Světový pohár Chongqing (CHN), 28.04.2019 - Bouldering
1 |
Cornu Manuel |
FRA |
2 |
Narasaki Tomoa |
JPN |
3 |
Peharc Anze |
SLO |
4 |
Lehmann Sascha |
SUI |
5 |
Rubtsov Alexey |
RUS |
6 |
Fujii Kokoro |
JPN |
7 |
Sugimoto Rei |
JPN |
8 |
Vezonik Gregor |
SLO |
9 |
Mawem Mickael |
FRA |
10 |
Flohé Yannick |
GER |
11 |
Harada Kai |
JPN |
12 |
Hojer Jan |
GER |
13 |
Ishimatsu Taisei |
JPN |
14 |
McColl Sean |
CAN |
15 |
Chon Jongwon |
KOR |
16 |
Khazanov Alex |
ISR |
17 |
Coleman Nathaniel |
USA |
18 |
Schubert Jakob |
AUT |
19 |
Barrans David |
GBR |
20 |
Murai Ryuichi |
JPN |
21 |
Pan Yufei |
CHN |
21 |
Takata Tomoaki |
JPN |
23 |
Megos Alexander |
GER |
23 |
Narasaki Meichi |
JPN |
25 |
Bosi William |
GBR |
25 |
Phillips Nathan |
GBR |
27 |
Bailey Sean |
USA |
27 |
Skorodumov Sergei |
RUS |
29 |
Ogata Yoshiyuki |
JPN |
29 |
Timonov Vadim |
RUS |
31 |
Dohi Keita |
JPN |
31 |
Galla Zach |
USA |
31 |
Levier Alban |
FRA |
34 |
Kruder Jernej |
SLO |
35 |
Kleesattel Max |
GER |
35 |
Topishko Sergii |
UKR |
37 |
Chan Cheung-Chi Shoji |
HKG |
37 |
Piccolruaz Michael |
ITA |
39 |
Levin Ram |
ISR |
39 |
Lorenzi Simon |
BEL |
41 |
Pope James |
GBR |
41 |
Uchida Lucas |
CAN |
43 |
Parma Georg |
AUT |
43 |
Ruana Rudolph |
USA |
45 |
Bombardi Marcello |
ITA |
45 |
Collin Nicolas |
BEL |
47 |
Iarilovets Nikolai |
RUS |
47 |
Ridal William |
GBR |
49 |
Ghisolfi Stefano |
ITA |
49 |
Holowach Jason |
CAN |
49 |
Samoilov Fedir |
UKR |
52 |
Puman Hannes |
SWE |
53 |
Avezou Leo |
FRA |
53 |
Fakirianov Dmitrii |
RUS |
55 |
Marcus Nimrod |
ISR |
55 |
Smith Nathan |
CAN |
57 |
Dornauer Alfons |
AUT |
57 |
Klingler Florian |
AUT |
59 |
Kim Hanwool |
KOR |
59 |
Lin Chia Hsiang |
TPE |
61 |
Marschner Kim |
GER |
61 |
Vettorata Francesco |
ITA |
63 |
Favre Nils |
SUI |
63 |
Roji Fatchur |
INA |
65 |
Ho Cheuk-Hei |
HKG |
65 |
Yau Ka-Chun |
HKG |
67 |
Granja Carlos |
ECU |
67 |
Lam Hei-Yeung |
HKG |
69 |
Middlehurst Ned |
AUS |
69 |
Richardson Zach |
CAN |
71 |
Mawem Bassa |
FRA |
71 |
Ridjaya Ode Rifaldi |
INA |
73 |
Au Chi-Fung |
HKG |
73 |
Lavender Sam |
AUS |
75 |
Damasco Joshua |
AUS |
75 |
Serlachius Rolf Fredrik |
SWE |
77 |
Bin Mohd Zulkifli Muhammad Taqiuddin |
MAS |
77 |
Jaelolo Aspar |
INA |
79 |
Valencia Danny |
ECU |
79 |
Zhong Qixin |
CHN |
81 |
Gatland Chase |
NZL |
81 |
Marne Hritik |
IND |
83 |
Brosler John |
USA |
83 |
Jirajaturapak Sirapob |
THA |
83 |
Luzhetskii Sergei |
RUS |
86 |
Harrison Campbell |
