 |
Narmanli Ayşe |
TUR |
71 |
Basoglu Kabran Fatma |
TUR |
71 |
Fedyuk Olga |
POR |
73 |
Geyik Sevda |
TUR |
73 |
Pratt Jaylene |
CAN |
75 |
Rapikova Iroda |
UZB |
|
Mistrovství světa Paris (FRA), 18.09.2016 - Bouldering
1 |
Narasaki Tomoa |
JPN |
2 |
Ondra Adam |
CZE |
3 |
Cornu Manuel |
FRA |
4 |
Mawem Mickael |
FRA |
5 |
Bonder Jeremy |
FRA |
6 |
Hori Tsukuru |
JPN |
7 |
Rubtsov Alexey |
RUS |
8 |
Takata Tomoaki |
JPN |
9 |
Chon Jongwon |
KOR |
10 |
Moroni Gabriele |
ITA |
11 |
Kruder Jernej |
SLO |
12 |
Levier Alban |
FRA |
12 |
Fujii Kokoro |
JPN |
14 |
McColl Sean |
CAN |
15 |
Topishko Sergii |
UKR |
16 |
Landman Tyler |
GBR |
17 |
Phillips Nathan |
GBR |
18 |
Gelmanov Rustam |
RUS |
19 |
Watabe Keita |
JPN |
20 |
Kassay James |
AUS |
21 |
Piccolruaz Michael |
ITA |
21 |
Stráník Martin |
CZE |
23 |
Baratzadeh Gholamali |
IRI |
23 |
Palma Alessandro |
ITA |
25 |
Ogata Yoshiyuki |
JPN |
25 |
Traversi Carlo |
USA |
27 |
Hojer Jan |
GER |
27 |
Rugens Rolands |
LAT |
29 |
Arnel Iisager Bjorn |
DEN |
29 |
Barrans David |
GBR |
31 |
Mecherzynski-Wiktor Andrzej |
POL |
31 |
Timonov Vadim |
RUS |
33 |
Averdunk Alexander |
GER |
33 |
Sharafutdinov Dmitrii |
RUS |
35 |
Coleman Nathaniel |
USA |
35 |
Dornauer Alfons |
AUT |
35 |
Lopez Mateos Eric |
ESP |
38 |
Schröter Thilo Jeldrik |
NOR |
39 |
Blaser Benjamin |
SUI |
39 |
Hans Moritz |
GER |
41 |
Khazanov Alex |
ISR |
41 |
Ometz Baptiste |
SUI |
43 |
Flor Vazquez Jonatan |
ESP |
43 |
Lam Hei-Yeung |
HKG |
45 |
Roca Lopez Pol |
ESP |
45 |
Vezonik Gregor |
SLO |
47 |
Nicouleau Bourles Jules |
FRA |
47 |
Ter-Minasyan Arman |
RUS |
49 |
Chae Sungjoon |
KOR |
49 |
Firnenburg David |
GER |
51 |
Chan Cheung-Chi Shoji |
HKG |
51 |
Raboutou Shawn |
USA |
53 |
Baltrunas Kipras |
LTU |
53 |
Piazza Riccardo |
ITA |
53 |
Scanlon Ciarán |
IRL |
56 |
Geukens Lukas |
BEL |
57 |
Glowka Jakub |
POL |
57 |
Yufei Pan |
CHN |
59 |
Stráník Štěpán |
CZE |
59 |
Yau Ka-Chun |
HKG |
61 |
Hanna Benjamin |
USA |
61 |
Scarperi Stefan |
ITA |
63 |
De Leeuw Nicky |
NED |
63 |
Geiman Austin |
USA |
65 |
Hanssens Stephane |
BEL |
65 |
Seo Sungbo |
KOR |
67 |
Lazure Sebastien |
CAN |
67 |
Ungureanu Daniel |
ROU |
69 |
Kim Younghyun |
KOR |
69 |
Petrasiunas Vilimantas |
LTU |
71 |
Ansion Arnaud |
BEL |
71 |
Cho Seungwoon |
KOR |
71 |
