Výsledky lezeckých soutěží - vyhledávač
Rok
Soutěž Země Město
Disciplína
Sex
Rozsah Země Lezec
 
Světový pohár Xiamen (CHN), 28.10.2018 - Obtížnost
1 Skofic Domen SLO
2 Ghisolfi Stefano ITA
3 Min Hyunbin KOR
4 Nishida Hidemasa JPN
5 Homma Taisei JPN
6 Desgranges Romain FRA
7 Hada Yuki JPN
8 Lehmann Sascha SUI
9 Samoilov Fedir UKR
10 Collin Nicolas BEL
11 Narasaki Tomoa JPN
12 Timmermans Loic BEL
13 Ogata Yoshiyuki JPN
14 Rudigier Max AUT
15 Vettorata Francesco ITA
16 Schubert Jakob AUT
17 Parma Georg AUT
18 Bombardi Marcello ITA
19 Piccolruaz Michael ITA
20 Qu Haibin CHN
21 Jonasmcrae Elan CAN
22 Nakano Minoru JPN
23 Higuchi Masahiro JPN
24 Kuhnel Martin USA
25 Nakagami Taito JPN
26 Sapra Rahul CAN
27 Brosler John USA
28 Barraclough Brandon CAN
29 Jo Wan Jae KOR
30 Doyle Aidan CAN
31 Dzienski Marcin POL
32 Yau Ka-Chun HKG
1 Pilz Jessica AUT
2 Garnbret Janja SLO
3 Noguchi Akiyo JPN
4 Krampl Mia SLO
5 Kotake Mei JPN
6 Markovic Mina SLO
7 Kalan Tjasa SLO
8 Tajima Aika JPN
9 Schranz Christine AUT
10 Kim Jain KOR
11 Schubert Hannah AUT
12 Ito Futaba JPN
13 Fiser Julia AUT
14 Hily Manon FRA
15 Onoe Aya JPN
16 Gibert Fanny FRA
17 Doumont Heloise BEL
18 Fakhritdinova Dinara RUS
19 Kurita Miu JPN
20 Hafsaas Tina Johnsen NOR
21 Posch Katharina AUT
22 Xiang Hongchun CHN
23 Mackenzie Oceania AUS
24 Lin Hsiu-Ju TPE
25 Cho Gayeon KOR
26 Tsyganova Anna RUS
27 Jaubert Anouck FRA
28 Palmer Emma USA
29 Frangos Rebecca CAN
30 Wulff Thea USA
31 Wong Ka-Yan HKG
32 Hare Isabelle AUS
33 Chudziak Patrycja POL
34 Buczek Klaudia POL
35 Brozek Anna POL


Světový pohár Xiamen (CHN), 28.10.2018 - Rychlost
1 Mawem Bassa FRA
2 Jaelolo Aspar INA
3 Alipourshenazandifar Reza IRI
4 Timofeev Dmitrii RUS
5 Deulin Vladislav RUS
6 Zhong Qixin CHN
7 Li Jinxin CHN
8 Muhammad Alfian INA
9 Sabri Sabri INA
10 Leonardo Veddriq INA
11 Zodda Gian Luca ITA
12 Moro Guillaume FRA
13 Shilov Aleksandr RUS
14 Boldyrev Danyil UKR
15 Fossali Ludovico ITA
16 Lin Penghui CHN
17 Kříž Jan CZE
18 Muhammad Hinayah INA
19 Pavlenko Kostiantyn UKR
20 Dzienski Marcin POL
21 Alipourshenazandifar Milad IRI
22 Ogata Yoshiyuki JPN
23 Narasaki Tomoa JPN
24 Septo Wibowo Siburian Pangeran INA
25 Delfaniyan Ehsan IRI
26 Schubert Jakob AUT
27 Collin Nicolas BEL
28 Duan Yurong CHN
29 Doyle Aidan CAN
30 Timmermans Loic BEL
31 Samoilov Fedir UKR
32 Brosler John USA
32 Chen Zhixuan CHN
32 Kokorin Stanislav RUS
32 Lehmann Sascha SUI
1 Susanti Rahayu Aries INA
2 Kaplina Iuliia RUS
3 Jaubert Anouck FRA
4 Remizova Elena RUS
5 Timofeeva Elena RUS
6 Chudziak Patrycja POL
7 Krasavina Mariia RUS
8 Brozek Anna POL
9 Agustina Sari INA
10 Lestari Puji INA
11 He Cuilian CHN
12 Song Yiling CHN
13 Sallsabillah Rajiah INA
14 Andrier Victoire FRA
15 Ni Mingwei CHN
16 Tsyganova Anna RUS
17 Sarisson Aurelia FRA
18 Barashchuk Ekaterina RUS
19 Deng Lijuan CHN
20 Nurul Iqomah INA
21 Kolkotina Tetiana UKR
22 Qiu Haimei CHN
23 Xie Guizhen CHN
24 Buczek Klaudia POL
25 Mudji Mulyani INA
26 Mackenzie Oceania AUS
27 Ito Futaba JPN
28 Noguchi Akiyo JPN
29 Pilz Jessica AUT
30 Kim Jain KOR
31 Sepulveda Elizabeth USA
32 Garnbret Janja SLO
33 Gibert Fanny FRA
34 Hily Manon FRA
34 Kurita Miu JPN
36 Doumont Heloise BEL
37 Frangos Rebecca CAN