AUS |
87 |
Pavlenko Kostiantyn |
UKR |
87 |
Temi Lasa |
INA |
87 |
Timmermans Loic |
BEL |
90 |
Shemla Yuval |
ISR |
91 |
Mohd Shokor Mohd Izzat |
MAS |
91 |
Muhammad Fajri Alfian |
INA |
93 |
Fossali Ludovico |
ITA |
93 |
Lok Wan Tong |
MAC |
95 |
Kříž Jan |
CZE |
95 |
Lindbäck Kristoffer |
SWE |
95 |
Sanders George |
NZL |
95 |
Waldin Thomas |
NZL |
99 |
Ivanou Aliaksandr |
BLR |
100 |
Chang Ching Huei |
TPE |
101 |
Dzienski Marcin |
POL |
1 |
Garnbret Janja |
SLO |
2 |
Noguchi Akiyo |
JPN |
3 |
Pilz Jessica |
AUT |
4 |
Klingler Petra |
SUI |
5 |
Ito Futaba |
JPN |
6 |
Kadic Katja |
SLO |
7 |
Gibert Fanny |
FRA |
8 |
Yip Alannah |
CAN |
9 |
Shiraishi Ashima |
USA |
10 |
Caulier Chloe |
BEL |
11 |
Zhang Yuetong |
CHN |
12 |
Rakovec Lucka |
SLO |
13 |
Rekabi Elnaz |
IRI |
14 |
Chanourdie Julia |
FRA |
15 |
Lukan Vita |
SLO |
16 |
Nakamura Mao |
JPN |
17 |
Johnson Alex |
USA |
17 |
Jiang Rong |
CHN |
19 |
Hayes Margo |
USA |
20 |
Kim Jain |
KOR |
21 |
Aguado Valentina |
ARG |
21 |
Mori Ai |
JPN |
23 |
Krampl Mia |
SLO |
23 |
Wood Jennifer |
GBR |
25 |
Bestvater Alma |
GER |
25 |
Kazbekova Ievgeniia |
UKR |
27 |
Lettner Sandra |
AUT |
27 |
Neame Joanna |
GBR |
29 |
Andre Charlotte |
FRA |
29 |
Lee Hung Ying |
TPE |
31 |
Condie Kyra |
USA |
31 |
Tsyganova Anna |
RUS |
33 |
Hönig Afra |
GER |
33 |
Krasovskaia Elena |
RUS |
35 |
Hirano Natsumi |
JPN |
35 |
Sa Sol |
KOR |
37 |
Kopf Sienna |
USA |
37 |
Meignan Naile |
FRA |
39 |
Jaubert Anouck |
FRA |
39 |
Phillips Emily |
GBR |
41 |
Koller Anne-Sophie |
SUI |
41 |
Meshkova Viktoriia |
RUS |
43 |
Boklaschuk Paige |
CAN |
43 |
Kura Nanako |
JPN |
45 |
Evans Beatrix |
CAN |
45 |
Mackenzie Oceania |
AUS |
47 |
Rogora Laura |
ITA |
47 |
Stöckler Laura |
AUT |
49 |
Hayes Tara |
GBR |
49 |
Pinggera Julia |
AUT |
51 |
Meul Hannah |
GER |
51 |
Panteleeva Iuliia |
RUS |
53 |
Salsabila Salsabila |
INA |
53 |
Zakharova Margaryta |
UKR |
55 |
Hily Manon |
FRA |
55 |
Sjödin Linda |
SWE |
57 |
Lin Hsiu-Ju |
TPE |
57 |
Tunyavanich Puntarika |
THA |
59 |
Nadya Putri Virgita |
INA |
59 |
Niu Di |
CHN |
61 |
Stirling Lucinda Ann |
AUS |
61 |
Thompson-Smith Molly |
GBR |
63 |
Doumont Heloise |
BEL |
63 |
Vest Allison |
CAN |
65 |
Davey Anna |
AUS |
65 |
Yu Wai-Ping |
HKG |
67 |
Melius Tiffany |
AUS |
67 |
Song Yiling |
CHN |
69 |
Fischer Madison |
CAN |
69 |
Misiukevich Aliaksandra |
BLR |
71 |
Chamiakina Valiantsina |
BLR |
71 |
Park Heeyeon |
KOR |
73 |