Reuser Tim |
NED |
74 |
Harrison Campbell |
AUS |
75 |
Silevych Mykola |
UKR |
75 |
Smith Nathan |
CAN |
77 |
Jonasmcrae Elan |
CAN |
77 |
Lorenzi Simon |
BEL |
77 |
Wechsler Or |
ISR |
80 |
Posch Jan-Luca |
AUT |
81 |
Pope James |
GBR |
81 |
Van Laere Don |
NED |
83 |
Earley Alistair |
AUS |
83 |
Filotto Falco |
BOT |
85 |
Pastor Martínez Sergio |
ESP |
85 |
Puman Hannes |
SWE |
87 |
Nicoloso Pedro Ferreira |
BRA |
87 |
Petrov Nikola |
BUL |
89 |
Salakenos Thomas |
BEL |
89 |
Yildirim Övgün |
TUR |
91 |
Au Chi-Fung |
HKG |
91 |
Bjorngaard Rolf -Martin |
NOR |
91 |
Devyaterikov Artyom |
KAZ |
91 |
Ivanov Petar |
BUL |
91 |
Karpin Sergii |
UKR |
91 |
Kim Jabee |
KOR |
91 |
Kučera Roman |
CZE |
91 |
Lok Wan Tong |
MAC |
91 |
Tkachenko Yevhen |
UKR |
100 |
Abel Ben |
AUS |
100 |
Klapal Oldřich |
CZE |
102 |
Cano Blazquez Javier |
ESP |
103 |
Begec Oguz Kaan |
TUR |
103 |
Holm Blaabjerg Thomas |
DEN |
105 |
Bednar Štefan |
SVK |
105 |
Király András |
HUN |
105 |
Ludford Adam |
RSA |
108 |
Lequerica Diego |
PER |
109 |
Aktuyun Zorbey |
TUR |
109 |
Sen Ali |
TUR |
111 |
Ayala Benjamin |
CHI |
111 |
Kukhar Anton |
UKR |
111 |
Naunov Vanco |
MKD |
111 |
Prieto Perilla Juan Sebastian |
COL |
111 |
Sevil Efe Can |
TUR |
111 |
Szocs Karoly-Csaba |
ROU |
111 |
Trpovski Viktor |
MKD |
111 |
Wang Chun-Hsiang |
TPE |
119 |
Marx Oliver |
RSA |
120 |
Lyubenov Bozhidar |
BUL |
121 |
Borman Gregory Raymond |
RSA |
121 |
Escobar Ronny |
CHI |
121 |
Tasevski Vasil |
MKD |
1 |
Klingler Petra |
SUI |
2 |
Nonaka Miho |
JPN |
3 |
Noguchi Akiyo |
JPN |
4 |
Mascarenas Megan |
USA |
5 |
Stöhr Anna |
AUT |
6 |
Krasovskaia Elena |
RUS |
7 |
Gejo Stasa |
SRB |
8 |
Kaiser Clementine |
FRA |
9 |
Kiesgen Lilli |
GER |
10 |
Saurwein Katharina |
AUT |
10 |
Bestvater Alma |
GER |
12 |
Midtboe Hannah |
NOR |
13 |
Schwaiger Berit |
AUT |
14 |
Ebner Andrea |
ITA |
15 |
Caulier Chloe |
BEL |
16 |
Yip Alannah |
CAN |
17 |
Kastet Mie (marie Therese) |
NOR |
18 |
Le Neve Melissa |
FRA |
19 |
Thévenet Marine |
FRA |
20 |
Retschy Monika |
GER |
21 |
Färber Johanna |
AUT |
21 |
Kazbekova Ievgeniia |
UKR |
23 |
Andreeva Ekaterina |
RUS |
23 |
Gibert Fanny |
FRA |
25 |
Kümin Andrea |
SUI |
25 |
Onoe Aya |
JPN |
27 |
Růžičková Petra |
CZE |
27 |
Slemensek Tjasa |
SLO |
29 |
Kruder Julija |
SLO |
29 |
