Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Meiringen (SUI), 14.04.2018 - Bordeling
1 Kruder Jernej SLO
2 Narasaki Tomoa JPN
3 Rubtsov Aleksei RUS
4 Schubert Jakob AUT
5 Takata Tomoaki JPN
6 Chon Jongwon KOR
7 Cornu Manuel FRA
8 Sugimoto Rei JPN
9 Fujiwaki Yuji JPN
10 Ogata Yoshiyuki JPN
11 Rugens Rolands LAT
12 Fujii Kokoro JPN
13 Topishko Sergii UKR
14 Mawem Mickael FRA
15 Levier Alban FRA
16 Harada Kai JPN
17 Coleman Nathaniel USA
18 Hojer Jan GER
19 Ometz Baptiste SUI
20 Piccolruaz Michael ITA
21 Ishimatsu Taisei JPN
21 Phillips Nathan GBR
23 Schröter Thilo Jeldrik NOR
23 Watabe Keita JPN
23 Watanabe Kaito JPN
26 Bailey Sean USA
27 Moroni Gabriele ITA
27 Sharafutdinov Dmitrii RUS
29 Heiniger Kevin SUI
29 Peharc Anze SLO
29 Unger Simon GER
32 Lightner Kai USA
33 Marcus Nimrod ISR
33 Megos Alexander GER
35 Cousins Matthew GBR
35 Dohi Keita JPN
37 McColl Sean CAN
37 Posch Jan-Luca AUT
39 Januel Nicolas FRA
39 Puman Hannes SWE
41 Ivanov Petar BUL
41 Pastor Martínez Sergio ESP
43 Parma Georg AUT
43 Piazza Riccardo ITA
45 Murai Ryuichi JPN
45 Nicouleau Bourles Jules FRA
47 Skofic Domen SLO
47 Timmermans Loic BEL
49 Favre Nils SUI
49 Van Laere Don NED
51 Bombardi Marcello ITA
51 Verdasco Urizal Sergio ESP
51 Vezonik Gregor SLO
54 Dornauer Alfons AUT
55 Lorenzi Simon BEL
55 Vogt Dimitri SUI
57 Khazanov Alex ISR
57 Skorodumov Sergei RUS
59 Firnenburg David GER
59 Hanssens Stephane BEL
59 Holowach Jason CAN
59 Lazure Sebastien CAN
59 Pelorson Nicolas FRA
59 Roberts Aidan GBR
65 Scarperi Stefan ITA
66 Flor Vazquez Jonatan ESP
67 Collin Nicolas BEL
68 Zanone Andrea ITA
69 Klingler Florian AUT
69 Prinz Max GER
69 Smith Nathan CAN
72 Martin Philipp GER
73 Schenk Filip ITA
73 Stráník Martin CZE
75 Franckaert Lukas BEL
75 Weiler Elias AUT
77 Krakenberger Franz SUI
77 Müller Marco SUI
79 Ayrton Maxwell GBR
79 Luzhetskii Sergei RUS
81 Barrans David GBR
81 Sudar Zan SLO
83 Levin Ram ISR
83 Lopez Mateos Eric ESP
85 Abel Ben AUS
85 Trojan Vojtěch CZE
87 González Gutiérrez Jerome ESP
87 Hanke Christoph GER
89 Blaser Benjamin SUI
89 Shafenejad Pouya IRI
91 Konečný Jakub CZE
91 Serlachius Rolf Fredrik SWE
93 Cano Blazquez Javier ESP
93 Petrov Nikola BUL
95 Familrohani Hossein IRI
95 Landman Tyler GBR
95 Stráník Štěpán CZE
98 Erber Matthias AUT
99 Bednar Štefan SVK
99 Evora Joao POR
101 Geukens Lukas BEL
101 Luby Róbert SVK
103 Altanchev Hristo BUL
103 Jedlička Jakub CZE
103 Peteris Meirans LAT
106 Coimbra Ricardo POR
107 Carvalho Manuel Filipe POR
107 Gropper Nadav ISR
109 Němý Miloš SVK
1 Nonaka Miho JPN
2 Garnbret Janja SLO
3 Noguchi Akiyo JPN
4 Lettner Sandra AUT
5 Gibert Fanny FRA
6 Coxsey Shauna GBR
7 Pilz Jessica AUT
8 Kadic Katja SLO
9 Crane Leah GBR
10 Caulier Chloe BEL
11 Onoe Aya JPN
12 Sa Sol KOR
13 Gejo Stasa SRB
13 Klingler Petra SUI
15 Nakamura Mao JPN
16 Schwaiger Berit AUT
17 Sandoz Mélanie FRA
17 Madere Maya USA
19 Tesio Giorgia ITA
20 Krampl Mia SLO
21 Färber Johanna AUT
21 Kiesgen Lilli GER
23 Buhrfeind Claire USA
23 Saurwein Katharina AUT
25 Kümin Andrea SUI
25 Raboutou Brooke USA
27 Ito Futaba JPN
27 Slemensek Tjasa SLO
29 Meul Hannah GER
29 Yip Alannah CAN
31 Haave Sunniva Eik NOR
31 Kikuchi Saki JPN
31 Markovic Mina SLO
34 Blair-Coyle Sierra USA
35 Kazbekova Ievgeniia UKR
35 Kotake Mei JPN
37 Hayes Margo USA
37 Späte Jara SUI
37 Zijlstra Vera NED
40 Stotz Rebekka SUI
41 Bärtschi Natalie SUI
41 Repusic Urska SLO
43 Ebner Andrea ITA
43 Stöckler Laura AUT
45 Faille Camille FRA
45 Lukan Vita SLO
47 Michalková Vanda SVK
47 Phillips Emily GBR
49 Holfeld Johanna GER
49 Lee Hung Ying TPE
51 Agrapart Maëlys FRA
51 Rekabi Elnaz IRI
53 Taub Yael ISR
53 Yokoyama Sofya SUI
55 Kaneko Momoka JPN
55 Schoibl Celina AUT
57 Martin Meagan USA
57 Medici Giulia ITA
59 Chulich Lisa USA
59 Tsyganova Anna RUS
61 Király Nóra HUN
61 Sinnhuber Karoline AUT
63 Aguado Valentina ARG
63 Bestvater Alma GER
63 Chanourdie Julia FRA
63 Kura Nanako JPN
67 Hönig Afra GER
68 Fuchs Romy GER
69 Hafsaas Tina Johnsen NOR
69 Krasovskaia Elena RUS
71 Meijer Julia NED
71 Zanetti Martina ITA
73 Andre Charlotte FRA
73 Zakharova Margaryta UKR
75 Amann Katrin SWE
75 Doumont Heloise BEL
75 Koller Anne-Sophie SUI
75 Sterrer Franziska AUT
79 Cohaut Flavy FRA
79 Toothill Holly GBR
81 Fischer Madison CAN
81 Rakestraw Ysa NED
81 Wood Jennifer GBR
84 Alarcón Grau Ma Carmen ESP
85 Biyarjomandy Nasim IRI
85 Colot Marie BEL
85 Delcoigne Lucie BEL
85 Gollo Asja ITA
85 Kastet Mie (marie Therese) NOR
85 Katrina Cirvele LAT
85 Marenych Alla UKR
85 Zvigule Alise LAT
93 Egli Zoé SUI
93 Vroom Tiba NED
95 Kremer Valeri ISR
96 Park Heeyeon KOR
97 Zabala Zurinaga Itziar ESP
98 Jonjic Arnautovic Maja ESP
99 Wahlin Tove SWE