Světový pohár Nanjing (CHN), 30.04.2017 - Bouldering
1 |
Watabe Keita |
JPN |
2 |
Narasaki Tomoa |
JPN |
3 |
Kruder Jernej |
SLO |
4 |
Chon Jongwon |
KOR |
5 |
Cornu Manuel |
FRA |
6 |
Sugimoto Rei |
JPN |
7 |
Hojer Jan |
GER |
8 |
Firnenburg David |
GER |
9 |
Hori Tsukuru |
JPN |
10 |
Timonov Vadim |
RUS |
11 |
Narasaki Meichi |
JPN |
11 |
Fujii Kokoro |
JPN |
13 |
Rugens Rolands |
LAT |
14 |
Phillips Nathan |
GBR |
15 |
Harada Kai |
JPN |
16 |
Piazza Riccardo |
ITA |
17 |
Landman Tyler |
GBR |
18 |
McColl Sean |
CAN |
19 |
Topishko Sergii |
UKR |
20 |
Dornauer Alfons |
AUT |
21 |
Bonder Jeremy |
FRA |
21 |
Fujiwaki Yuji |
JPN |
23 |
Gelmanov Rustam |
RUS |
23 |
Levier Alban |
FRA |
23 |
Rubtsov Alexey |
RUS |
26 |
Stráník Martin |
CZE |
27 |
Ogata Yoshiyuki |
JPN |
27 |
Pelorson Nicolas |
FRA |
29 |
Baratzadeh Gholamali |
IRI |
29 |
Parma Georg |
AUT |
31 |
Geiman Austin |
USA |
31 |
Khazanov Alex |
ISR |
33 |
Arnel Iisager Bjorn |
DEN |
33 |
Mawem Mickael |
FRA |
35 |
Piccolruaz Michael |
ITA |
35 |
Skofic Domen |
SLO |
37 |
Mah Jj |
CAN |
37 |
Schubert Jakob |
AUT |
39 |
Mecherzynski-Wiktor Andrzej |
POL |
39 |
Sharafutdinov Dmitrii |
RUS |
41 |
Huang Zhouwen |
CHN |
41 |
Lechaptois Clément |
FRA |
43 |
Flor Vazquez Jonatan |
ESP |
43 |
Yau Ka-Chun |
HKG |
45 |
Dennis Chua |
SIN |
45 |
Kim Jabee |
KOR |
47 |
Lazure Sebastien |
CAN |
47 |
Watanabe Kaito |
JPN |
49 |
Au Chi-Fung |
HKG |
49 |
Qu Haibin |
CHN |
51 |
Chiam Kai Chen Asher Gavin |
SIN |
51 |
Jodlowski Jakub |
POL |
53 |
Molchanov Alexey |
KAZ |
53 |
Pan Yufei |
CHN |
53 |
Roca Lopez Pol |
ESP |
56 |
Pastor Martínez Sergio |
ESP |
57 |
Liu Yongcheng |
CHN |
57 |
Tang Siu-Hei |
HKG |
59 |
Nouri Amir |
IRI |
59 |
Verdasco Urizal Sergio |
ESP |
61 |
Kelloniemi Ilari Juho |
FIN |
61 |
Seo Sungbo |
KOR |
63 |
Cano Blazquez Javier |
ESP |
63 |
Kasban Hakeem |
SIN |
65 |
Chan Cheung-Chi Shoji |
HKG |
65 |
Panfilov Alexey |
KAZ |
67 |
Boulay Kentin |
FRA |
67 |
Wang Chun-Hsiang |
TPE |
69 |
Coley Orrin |
GBR |
69 |
Devyaterikov Artyom |
KAZ |
71 |
Gavrilov Vlas |
RUS |
71 |
Huang Dichong |
CHN |
71 |
Jonasmcrae Elan |
CAN |
71 |
Lam Hei-Yeung |
HKG |
71 |
Lee Yongsu |
KOR |
71 |
Lifshitz Guy |
ISR |
71 |
Lok Wan Tong |
MAC |
71 |
Yazdizad Mohammadamin |
IRI |
79 |
Torkamanboutorabi Sadra |
IRI |
80 |
Safari Saeed |
IRI |
81 |
Lo Wan I |
MAC |
82 |
Tiger Jake |
CAN |
83 |
Ip Tsun-Ting |
HKG |
1 |
Coxsey Shauna |
GBR |
2 |
Garnbret Janja |
SLO |
3 |
Nonaka Miho |
JPN |
4 |
Kim Jain |
KOR |
5 |
Onoe Aya |
JPN |
6 |
Kotake Mei |
JPN |
7 |
Kadic Katja |
SLO |
8 |
Stöhr Anna |
AUT |
9 |
Klingler Petra |
SUI |
10 |
Gejo Stasa |
SRB |
11 |
Tracy Michaela |
GBR |
12 |
Gibert Fanny |
FRA |
13 |
Noguchi Akiyo |
JPN |
14 |
Kazbekova Ievgeniia |
UKR |
15 |
Retschy Monika |
GER |
