Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Villars (SUI), 07.07.2018 - Obtížnost
1 Schubert Jakob AUT
2 Desgranges Romain FRA
3 Narasaki Tomoa JPN
4 Ghisolfi Stefano ITA
5 Rudigier Max AUT
6 Min Hyunbin KOR
7 Skofic Domen SLO
8 Hada Yuki JPN
9 Megos Alexander GER
10 Fujii Kokoro JPN
11 Puman Hannes SWE
12 Tanaka Shuta JPN
13 Timmermans Loic BEL
14 Nakano Minoru JPN
15 Potocar Luka SLO
16 Homma Taisei JPN
17 Lehmann Sascha SUI
18 Flohé Yannick GER
19 Ogata Yoshiyuki JPN
20 Supper Gautier FRA
21 Parma Georg AUT
22 Kim Hanwool KOR
23 Hojer Jan GER
24 Joannes Thomas FRA
25 Lightner Kai USA
26 Kruder Jernej SLO
27 Bergant Martin SLO
28 Duval Arsene FRA
29 Harada Kai JPN
30 Bailey Sean USA
31 Nishida Hidemasa JPN
32 Verhoeven Jorg NED
33 Bosi William GBR
33 Chernikov Mikhail RUS
33 Rubtsov Aleksei RUS
36 Vettorata Francesco ITA
37 Schenk Filip ITA
38 Vogt Dimitri SUI
39 Bombardi Marcello ITA
40 Shemla Yuval ISR
41 Lorenzi Simon BEL
42 Cano Blazquez Javier ESP
42 Ruana Rudolph USA
44 Shevchenko Vladislav RUS
45 Son Sangwon KOR
46 Samoilov Fedir UKR
47 Marcus Nimrod ISR
48 Qu Haibin CHN
49 Gelmanov Rustam RUS
50 Hardmeier Obed SUI
51 Preskar Milan SLO
52 Pope James GBR
53 Collin Nicolas BEL
54 Uchida Lucas CAN
55 Klingler Florian AUT
56 Müller Marco SUI
57 Hanssens Stephane BEL
58 Harrison Campbell AUS
59 Konečný Jakub CZE
60 Hanke Christoph GER
61 Martin Philipp GER
62 Levin Josh USA
63 Flor Vazquez Jonatan ESP
64 Piccolruaz Michael ITA
65 Dobrzanski Maciej POL
66 Tekles Martin GER
67 Trojan Vojtěch CZE
68 Pecikiewicz Szymon POL
69 Kang Timothy USA
70 Dohi Keita JPN
70 González Gutiérrez Jerome ESP
72 Carnati Stefano ITA
73 Lempereur Sven BEL
74 Chuat Dylan SUI
75 Berthe Sébastien BEL
76 Lopez Mateos Eric ESP
77 Grosso Cesar BRA
78 Pan Yufei CHN
79 Topishko Sergii UKR
80 Esparta Frade Bittor ESP
81 Pastor Martínez Sergio ESP
82 Miniely Or ISR
83 Gauquelin Tom FRA
84 Binter Tomáš CZE
85 Monchois Nao FRA
86 Geisenhoff Philipp SUI
87 Firnenburg Ruben GER
88 Clémence Julien SUI
89 Hernandez Galo ECU
90 Granja Carlos ECU
91 Bednar Stefan SVK
1 Garnbret Janja SLO
2 Pilz Jessica AUT
3 Kim Jain KOR
4 Hily Manon FRA
5 Noguchi Akiyo JPN
6 Nonaka Miho JPN
7 Kotake Mei JPN
8 Shiraishi Ashima USA
9 Kalan Tjasa SLO
9 Koller Anne-Sophie SUI
9 Lukan Vita SLO
12 Chanourdie Julia FRA
13 Onoe Aya JPN
14 Krampl Mia SLO
15 Fiser Julia AUT
16 Schubert Hannah AUT
17 Hafsaas Tina Johnsen NOR
18 Ito Futaba JPN
19 Markovic Mina SLO
20 Schranz Christine AUT
21 Hulliger Michelle SUI
22 Hiroshige Yuki JPN
23 Han Seuran KOR
24 Gejo Stasa SRB
25 Klingler Petra SUI
26 Panteleeva Iuliia RUS
27 Verhoeven Anak BEL
28 Posch Katharina AUT
29 Becerra Mathilde FRA
30 Röck Magdalena AUT
31 Kipriianova Ekaterina RUS
32 Romain Salomé FRA
33 Van Bergen Nikki NED
34 Choong Katherine SUI
35 Egli Zoé SUI
35 Kazbekova Ievgeniia UKR
37 Renqing Lamu CHN
38 Berthier Nolwen FRA
39 Kim Minseon KOR
40 Repusic Urska SLO
41 Skusek Lana SLO
42 Krasovskaia Elena RUS
43 Tesio Giorgia ITA
44 Cassol Silvia ITA
45 Arc Nolwenn FRA
45 Lee Hung Ying TPE
47 Ghisolfi Claudia ITA
