Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Arco (ITA), 28.07.2018 - Obtížnost
1 Schubert Jakob AUT
2 Ghisolfi Stefano ITA
3 Skofic Domen SLO
4 Ondra Adam CZE
5 Tanaka Shuta JPN
6 Lehmann Sascha SUI
7 Ginés López Alberto ESP
8 Min Hyunbin KOR
9 Desgranges Romain FRA
10 Bailey Sean USA
11 Nishida Hidemasa JPN
12 Megos Alexander GER
13 Joannes Thomas FRA
14 Hada Yuki JPN
15 Nakagami Taito JPN
16 Shimizu Hiroto JPN
17 Timmermans Loic BEL
18 Higuchi Masahiro JPN
19 Rudigier Max AUT
20 Bombardi Marcello ITA
21 Flohé Yannick GER
22 Vettorata Francesco ITA
23 Puman Hannes SWE
24 Hojer Jan GER
25 Verhoeven Jorg NED
26 Samoilov Fedir UKR
27 Ruana Rudolph USA
28 Pope James GBR
29 Preskar Milan SLO
30 Vogt Dimitri SUI
31 Bosi William GBR
32 McColl Sean CAN
33 Zazulin Evgenii RUS
34 Firnenburg David GER
35 Cano Blazquez Javier ESP
36 Biagini Pietro ITA
37 Hanssens Stephane BEL
38 Parma Georg AUT
39 Lightner Kai USA
40 Hanke Christoph GER
40 Lorenzi Simon BEL
42 Collin Nicolas BEL
43 Schiestl Matthias AUT
44 Schenk Filip ITA
45 Tekles Martin GER
46 Jonasmcrae Elan CAN
47 Bydtaev Sergei RUS
48 Nakano Minoru JPN
49 Bergant Martin SLO
50 Piccolruaz Michael ITA
51 Carnati Stefano ITA
52 Homma Taisei JPN
53 Oberprantach. David ITA
54 Levin Josh USA
55 Konečný Jakub CZE
56 Kang Timothy USA
56 Verdasco Urizal Sergio ESP
58 Harrison Campbell AUS
59 Dobrzanski Maciej POL
60 Mawem Mickael FRA
61 Holowach Jason CAN
62 Esparta Frade Bittor ESP
63 Shevchenko Vladislav RUS
64 Shchervianin Aleksei RUS
65 Trojan Vojtěch CZE
66 Zeni Alessandro ITA
67 Ho Foganholo Felipe BRA
68 Hernández Castilla Alex ESP
69 Manzoni Matteo ITA
70 Berthe Sébastien BEL
70 Granja Carlos ECU
72 Hoffmann Lars GER
73 Tkachuk Mykhayil UKR
74 Brosler John USA
74 Hernandez Galo ECU
76 Bendazzoli Giorgio ITA
77 Lindbäck Kristoffer SWE
78 Grosso Cesar BRA
79 Ouriques Jean BRA
80 Ayala Benjamin CHI
81 Shikov Aleksandr RUS
82 Kalashnikov Evgenii RUS
83 Rivadeneira Nickolaie ECU
84 Malinowski Olaf POL
85 Gontero Leonardo ITA
86 Fossali Ludovico ITA
87 Nicoloso Pedro Ferreira BRA
88 Sen Ali TUR
89 Rios Emilio CHI
90 Christensen Santiago ARG
91 Vargas Benjamin CHI
92 Aydemir Muhammet Nuri TUR
93 Ilerigelen Ugur TUR
94 Pena Juan Martin ECU
95 Ozturk Ismail TUR
1 Garnbret Janja SLO
2 Pilz Jessica AUT
3 Verhoeven Anak BEL
4 Buhrfeind Claire USA
5 Janicot Hélene FRA
6 Hily Manon FRA
7 Kazbekova Ievgeniia UKR
8 Schranz Christine AUT
9 Kalan Tjasa SLO
10 Markovic Mina SLO
11 Hafsaas Tina Johnsen NOR
12 Gejo Stasa SRB
13 Onoe Aya JPN
14 Chanourdie Julia FRA
15 Doumont Heloise BEL
16 Kotake Mei JPN
17 Koller Anne-Sophie SUI
18 Posch Katharina AUT
19 Schubert Hannah AUT
20 Choong Katherine SUI
21 Rogora Laura ITA
21 Shiraishi Ashima USA
23 Hiroshige Yuki JPN
24 Kups Ida POL
25 Raboutou Brooke USA
26 Kadic Katja SLO
27 Stöckler Laura AUT
28 Fiser Julia AUT
28 Ghisolfi Claudia ITA
28 Han Seuran KOR
28 Hirano Natsumi JPN
28 Kurita Miu JPN
28 Yoshimura Moe JPN
34 Berthier Nolwen FRA
35 Tesio Giorgia ITA
36 Aguado Valentina ARG
37 Medici Francesca ITA
38 Romain Salomé FRA
39 Slemensek Tjasa SLO
40 Rudka Maja POL
41 Cassol Silvia ITA
42 Ebner Andrea ITA
43 Shiran Noa ISR
44 Amann Katrin SWE
45 Contreras Alejandra CHI
46 Vest Allison CAN
47 Medici Giulia ITA
47 Rojas Andrea ECU
49 Kim Minseon KOR
50 Wood Jennifer GBR
51 Frugtniet Rhoslyn GBR