Nurul Iqamah |
INA |
73 |
Zijlstra Vera |
NED |
75 |
Rojas Andrea |
ECU |
75 |
Tetzlaff Sarah |
NZL |
77 |
Kalucka Aleksandra |
POL |
77 |
Kalucka Natalia |
POL |
77 |
Rudzinska Aleksandra |
POL |
77 |
Susanti Rahayu Aries |
INA |
77 |
Umi Cahyaning Ayub Choirul |
INA |
82 |
Baima Yuzhen |
CHN |
82 |
Wong Ka-Yan |
HKG |
84 |
Brozek Anna |
POL |
84 |
Chudziak Patrycja |
POL |
|
Světový pohár Chongqing (CHN), 28.04.2019 - Rychlost
1 |
Muhammad Fajri Alfian |
INA |
2 |
Pavlenko Kostiantyn |
UKR |
3 |
Rukin Sergey |
RUS |
4 |
Zhong Qixin |
CHN |
5 |
Alipourshenazandifar Reza |
IRI |
6 |
Iarilovets Nikolai |
RUS |
7 |
Ou Zhiyong |
CHN |
8 |
Roji Fatchur |
INA |
9 |
Dzienski Marcin |
POL |
10 |
Long Jinbao |
CHN |
11 |
Jaelolo Aspar |
INA |
12 |
Shilov Aleksandr |
RUS |
13 |
Chen Zhixing |
CHN |
14 |
Deulin Vladislav |
RUS |
15 |
Mawem Bassa |
FRA |
16 |
Timofeev Dmitrii |
RUS |
17 |
Luzhetskii Sergei |
RUS |
18 |
Kříž Jan |
CZE |
19 |
Kokorin Stanislav |
RUS |
20 |
Zodda Gian Luca |
ITA |
21 |
Granja Carlos |
ECU |
22 |
Cao Long |
CHN |
23 |
Chan Cheung-Chi Shoji |
HKG |
24 |
Fujii Kokoro |
JPN |
25 |
Xu Shuo |
CHN |
26 |
Cornu Manuel |
FRA |
27 |
Hojer Jan |
GER |
28 |
Brosler John |
USA |
29 |
Zhang Liang |
CHN |
30 |
Narasaki Meichi |
JPN |
31 |
Valencia Danny |
ECU |
32 |
Pan Yufei |
CHN |
33 |
Moro Guillaume |
FRA |
34 |
Bosi William |
GBR |
35 |
Piccolruaz Michael |
ITA |
36 |
Kim Hanwool |
KOR |
37 |
McColl Sean |
CAN |
38 |
Harada Kai |
JPN |
39 |
Coleman Nathaniel |
USA |
40 |
Schubert Jakob |
AUT |
41 |
Au Chi-Fung |
HKG |
42 |
Sugimoto Rei |
JPN |
43 |
Galla Zach |
USA |
44 |
Chon Jongwon |
KOR |
45 |
Bogomolov Arsenii |
RUS |
46 |
Ruana Rudolph |
USA |
47 |
Lehmann Sascha |
SUI |
48 |
Ridal William |
GBR |
49 |
Temi Lasa |
INA |
50 |
Ridjaya Ode Rifaldi |
INA |
51 |
Parma Georg |
AUT |
52 |
Avezou Leo |
FRA |
53 |
Lorenzi Simon |
BEL |
54 |
Collin Nicolas |
BEL |
55 |
Yau Ka-Chun |
HKG |
56 |
Kruder Jernej |
SLO |
57 |
Lam Hei-Yeung |
HKG |
58 |
Bombardi Marcello |
ITA |
59 |
Bailey Sean |
USA |
60 |
Levin Ram |
ISR |
61 |
Jirajaturapak Sirapob |
THA |
62 |
Timmermans Loic |
BEL |
63 |
Peharc Anze |
SLO |
64 |
Bianba Zhaxi |
CHN |
65 |
Vettorata Francesco |
ITA |
66 |
Topishko Sergii |
UKR |
67 |
Middlehurst Ned |
AUS |
68 |
Rubtsov Alexey |
RUS |
69 |
Bin Mohd Zulkifli Muhammad Taqiuddin |
MAS |
70 |
Mohd Shokor Mohd Izzat |
MAS |
71 |
Shemla Yuval |
ISR |
72 |
Lin Chia Hsiang |