Zijlstra Vera |
NED |
31 |
Iakovleva Olga |
RUS |
31 |
Shemulinkina Tatiana |
RUS |
33 |
Durif Charlotte |
FRA |
33 |
Kim Theisen Michelle |
DEN |
33 |
Martin Meagan |
USA |
36 |
Condie Kyra |
USA |
37 |
Bärtschi Natalie |
SUI |
37 |
Margolina Anna |
RUS |
39 |
Kremer Valeri |
ISR |
39 |
Tracy Michaela |
GBR |
41 |
Blair-Coyle Sierra |
USA |
41 |
Buhrfeind Claire |
USA |
43 |
Van Liere Mirthe |
NED |
43 |
Yokoyama Sofya |
SUI |
45 |
Kuznetsova Tamara |
KAZ |
45 |
Lee Hung Ying |
TPE |
47 |
Claes Elfe |
BEL |
47 |
Hayes Margo |
USA |
49 |
Gollo Asja |
ITA |
49 |
Sinnhuber Karoline |
AUT |
51 |
Crane Leah |
GBR |
51 |
Zakharova Margaryta |
UKR |
53 |
Medici Giulia |
ITA |
53 |
Miller Delaney |
USA |
55 |
Vandet Salling Katrine |
DEN |
55 |
Weldon Stacey |
CAN |
57 |
De Marco Annalisa |
ITA |
57 |
Rekabi Elnaz |
IRI |
59 |
Agrapart Maëlys |
FRA |
59 |
Kushch Olga |
RUS |
61 |
Bílková Karina |
CZE |
61 |
Borella Anna |
ITA |
63 |
Haave Sunniva Eik |
NOR |
63 |
McKeehan Grace |
USA |
65 |
Garbova Petya |
BUL |
65 |
Vest Allison |
CAN |
67 |
Király Nóra |
HUN |
67 |
Stirling Lucinda Ann |
AUS |
69 |
Vlčková Eliška |
CZE |
69 |
Zaharia Ana-Maria |
ROU |
71 |
Hafsaas Tina Johnsen |
NOR |
71 |
Macedo Camila |
BRA |
73 |
Amann Katrin |
SWE |
73 |
Taub Yael |
ISR |
75 |
Katrina Cirvele |
LAT |
75 |
Teriochina Anastasija |
LTU |
77 |
Fedyuk Olga |
POR |
77 |
Kotrbová Daniela |
CZE |
79 |
Basoglu Kabran Fatma |
TUR |
79 |
Geyik Sevda |
TUR |
79 |
Narmanli Ayşe |
TUR |
79 |
Plantin Stella |
SWE |
79 |
Rapikova Iroda |
UZB |
79 |
Seibokaite Agniete |
LTU |
85 |
Dupalová Dominika |
CZE |
86 |
Ochenatu Crina |
ROU |
86 |
Stewart-Patterson Alison |
CAN |
|
Mistrovství světa Paris (FRA), 18.09.2016 - Rychlost
1 |
Dzienski Marcin |
POL |
2 |
Alipourshenazandifar Reza |
IRI |
3 |
Shikov Aleksandr |
RUS |
4 |
Mawem Bassa |
FRA |
5 |
Gontero Leonardo |
ITA |
6 |
Kokorin Stanislav |
RUS |
7 |
Hroza Libor |
CZE |
8 |
Boldyrev Danyil |
UKR |
9 |
Timofeev Dmitrii |
RUS |
10 |
Pavlenko Kostiantyn |
UKR |
11 |
Nambot Quentin |
FRA |
12 |
Brosler John |
USA |
13 |
Fossali Ludovico |
ITA |
14 |
Zhong Qixin |
CHN |
15 |
Artamonov Georgy |
RUS |
16 |
Kříž Jan |
CZE |
17 |
Ou Zhiyong |
CHN |
18 |
Zodda Gian Luca |
ITA |
19 |
Moro Guillaume |
FRA |
20 |
Bogomolov Arsenii |
RUS |
21 |
