Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Munich (GER), 18.08.2018 - Bordeling
1 Vezonik Gregor SLO
2 Kruder Jernej SLO
3 Schubert Jakob AUT
4 Ogata Yoshiyuki JPN
5 Fujiwaki Yuji JPN
6 Mawem Mickael FRA
7 Fujii Kokoro JPN
8 Sugimoto Rei JPN
9 Watabe Keita JPN
9 Narasaki Tomoa JPN
11 Averdunk Alexander GER
12 Hojer Jan GER
13 Ishimatsu Taisei JPN
14 Rubtsov Aleksei RUS
14 Dornauer Alfons AUT
16 Cornu Manuel FRA
17 Takata Tomoaki JPN
18 Moroni Gabriele ITA
19 Hada Yuki JPN
20 Flohé Yannick GER
21 Cousins Matthew GBR
21 Peharc Anze SLO
23 Bombardi Marcello ITA
23 Kleesattel Max GER
23 Megos Alexander GER
23 Sharafutdinov Dmitrii RUS
27 Bailey Sean USA
27 Dohi Keita JPN
29 Firnenburg David GER
29 Flor Vazquez Jonatan ESP
31 Ruana Rudolph USA
31 Sudar Zan SLO
33 Schmieg Stefan GER
33 Vogt Stephan GER
35 Harada Kai JPN
35 Lehmann Sascha SUI
35 Roberts Aidan GBR
38 Erber Matthias AUT
39 Levier Alban FRA
39 Piccolruaz Michael ITA
39 Schröter Thilo Jeldrik NOR
42 Phillips Nathan GBR
43 Glairon Mondet Guillaume FRA
43 Marschner Kim GER
43 Parma Georg AUT
46 Posch Jan-Luca AUT
47 Au Chi-Fung HKG
47 Ometz Baptiste SUI
47 Unger Simon GER
50 Firnenburg Ruben GER
51 Puman Hannes SWE
51 Scarperi Stefan ITA
51 Stráník Martin CZE
51 Van Laere Don NED
55 Coleman Nathaniel USA
55 Serlachius Rolf Fredrik SWE
57 Martin Philipp GER
57 Murai Ryuichi JPN
59 Khazanov Alex ISR
59 Topishko Sergii UKR
61 Blaser Benjamin SUI
61 Fitzgerald David IRL
61 Samoilov Fedir UKR
64 Wills Colin USA
65 Januel Nicolas FRA
65 Lopez Mateos Eric ESP
65 Timonov Vadim RUS
68 Baltrunas Kipras LTU
69 Arnel Iisager Bjorn DEN
69 Ozun Clement FRA
71 Favre Nils SUI
71 Verdasco Urizal Sergio ESP
73 Ho Foganholo Felipe BRA
73 Mitin Konstantin RUS
73 Prinz Max GER
73 Schweiger Christoph GER
77 Ridal William GBR
77 Weiler Elias AUT
79 Ayrton Maxwell GBR
79 Diaz Joseph USA
79 Ouriques Jean BRA
82 González Gutiérrez Jerome ESP
83 Elliott Jakob CAN
83 Rugens Rolands LAT
85 Hans Moritz GER
85 Nicoloso Pedro Ferreira BRA
85 Sundakov- Krumins Josef AUS
88 Klingler Florian AUT
89 Geukens Lukas BEL
89 Smith Nathan CAN
89 Zanone Andrea ITA
92 Wientjes Florian GER
93 Lequerica Diego PER
93 Scanlon Ciarán IRL
95 Grosso Cesar BRA
95 McColl Sean CAN
95 Pastor Martínez Sergio ESP
95 Peteris Meirans LAT
95 Stráník Štěpán CZE
100 Luzhetskii Sergei RUS
101 Bednar Stefan SVK
102 Familrohani Hossein IRI
102 Ho Cheuk-Hei HKG
104 Iagnemma Elias ITA
104 Levin Ram ISR
104 Shemla Yuval ISR
107 Shafenejad Pouya IRI
108 Komjáti Zoltán HUN
109 Abel Ben AUS
109 Gropper Nadav ISR
109 Trudeau David CAN
112 Sahin Sarp TUR
113 Pecikiewicz Szymon POL