TPE |
73 |
Marcus Nimrod |
ISR |
74 |
Sanders George |
NZL |
75 |
Lavender Sam |
AUS |
76 |
Mawem Mickael |
FRA |
77 |
Khazanov Alex |
ISR |
78 |
Levier Alban |
FRA |
79 |
Samoilov Fedir |
UKR |
80 |
Ghisolfi Stefano |
ITA |
81 |
Marne Hritik |
IND |
82 |
Waldin Thomas |
NZL |
83 |
Gatland Chase |
NZL |
84 |
Fossali Ludovico |
ITA |
84 |
Puman Hannes |
SWE |
1 |
Song Yiling |
CHN |
2 |
Rudzinska Aleksandra |
POL |
3 |
Kaplina Iuliia |
RUS |
4 |
Jaubert Anouck |
FRA |
5 |
Susanti Rahayu Aries |
INA |
6 |
Timofeeva Elena |
RUS |
7 |
Kalucka Natalia |
POL |
8 |
Tsyganova Anna |
RUS |
9 |
Ivanova Elizaveta |
RUS |
10 |
Niu Di |
CHN |
11 |
Sarisson Aurelia |
FRA |
12 |
Nurul Iqamah |
INA |
13 |
Tian Peiyang |
CHN |
14 |
Kalucka Aleksandra |
POL |
15 |
Ni Mingwei |
CHN |
16 |
Chudziak Patrycja |
POL |
17 |
Qiu Haimei |
CHN |
18 |
Andrier Victoire |
FRA |
19 |
Brozek Anna |
POL |
20 |
Rojas Andrea |
ECU |
21 |
He Cuilian |
CHN |
22 |
Kolkotina Tetiana |
UKR |
23 |
Barashchuk Ekaterina |
RUS |
24 |
Jiang Rong |
CHN |
25 |
Krasovskaia Elena |
RUS |
26 |
Sa Sol |
KOR |
27 |
Garnbret Janja |
SLO |
28 |
Condie Kyra |
USA |
29 |
Mackenzie Oceania |
AUS |
30 |
Noguchi Akiyo |
JPN |
31 |
Lee Hung Ying |
TPE |
32 |
Kopf Sienna |
USA |
33 |
Klingler Petra |
SUI |
34 |
Bestvater Alma |
GER |
35 |
Panteleeva Iuliia |
RUS |
36 |
Chanourdie Julia |
FRA |
37 |
Stöckler Laura |
AUT |
38 |
Ito Futaba |
JPN |
39 |
Caulier Chloe |
BEL |
40 |
Aguado Valentina |
ARG |
41 |
Zhang Yuetong |
CHN |
42 |
Hily Manon |
FRA |
43 |
Meshkova Viktoriia |
RUS |
44 |
Rakovec Lucka |
SLO |
45 |
Gibert Fanny |
FRA |
46 |
Kim Jain |
KOR |
47 |
Remizova Elena |
RUS |
48 |
Phillips Emily |
GBR |
49 |
Kadic Katja |
SLO |
50 |
Nakamura Mao |
JPN |
51 |
Kazbekova Ievgeniia |
UKR |
52 |
Lettner Sandra |
AUT |
53 |
Yip Alannah |
CAN |
54 |
Baima Yuzhen |
CHN |
55 |
Nadya Putri Virgita |
INA |
56 |
Rogora Laura |
ITA |
57 |
Hayes Margo |
USA |
58 |
Melius Tiffany |
AUS |
59 |
Krampl Mia |
SLO |
60 |
Koller Anne-Sophie |
SUI |
61 |
Shiraishi Ashima |
USA |
62 |
Doumont Heloise |
BEL |
63 |
Pilz Jessica |
AUT |
64 |
Yu Wai-Ping |
HKG |
65 |
Zijlstra Vera |
NED |
66 |
Lin Hsiu-Ju |
TPE |
67 |
Mori Ai |
JPN |
68 |
Tunyavanich Puntarika |
THA |
69 |
Salsabila Salsabila |
INA |
70 |
Tetzlaff Sarah |
NZL |
71 |
Umi Cahyaning Ayub Choirul |
INA |
72 |
Hirano Natsumi |
JPN |
73 |
Lukan Vita |
SLO |
74 |
Wong Ka-Yan |
HKG |
|
Nalezeno: 2 soutěže