48 Rogora Laura ITA
49 Phillips Emily GBR
50 Späte Jara SUI
51 Miura Erina JPN
52 Doumont Heloise BEL
53 Bestvater Alma GER
54 Yokoyama Sofya SUI
55 Caulier Chloe BEL
56 Cuypers Celine BEL
57 Malamid Evgeniia RUS
58 Frangos Rebecca CAN
58 Kümin Andrea SUI
60 Zanetti Martina ITA
61 Hammer Maggie USA
61 Melius Tiffany AUS
63 Campton-Smith Olivia AUS
64 Rojas Andrea ECU


Světový pohár Villars (SUI), 07.07.2018 - Rychlost
1 Shikov Aleksandr RUS
2 Shilov Aleksandr RUS
3 Boldyrev Danyil UKR
4 Mawem Bassa FRA
5 Pavlenko Kostiantyn UKR
6 Li Jinxin CHN
7 Moro Guillaume FRA
8 Alipourshenazandifar Reza IRI
9 Finn-Henry Michael USA
10 Lin Penghui CHN
11 Timofeev Dmitrii RUS
12 Kokorin Stanislav RUS
13 Dzienski Marcin POL
14 Santoni Alessandro ITA
15 Gontero Leonardo ITA
16 Rudatskiy Lev RUS
17 Fossali Ludovico ITA
18 Kříž Jan CZE
19 Zodda Gian Luca ITA
20 Rebreyend Pierre FRA
21 Knapp Lukas AUT
22 Zhong Qixin CHN
23 Granja Carlos ECU
24 Stefani Jacopo ITA
25 Faizullin Ruslan RUS
26 Erber Matthias AUT
27 Pavlenko Oleksandr UKR
28 Zama Stanislao ITA
29 Bogomolov Arsenii RUS
30 Ogata Yoshiyuki JPN
31 Harada Kai JPN
32 Robota Ihor UKR
33 Lightner Kai USA
34 Piccolruaz Michael ITA
35 Tiapkin Ihor UKR
36 Pan Yufei CHN
37 Schenk Filip ITA
38 Hanke Christoph GER
39 Hlushko Artem UKR
40 Ruana Rudolph USA
41 Cano Blazquez Javier ESP
42 Levin Josh USA
43 Dobrzanski Maciej POL
44 Lopez Mateos Eric ESP
45 Bosi William GBR
46 Kruder Jernej SLO
47 Vogt Dimitri SUI
48 Lorenzi Simon BEL
49 Firnenburg Ruben GER
50 Flor Vazquez Jonatan ESP
51 Rubtsov Aleksei RUS
52 Pastor Martínez Sergio ESP
53 Grosso Cesar BRA
54 Esparta Frade Bittor ESP
55 González Gutiérrez Jerome ESP
56 Barros-King Griffin USA
57 Kim Hanwool KOR
58 Pecikiewicz Szymon POL
59 Potocar Luka SLO
60 Uchida Lucas CAN
61 Megos Alexander GER
62 Martin Philipp GER
63 Marcus Nimrod ISR
64 Fujii Kokoro JPN
64 Khabibullin Artem RUS
64 Narasaki Tomoa JPN
64 Qu Haibin CHN
64 Tanaka Shuta JPN
1 Jaubert Anouck FRA
2 Andrier Victoire FRA
3 Krasavina Mariia RUS
4 Song Yiling CHN
5 Brozek Anna POL
6 Dalla Brida Elisabetta ITA
7 Kaplina Iuliia RUS
8 Remizova Elena RUS
9 Ni Mingwei CHN
10 Buczek Klaudia POL
11 Ivanova Elizaveta RUS
12 He Cuilian CHN
13 Chudziak Patrycja POL
14 Kan Daria RUS
15 Sarisson Aurelia FRA
16 Fleuret Elma FRA
17 Timofeeva Elena RUS
18 Elmer Alexandra AUT
19 Porta Silvia ITA
20 Viglione Capucine FRA
21 Rojas Andrea ECU
22 Krasovskaia Elena RUS
23 Nonaka Miho JPN
24 Klingler Petra SUI
25 Lach Nina AUT
26 Lee Hung Ying TPE
27 Zanetti Martina ITA
28 Bestvater Alma GER
29 Kolkotina Tetiana UKR
30 Křížová Hana CZE
31 Gejo Stasa SRB
32 Späte Jara SUI
33 Panteleeva Iuliia RUS
34 Ito Futaba JPN
35 Caulier Chloe BEL
36 Garnbret Janja SLO
37 Renqing Lamu CHN
38 Vasi Francesca ITA
39 Noguchi Akiyo JPN
40 Hammer Maggie USA
41 Tesio Giorgia ITA
42 Kümin Andrea SUI
43 Yokoyama Sofya SUI
44 Kim Jain KOR
45 Repusic Urska SLO
46 Kipriianova Ekaterina RUS
47 Kotake Mei JPN
48 Koller Anne-Sophie SUI
49 Krampl Mia SLO
50 Melius Tiffany AUS
51 Doumont Heloise BEL
52 Frangos Rebecca CAN
53 Cuypers Celine BEL