Výstupy na Rimpfischhorn (4199 m)
1. Západní hřeben ze sedla Rimpfisch Obtížnost:   PD 

Z chaty Täsch údolíčkem Chummibodmen na ledovec Alphubel. Dále přes ledovec a pár skalek pod sedlo Allalinpass. Následně podél západní stěny Rimpfischhornu až na sedlo Rimpfischpass. Odtud doleva vysněženým žlabem. Asi v jeho polovině doleva přes lehké skalky do dalšího žlabu. Jím nahoru na vrcholový hřeben a dále na vrchol.

Další variantou je vyjít z chaty Britannia. Od sedla Allalinpass už je trasa společná.

2. Hřeben Obtížnost:   AD 

Ze sedla Allalinpass vzhůru po sněhovém svahu na hřeben. První výraznější překážkou je věž Grand Gendarme. Dá se buď přelézt nabo obkolesit. Při přelezu se z vrcholu 40 m slaňuje, kromě vrcholového je tu i další slaňák uprostřed. Obchvat se realizuje zprava po západní straně. Dále zubatým hřebenem s kvalitní skálou na vrchol.

3. Ze západu od chaty Flue Obtížnost:   PD+ 

Z chaty Flue na východ údolím Fluealp. Podél vrcholků Spitzi Flue a Pfulwe na ledovec Längflue. Přes ledovec a poté nepříliš strmou skalní stěnu na sedlo Rimpfisch. Dále už Normálkou na vrchol.
1. Normálka od chaty Täsch a varianta od chaty Britannia2. Výstup ze západu od chaty Flue3. Vrcholový úsek ze sedla Rimpfisch4. Hřeben Rimpfischhornu z Grand Gendarme5. Malebný kokot Grand Gendarme