Lee Seungbeom |
KOR |
21 |
Zama Stanislao |
ITA |
23 |
Hammer Max |
USA |
24 |
Lin Penghui |
CHN |
25 |
Cole Gentry |
USA |
26 |
Zemlyakov Petr |
RUS |
27 |
Estevez Isaac |
ECU |
28 |
Chae Sungjoon |
KOR |
29 |
Burian Matěj |
CZE |
30 |
Salimov Oleksandr |
UKR |
31 |
Zaychenko Olexiy |
UKR |
32 |
Cornu Manuel |
FRA |
33 |
Santoni Alessandro |
ITA |
34 |
Devyaterikov Artyom |
KAZ |
35 |
Bernal Anghelo |
COL |
36 |
Romero Nicholas |
USA |
37 |
Cho Seungwoon |
KOR |
38 |
McColl Sean |
CAN |
39 |
Burian Petr |
CZE |
40 |
Finn-Henry Michael |
USA |
41 |
Halasa Rafal |
POL |
42 |
Yufei Pan |
CHN |
43 |
Shilov Aleksandr |
RUS |
44 |
Firnenburg David |
GER |
45 |
Son Jongseok |
KOR |
46 |
Toure Ahmed |
USA |
47 |
Puman Hannes |
SWE |
48 |
Rugens Rolands |
LAT |
49 |
Lopez Mateos Eric |
ESP |
50 |
Jonasmcrae Elan |
CAN |
51 |
Hanssens Stephane |
BEL |
52 |
Cano Blazquez Javier |
ESP |
53 |
Wechsler Or |
ISR |
54 |
Barrans David |
GBR |
55 |
Pope James |
GBR |
1 |
Tsyganova Anna |
RUS |
2 |
Jaubert Anouck |
FRA |
3 |
Kaplina Iuliia |
RUS |
4 |
Rudzinska Aleksandra |
POL |
5 |
Buczek Klaudia |
POL |
6 |
Fleuret Elma |
FRA |
7 |
Kan Daria |
RUS |
8 |
Chudziak Patrycja |
POL |
9 |
Marenych Alla |
UKR |
10 |
Brozek Anna |
POL |
11 |
Lach Nina |
AUT |
12 |
Kuznetsova Tamara |
KAZ |
13 |
Andrier Victoire |
FRA |
14 |
Sarisson Aurelia |
FRA |
15 |
Ivanova Elizaveta |
RUS |
16 |
Dalla Brida Elisabetta |
ITA |
17 |
He Cuilian |
CHN |
18 |
Rojas Andrea |
ECU |
19 |
Meister Erica |
USA |
20 |
Krasovskaia Elena |
RUS |
21 |
Markusheva Elena |
RUS |
22 |
Esmaeilzadeh Farnaz |
IRI |
23 |
Ropek Edyta |
POL |
24 |
Buhrfeind Claire |
USA |
25 |
Gaidamakina Alina |
RUS |
26 |
Durif Charlotte |
FRA |
27 |
Randi Giorgia |
ITA |
28 |
Kolkotina Tetiana |
UKR |
29 |
Condie Kyra |
USA |
30 |
Porta Silvia |
ITA |
31 |
Horstmann Bimini |
USA |
32 |
McKeehan Grace |
USA |
33 |
Ko Jeongran |
KOR |
34 |
Goryacha Anastasiya |
UKR |
35 |
Ebner Andrea |
ITA |
36 |
Jiang Rong |
CHN |
37 |
Yang Jiwon |
KOR |
38 |
Yip Alannah |
CAN |
39 |
Stewart-Patterson Alison |
CAN |
40 |
Gollo Asja |
ITA |
41 |
Pokorná Andrea |
CZE |
42 |
Shymkova Anastasia |
UKR |
43 |
Miller Delaney |
USA |
44 |
Kazbekova Ievgeniia |
UKR |
45 |
Jung Saedasom |
KOR |
46 |
Hafsaas Tina Johnsen |
NOR |
|
Nalezeno: 3 soutěže