Výstupy na Aiguille Blanche de Peuterey (4112 m)
1. Přes bivak Craveri Obtížnost:   D+ 

Popis trasy je u výstupů na Mont Blanc de Courmayeur.

2. Přes bivak Eccles a sedlo Peuterey Obtížnost:   D- 

Z bivaku Eccles se vydáme na sever a vylezeme na vrcholek Pointe Eccles. Pokračujeme na sedlo Eccles, ze kterého na několikrát slaníme na ledovec Freney. Vyhýbajíce se masivním trhlinám, traverzujeme přes ledovec až pod sedlo de Peuterey. Do sedla vede poměrně snadný sněhový svah.

Ze sedla nejprve firnem a poté po skalách vylezeme na Pointe Jones (zpět se dá slanit). Není to úplně snadný úsek. Vrchol se dá obejít zleva. Poté po sněhovém hřebeni a už snazší skále na Pointe Güssfeldt. Na zbývající Pointe Seymour King se dá dojít opět po sněhovém hřebeni.

Sestup je možno realizovat buď stejnou trasou nebo výstupem na Mont Blanc de Courmayeur a dále přes Mont Blanc k chatě Gouter.

3. Severní stěna Obtížnost:   D+ 

Východiskem je bivak de la Fourche, zvaný též Borgna. Z bivaku sestoupíme na ledovec Brenva a dlouhým nepříjemným úsekem kolem trhlin se dostaneme až pod severní stěnu. Ta má výšku 750 m se sklonem max. 55°. Pravou částí stěny kolem obřího séraku dolezeme až na sedlo mezi vrcholy Pointe Seymour King a Pointe Güssfeldt.

4. Hřeben Peuterey, východní část Obtížnost:   D+ 

Dlouhá trasa přes Mont Noir de Peuterey, Aiguille Noire de Peuterey a Aiguille des Dames Anglaises. Většinou skalní lezení, až pod Aiguille Blanche de Peuterey sněhový hřeben. Možnost noclehu v bivaku Craveri, občas i na divoko na hřebeni.

5. Hřeben Peuterey, jižní část Obtížnost:   TD+ 

Výstup pro pokročilé s lezeckými pasážemi až VI. Možnost noclehu v bivaku Craveri.

Podrobnější popis najdete zde.

1. Přechod ledovce z bivaku Eccles na sedlo de Peuterey2. Výstup pravou částí severní stěny