52 Jaubert Anouck FRA
53 Kalucka Natalia POL
54 Frangos Rebecca CAN
55 Prokopiuk Monika POL
55 Zakharova Margaryta UKR
57 Shiraiwa Thais Makino BRA
58 Madere Maya USA
59 Scolaris Ilaria ITA
60 Kwon Sophia USA
61 Wieckowski Lia CAN
62 Caramella Sara ITA
62 Hammer Maggie USA
64 Wulff Thea USA
65 Spurrell Christy CAN
66 Geyik Sevda TUR
67 Buczek Klaudia POL
68 Boklaschuk Paige CAN
69 Roy Babette CAN
69 Wollebaek Mia Stöver NOR
71 Riscado Luana BRA
72 Akca Buket TUR
73 Narmanli Ayse TUR
74 Antunes Patrícia BRA
75 Viegas Rezende Clara BRA
76 Kalucka Aleksandra POL


Světový pohár Arco (ITA), 28.07.2018 - Rychlost
1 Boldyrev Danyil UKR
2 Shilov Aleksandr RUS
3 Alipourshenazandifar Reza IRI
4 Timofeev Dmitrii RUS
5 Deulin Vladislav RUS
6 Dzienski Marcin POL
7 Kříž Jan CZE
8 Mawem Bassa FRA
9 Shikov Aleksandr RUS
10 Kokorin Stanislav RUS
11 Pavlenko Kostiantyn UKR
12 Gontero Leonardo ITA
13 Brosler John USA
14 Rudatskiy Lev RUS
15 Fossali Ludovico ITA
16 Santoni Alessandro ITA
17 Rebreyend Pierre FRA
18 Khabibullin Artem RUS
19 Granja Carlos ECU
20 Moro Guillaume FRA
21 Zodda Gian Luca ITA
22 Erber Matthias AUT
23 Finn-Henry Michael USA
24 Hammer Max USA
25 Dorigatti Cristian ITA
26 Goodacre Joe USA
27 Tkach Yaroslav UKR
28 Cingari Alessandro ITA
29 Plangger Tobias AUT
30 Zama Stanislao ITA
31 Burian Petr CZE
32 Knapp Lukas AUT
33 Stefani Jacopo ITA
34 Randi Gabriele ITA
35 Bujak Milosz POL
36 Mawem Mickael FRA
36 Rivadeneira Nickolaie ECU
38 Sandrin Leonardo ITA
39 Hojer Jan GER
40 Rodley Luke USA
41 Hernandez Galo ECU
42 Piccolruaz Michael ITA
43 Biagini Pietro ITA
44 Bratschi Noah USA
45 Dobrzanski Maciej POL
46 Robota Ihor UKR
47 Hlushko Artem UKR
48 Schenk Filip ITA
49 Vogt Dimitri SUI
50 McColl Sean CAN
51 Firnenburg David GER
52 Pena Juan Martin ECU
53 Tanaka Shuta JPN
54 Verdasco Urizal Sergio ESP
55 Bombardi Marcello ITA
56 Collin Nicolas BEL
57 Burian Matěj CZE
58 Ozturk Ismail TUR
59 Ho Foganholo Felipe BRA
60 Lorenzi Simon BEL
61 Megos Alexander GER
62 Grosso Cesar BRA
63 Rios Emilio CHI
64 Vargas Benjamin CHI
65 Malinowski Olaf POL
66 Esparta Frade Bittor ESP
67 Shevchenko Vladislav RUS
68 Ayala Benjamin CHI
69 Nicoloso Pedro Ferreira BRA
70 Ouriques Jean BRA
71 Hernández Castilla Alex ESP
72 Christensen Santiago ARG
1 Kaplina Iuliia RUS
2 Krasavina Mariia RUS
3 Jaubert Anouck FRA
4 Kalucka Aleksandra POL
5 Brozek Anna POL
6 Chudziak Patrycja POL
7 Kalucka Natalia POL
8 Timofeeva Elena RUS
9 Rojas Andrea ECU
10 Dalla Brida Elisabetta ITA
11 Kelly Piper USA
12 Elmer Alexandra AUT
13 Andrier Victoire FRA
14 Kan Daria RUS
15 Viglione Capucine FRA
16 Buczek Klaudia POL
17 Porta Silvia ITA
18 Lach Nina AUT
19 Prokopiuk Monika POL
20 Remizova Elena RUS
21 Stöckler Laura AUT
22 Randi Giulia ITA
23 Zanetti Martina ITA
24 Fleuret Elma FRA
25 Buhrfeind Claire USA
26 Gejo Stasa SRB
27 Lammer Laura AUT
28 Raboutou Brooke USA
29 Rudka Maja POL
30 Contreras Alejandra CHI
31 Křížová Hana CZE
32 Zakharova Margaryta UKR
33 Medici Giulia ITA
34 Gifford Isabel USA
35 Roy Babette CAN
36 Rogers Teyha CAN
37 Aguado Valentina ARG
38 Hammer Maggie USA
39 Spurrell Christy CAN
40 Mercová Denisa CZE
41 Hirano Natsumi JPN
42 Kurita Miu JPN
43 Kups Ida POL
44 Sarisson Aurelia FRA
45 Shiraiwa Thais Makino BRA
46 Hammer Lisa USA
47 Riscado Luana BRA
48 Frangos Rebecca CAN
48 Kolkotina Tetiana UKR
48 Vasi Francesca ITA