15 |
Caulier Chloe |
BEL |
17 |
Sa Sol |
KOR |
18 |
Mascarenas Megan |
USA |
18 |
Blair-Coyle Sierra |
USA |
18 |
Agrapart Maëlys |
FRA |
21 |
Chulich Lisa |
USA |
21 |
Yip Alannah |
CAN |
23 |
Rekabi Elnaz |
IRI |
23 |
Renqing Lamu |
CHN |
25 |
Kümin Andrea |
SUI |
25 |
Lee Hung Ying |
TPE |
27 |
Cohaut Flavy |
FRA |
27 |
Kuznetsova Tamara |
KAZ |
29 |
Jiang Rong |
CHN |
29 |
Posch Katharina |
AUT |
31 |
Hily Manon |
FRA |
31 |
Kremer Valeri |
ISR |
33 |
Crane Leah |
GBR |
33 |
Tsyganova Anna |
RUS |
35 |
Niu Di |
CHN |
35 |
Teng Vanessa Si Yinn |
SIN |
37 |
Kiesgen Lilli |
GER |
37 |
Vandet Salling Katrine |
DEN |
39 |
Panteleeva Iuliia |
RUS |
39 |
Zakharova Margaryta |
UKR |
41 |
Ekwinska Katarzyna |
POL |
41 |
Pubu Zhuoma |
CHN |
43 |
Kim Seunghyun |
KOR |
43 |
Renzeng Wangmu |
CHN |
45 |
Melnykova Kseniia |
UKR |
45 |
Sim Mingxin, Judith |
SIN |
47 |
Kim Seohyun |
KOR |
47 |
Lau Pui-Yim |
HKG |
49 |
Jeon Jiyeon |
KOR |
49 |
Jung Saedasom |
KOR |
|
Světový pohár Nanjing (CHN), 30.04.2017 - Rychlost
1 |
Alipourshenazandifar Reza |
IRI |
2 |
Shikov Aleksandr |
RUS |
3 |
Deulin Vladislav |
RUS |
4 |
Mawem Bassa |
FRA |
5 |
Gontero Leonardo |
ITA |
6 |
Boldyrev Danyil |
UKR |
7 |
Zhong Qixin |
CHN |
8 |
Hroza Libor |
CZE |
9 |
Shilov Aleksandr |
RUS |
10 |
Fossali Ludovico |
ITA |
11 |
Bogomolov Arsenii |
RUS |
12 |
Artamonov Georgy |
RUS |
13 |
Kokorin Stanislav |
RUS |
14 |
Pavlenko Kostiantyn |
UKR |
15 |
Santoni Alessandro |
ITA |
16 |
Dzienski Marcin |
POL |
17 |
Li Jinxin |
CHN |
18 |
Maimuratov Amir |
KAZ |
19 |
Wang Fengqi |
CHN |
20 |
Lin Penghui |
CHN |
21 |
Lee Yongsu |
KOR |
22 |
Chen Zhixuan |
CHN |
23 |
Huang Dichong |
CHN |
24 |
Myrzabekov Alimzhan |
KAZ |
25 |
Pan Yufei |
CHN |
26 |
Molchanov Alexey |
KAZ |
27 |
Devyaterikov Artyom |
KAZ |
28 |
Yurin Andrey |
KAZ |
29 |
Panfilov Alexey |
KAZ |
30 |
Mo Shuangxi |
CHN |
31 |
Seo Sungbo |
KOR |
32 |
McColl Sean |
CAN |
33 |
Au Chi-Fung |
HKG |
34 |
Cano Blazquez Javier |
ESP |
35 |
Verdasco Urizal Sergio |
ESP |
36 |
Pastor Martínez Sergio |
ESP |
37 |
Roca Lopez Pol |
ESP |
38 |
Flor Vazquez Jonatan |
ESP |
39 |
Kim Jabee |
KOR |
40 |
Jonasmcrae Elan |
CAN |
1 |
Kaplina Iuliia |
RUS |
2 |
Krasavina Mariia |
RUS |
3 |
Jaubert Anouck |
FRA |
4 |
Tsyganova Anna |
RUS |
5 |
Marenych Alla |
UKR |
6 |
Ropek Edyta |
POL |
7 |
Sarisson Aurelia |
FRA |
8 |
Markusheva Elena |
RUS |
9 |
Brozek Anna |
POL |
10 |
Buczek Klaudia |
POL |
11 |
Niu Di |
CHN |
12 |
Ni Mingwei |
CHN |
13 |
Song Yiling |
CHN |
14 |
He Cuilian |
CHN |
15 |
Marlenova Assel |
KAZ |
16 |
Renzeng Wangmu |
CHN |
17 |
Kim Seohyun |
KOR |
18 |
Kuznetsova Tamara |
KAZ |
19 |
Panteleeva Iuliia |
RUS |
20 |
Kümin Andrea |
SUI |
21 |
Yip Alannah |
CAN |
22 |
Jung Saedasom |
KOR |
|
Nalezeno: 2 soutěže