113 Silevych Mykola UKR
115 Elfenbein Theis Lindegren DEN
115 Luby Robert SVK
115 Svub Jakub Jiri SVK
118 Aydemir Muhammet Nuri TUR
118 Brosler John USA
118 Cano Blazquez Javier ESP
118 Dobrzanski Maciej POL
118 Hanna Benjamin USA
118 Kratochvil Pavel SVK
118 Lind Maksim EST
125 Arturs Dombrovskis LAT
125 Jedlička Jakub CZE
125 Pilpel Yarden ISR
125 Yildirim Övgün TUR
1 Garnbret Janja SLO
2 Nonaka Miho JPN
3 Noguchi Akiyo JPN
4 Gibert Fanny FRA
5 Kadic Katja SLO
6 Kipriianova Ekaterina RUS
7 Ito Futaba JPN
8 Sinnhuber Karoline AUT
9 Klingler Petra SUI
10 Nakamura Mao JPN
11 Kotake Mei JPN
12 Bestvater Alma GER
13 Schwaiger Berit AUT
14 Koller Anne-Sophie SUI
15 Sandoz Mélanie FRA
16 Kaiser Clementine FRA
16 Sterrer Franziska AUT
18 Pilz Jessica AUT
19 Kura Nanako JPN
20 Phillips Emily GBR
21 Caulier Chloe BEL
21 Lapshina Evgeniya RUS
23 Onoe Aya JPN
23 Shiraishi Ashima USA
25 Condie Kyra USA
25 Repusic Urska SLO
27 Hönig Afra GER
27 Pinggera Julia AUT
29 Kiesgen Lilli GER
29 Kruder Julija SLO
31 Gejo Stasa SRB
31 Sugimura Saeko JPN
33 Kaneko Momoka JPN
33 Kuzmenko Irina RUS
35 Faille Camille FRA
35 Kikuchi Saki JPN
37 Cohaut Flavy FRA
37 Vandet Salling Katrine DEN
39 Andre Charlotte FRA
39 Zijlstra Vera NED
41 Bärtschi Natalie SUI
41 Fell Frederike GER
43 Adolph Isabell GER
43 Färber Johanna AUT
43 Fuchs Romy GER
43 Vroom Tiba NED
43 Wood Jennifer GBR
43 Yokoyama Sofya SUI
49 Kremer Valeri ISR
50 Holfeld Johanna GER
51 Chamiakina Valiantsina BLR
51 Meul Hannah GER
53 Madere Maya USA
53 Weber Alyssa CAN
55 Blair-Coyle Sierra USA
55 Slemensek Tjasa SLO
57 Evgeneva Anastasiia RUS
57 Kümin Andrea SUI
59 Ebner Andrea ITA
59 Haave Sunniva Eik NOR
61 Hafsaas Tina Johnsen NOR
61 Ramezani Rahil IRI
63 Chulich Lisa USA
63 Frangos Rebecca CAN
65 Shi Hui Tan SIN
65 Späte Jara SUI
67 Bílková Karina CZE
67 Tsyganova Anna RUS
69 Paz Amour ISR
69 Wyett Olivia CAN
71 Alarcón Grau Ma Carmen ESP
71 Antunes Patrícia BRA
71 Buczek Klaudia POL
71 Cuypers Celine BEL
71 Dörffel Lucia GER
71 Panteleeva Iuliia RUS
71 Seibokaite Agniete LTU
71 Shiraiwa Thais Makino BRA
79 Amann Katrin SWE
79 Sjödin Linda SWE
79 Toothill Holly GBR
82 Király Nóra HUN
83 Claes Elfe BEL
83 Frugtniet Rhoslyn GBR
83 Taub Yael ISR
86 Cherniavska Yevheniia UKR
87 Jonsson Sandra SWE
87 Riscado Luana BRA
87 Zabala Zurinaga Itziar ESP
90 Engqvist Sara SWE
91 Isik Begüm TUR
91 Zvigule Alise LAT
93 Diana Lotina LAT
93 Katrina Cirvele LAT
93 Kotrbová Daniela CZE
96 Chudziak Patrycja POL
96 Geyik Sevda TUR
96 Özak Lara TUR
99 Park Heeyeon KOR
100 Jeffries Leah AUS
101 Inta Ivanova LAT
101 Krajushkina Anna EST